Wróżka Sandra Jasnowidz Centrum MandagazSANDRA - WRÓŻKA, JASNOWIDZ, BIOTERAPEUTKA

W czasie seansów tarota pomaga klientom rozwiązać ich problemy, doradza w sprawach biznesu, uczuć. Niezwykle trafnie przepowiada przyszłość. Jako jedyna w Polsce prowadzi terapię zwaną "uwolnieniami egipskimi". Potrafi uwolnić człowieka od negatywnych energii, fatum, złej passy, nałogów, niepowodzeń osobistych i finansowych. Chroni przed wpływem nieprzychylnych ludzi.
Wróżka twierdzi, że przychodzimy na świat z karmą, która popycha nas do pewnych wydarzeń, związków z innymi ludźmi, chorób, a nawet biedy czy bogactwa.
Nie znaczy to jednak, że karmy nie można odmienić. Sandra to potrafi.
Jej uwolnienia to połączenie bioterapii z psychoterapią i jasnowidzeniem. Sandra oczyszcza psychikę, eliminuje blokady emocjonalne. Skutecznie likwiduje nerwice i depresje.
Znana jest z tego, że potrafi zażegnać nawet poważne kłopoty małżeńskie.
Pomaga też wielu osobom, które nie mają szczęścia w miłości i nie mogą znaleźć swojej "drugiej połówki". Wróżka eliminuje u nich wewnętrzne bariery, usuwa pesymistyczne nastawienie do życia. Dzięki doskonałej znajomości kart tarota i zdolności jasnowidzenia potrafi wskazać właściwą drogę postępowania. Dotyczy to zarówno problemów osobistych, zdrowotnych, jak i spraw zawodowych i biznesu.

 

     ARTYKYŁY         GALERIA

 

Pozostali Tarociści, którzy z nami współpracują :

 

Ryszard Zawadzki


Selena Sas


Ewa Miazga

 
bok_prawy.jpg