KAZIMIERZ MATYJAS- BIOTERAPIA WARSZAWA

cieszy się ogromną popularnością wśród pacjentów. Potrafi zlokalizować wszelkie zaburzenia mózgu. Poprawia ukrwienie i dotlenienie mózgu. Ma bardzo duże osiągnięcia w chorobie Parkinsona, Altzhaimera, epilepsji (potwierdzone przypadki uzdrowień). Jego energia stymuluje rozwój psychiczny i fizyczny dzieci z różnymi opóźnieniami. Odnosi sukcesy w zwalczaniu chorób serca, krążenia, nerek, wątroby, bezpłodności i wielu innych. On sam mówi, że każdemu może pomóc, bo zna mechanizm powodujący zmianę na lepsze. Uważa, że jego terapia przynosi najlepsze efekty, gdy nie rezygnuje się z leczenia konwencjonalnego.  Zabieg u Kazimierza Matyjasa trwa pół godziny, co u innych uzdrowicieli jest rzadkością. Ciepło oraz niezwykle silna i przyjemna aura bioterapeuty powodują, że pacjenci w trakcie wizyty są rozluźnieni i zrelaksowani.

 

 

PODZIĘKOWANIA:

Piotr B lat 9
Chłopiec zgłosił się do bioterapeuty z częstymi atakami padaczki. Poprawa nastapiła już po pierwszym zabiegu, a 6 – 8 ataki ustąpiły zupełnie.

Grażyna W lat 46
Badanie usg wykazało oba płaty tarczycy powiększone o niejednorodnej strukturze z licznymi zmianami zwyrodnieniowymi w postaci torbieli. Naczynia szyi uciśnięte przez znacznie powiększoną tarczycę. Po zabiegach u K. Matyjasa tarczyca znacznie się zmniejszyła, torbiele pozostały nieliczne. Naczynia szyi odblokowały się.

Agnieszka K lat 15
Dziewczynka cierpiała na epilepsję, która znacznie utrudniała naukę. Ataki zdarzały się nawet kilka razy na dobę. W czasie zabiegu odczuwała bioprądy w całym ciele.

 

Cena wizyty: 120zł