EWA MIAZGA - BIOTERAPIA

Należy do grona najbardziej skutecznych polskich bioterapeutów.  Swój talent działania energią posiadała od urodzenia. Już jako mała dziewczynka miała rozmaite wizje, prorocze sny, przeczucia. Często wiedziała jakie zdarzenia będą miały miejsce za chwilę lub w niedalekiej przyszłości. Niecodzienne zdolności rozwijała na Kursie Bioterapii. Dodatkowej pewności siebie nabrała na Kursie Doskonalenia Umysłu u Lecha Stefańskiego. Jako bioterapeutka roztacza wokół siebie aurę ciepła i spokoju. Umie sprawić, by ludzie się przed nią otwierali, pobudza ich wyobraźnię i podświadomość. Podczas zabiegu pani Ewa najpierw oczyszcza aurę pacjenta z negatywnych energii, następnie energetyzuje chore miejsce, wprowadza chorego w stan relaksacji i mówi mu jak ma pracować swoją wyobraźnią, aby poprawić swój stan zdrowia. Bioterapeutka świetnie działa na serce, układ krążenia, układ pokarmowy, zaburzenia hormonalne, bóle głowy, migreny, bezsenność, depresję i wiele innych schorzeń. Nawet najbardziej zestresowana i zabiegana osoba, kiedy trafi do gabinetu pani Ewy Miazgi odzyskuje wewnętrzną radość i spokój.

PODZIĘKOWANIA:

Mariola W lat 25.
Miałam IIIgr cytologii, stwierdzoną dysplazję i stan przed nowotworowy. Czekałam na pobranie wycinka w szpitalu. W tym czasie postanowiłam jeszcze skorzystać z pomocy medycyny niekonwencjonalnej. Po 5 zabiegach grupa cytologii zmieniła się na I. Pobyt w szpitalu okazał się niepotrzebny.

Krystyna M lat 39
Pierwszy raz spotkałam się z bioterapeutką kilka lat temu. Byłam w silnej depresji i załamaniu nerwowym. Tylko dzięki pani Ewie i jej pomocy jestem wśród żywych. Bioterapeutka pomogła mi w stanach lękowych, uspakaja moje serce, poprawia pracę tarczycy (poparte wynikami lekarskimi), poprawia pracę jelit, zmniejsza bóle reumatyczne. W trakcie zabiegu czuję ciepło i energię, która przenika do mojego ciała, dając odprężenie i spokój.

 

Cena wizyty: 120zł