KAZIMIERZ MATYJAS - specjalista od schorzeń neurologicznych

Doświadczony bioenergoterapeuta posiadający unikalny wgląd w strukturę organów wewnętrznych: ogląda je jak w tomografii komputerowej, ale przestrzenie. Dzięki temu potrafi wykryć przyczyny zaburzeń neurologicznych np. u jednej z pacjentek były to zwapnienia w istocie białej mózgu. Pod wpływem jego biopola cofają się choroby Parkinsona i Altzheimera, zwłaszcza poddane terapii we wczesnych stadiach. Odnotował przypadki uzdrowień z epilepsji, potwierdzone dokumentacją medyczną.

Dzięki długotrwałej pomocy Kazimierza Matyjasa współpracującego z neurologiem 6,5 miesięczny wcześniak z porażeniem mózgowym może teraz funkcjonować normalnie.  Warszawski healer pobudził bowiem porażone obszary mózgu chłopca. Kazimierz Matyjas zwalcza skutecznie opóźnienia rozwojowe u dzieci.

Dzięki jego zabiegom bioenergoterapii nauczycielka wychowania fizycznego uniknęła operacji przepukliny kręgowej w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Uaktywnienie  tzw. krążenia pobocznego w mięśniu sercowym uchroniło 60 latka od operacji bypassu.

Pod wpływem bioenergii Kazimierza Matyjasa zmniejszają się guzki tarczycy. Po jego seansach pary, bezskutecznie starające się o potomstwo, doznają radości rodzicielstwa. 

Warszawski uzdrowiciel pomaga też ofiarom nieszczęśliwych wypadków, jego interwencja łagodzi ich skutki i przyspiesza powrót do zdrowia. Im wcześniej podjęta- tym lepsze daje rezultaty.

Zabieg zwykle trwa pół godziny, a healer w swojej pracy wykorzystuje najnowsze zdobycze fizyki kwantowej.

 

PODZIĘKOWANIA:

Piotr B lat 9
Chłopiec zgłosił się do bioterapeuty z częstymi atakami padaczki. Poprawa nastapiła już po pierwszym zabiegu, a 6 – 8 ataki ustąpiły zupełnie.

Grażyna W lat 46
Badanie usg wykazało oba płaty tarczycy powiększone o niejednorodnej strukturze z licznymi zmianami zwyrodnieniowymi w postaci torbieli. Naczynia szyi uciśnięte przez znacznie powiększoną tarczycę. Po zabiegach u K. Matyjasa tarczyca znacznie się zmniejszyła, torbiele pozostały nieliczne. Naczynia szyi odblokowały się.

Agnieszka K lat 15
Dziewczynka cierpiała na epilepsję, która znacznie utrudniała naukę. Ataki zdarzały się nawet kilka razy na dobę. W czasie zabiegu odczuwała bioprądy w całym ciele.

 

Cena wizyty: 120zł