HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

S I E R P I E Ń    2018

      BARAN

 To najlepszy miesiąc dla większości Baranów od wielu lat. Będziecie mogli odetchnąć z ulgą z wielu powodów, tak zawodowych jak również osobistych. Musicie jednak wyciągnąć wnioski z przeszłości żeby mieć jasny umysł do dalszych posunięć. Nie wszyscy i nie wszystko jest piękne jak by się wydawało na pierwszy rzut oka. Musicie nauczyć się dbać o własne interesy i nie robić nic na słowo, wszystko musi być czarno na białym. Lecz też wielu z Was powinno zrozumieć i wprowadzić w życie czyste reguły gry. Tylko kierowanie się szczerym podejściem daje zdrowe owoce. O ironio, ale nawet coś co się zakończy ze łzami w oczach później przerodzi się w łzy radości. Wspaniały miesiąc tylko trzeba zachować równowagę .

    BYK                                                                                       Pod względem zawodowym, finansowym stabilnie bez żadnych zawirowań, lecz w sprawach partnerskich i współdziałaniu z ludźmi będzie to bardzo ciężki miesiąc. Każdy będzie borykał się z czymś innym --jedni w związku inni w rodzinie z dziećmi, siostrami itp. Wszystko może potoczyć się łagodnie, ale musicie spuścić z tonu. Wasz upór będzie Wam bardzo szkodzić i naszarpiecie  nerwy sobie i innym. Wskazane jest zachowanie umiaru i dystansu do pewnych spraw, zrozumienia ich inaczej. Musicie spojrzeć z perspektywy jak by to było gdybyście to Wy znaleźli się po drugiej stronie. Z każdej sytuacji jest wyjście tylko trzeba odrzucić topór i usiąść przy  przysłowiowym okrągłym stole i podjąć spokojną rozmowę.

    BLIŹNIĘTA                                                                             Dla wszystkich miesiąc wesołości, radości i uśmiechu. Każdy z innego powodu - jedni bo biznes będzie się super kręcił, ,inni bo właśnie otrzymali świetną ofertę pracy, jeszcze inni bo zakochają się na zabój. Czas spokoju delektowania się piękną pogodą. Jedyna mała rada - żebyście w tym kolorowym zawrocie głowy nie poczuli się zbyt wysoko nad innymi. Uważajcie na słowa żeby kogoś przypadkiem nie urazić lub nie obrazić. Wasza szybkość w działaniu jest wskazana w sferze zawodowej lecz przystopujcie w kontaktach międzyludzkich i poczujecie się jak w siódmym niebie.

RAK                                                                                   Bardzo różny czas. Dla każdego sierpień wróży co innego. Tak czy inaczej będzie to czas przełomowy idący w dobra stronę z dobrym skutkiem, lecz musicie mieć precyzyjny plan działania i mocne postanowienia żeby wytrwać. Jeżeli np. chcesz zmienić pracę to zrób to i nie cofaj się z decyzją. Jeżeli chcesz zakończyć związek zrób to i nie zmieniaj zdania. Miesiąc sprzyja, ale tylko wytrwałym, w innym razie wrócicie do punktu wyjścia. Działajcie i zaciśnijcie mocno zęby żeby wytrwać, może to dotyczyć również różnych uzależnień od kogoś lub czegoś. Wszystko w waszych rękach a czas bardzo sprzyjający.

    LEW                                                                                         Gdy inni będą wypoczywać , Wy niestety będziecie pracować zwłaszcza Ci, co mają własne biznesy.  Sierpień  zapowiada się bardzo owocnie, więc zadowolenie  gwarantowane. W uczuciach karuzela, wiem, nie wiem, chcę, nie chcę i w takiej przeplatance miesiąc zleci niepostrzeżenie bez decyzji i bez fajerwerków. Jedynie wolni będą wiedzieć czego chcą i osiągną pełne zadowolenie. Jedni spotkają miłość życia a inni będą bawić się do woli ale i jedni i drudzy będą długo wspominać sierpień jako jeden z lepszych miesięcy w tym roku.

PANNA                                                                                    Ulga, ulga i jeszcze raz ulga to Wam da sierpień. Po długim czasie szarpaniny w różnych kwestiach odetchniecie z ulgą, ale jest przestroga żebyście nie podnosili zbyt wysoko głowy tylko cieszyli się sukcesem z całkowitą skromnością. Nie szarżujcie zbytnio z finansami bo przecież tyle trudu Was to kosztowało. Zalecany zdrowy rozsądek pod każdym względem i liczenie się z ludźmi bo mogą Wam wytknąć przeszły niedawny stan rzeczy i zrobi się Wam  nieprzyjemnie. W uczuciach spokojnie lecz pewnie w dobrą stronę. Wolni mają szansę na fajne znajomości, lecz jeszcze nie miłość.

   WAGA                                                                                    Jest to czas na przemyślenia i to głębokie - odnośnie Was samych. Pomyślcie, czy wasze zachowanie w interesach jest ok wobec innych bo możecie dużo zyskać ale tylko gdy będziecie w porządku. W pracy nie podkładajcie nikomu szpil bo i tak domniemany awans nie przyjdzie. W związkach też nie wygląda to wszystko dobrze, dużo zdrad, romansów, z których nic dobrego nie wyniknie. Zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie o tym wszystkim, bo sami stajecie sobie na drodze do szczęścia i sukcesu, a potem frustracje i zastanówcie się dlaczego .Czas żeby szale stanęły w równowadze i wasze życie się odmieni.

  SKORPION                                                                                   To miesiąc zbiorów dosłownie i w przenośni. Co zasialiście to zbierzecie. Jednych czeka super czas zwłaszcza finansowy, dotyczy to osób, które bez złej energii działały do tej pory i nie były zbyt zachłanne. Otrzymają wiele więcej, lecz inni , którzy żyją dla pieniędzy niestety poniosą straty i może zrozumieją, że potrzeba pieniędzy żeby żyć, a nie żyć dla pieniędzy. W uczuciach podobnie szczere uczucia rozkwitną ze zdwojoną siłą dając szalone zadowolenie i namiętność będziecie promieniować  niczym rozpalone słońce. Inni dowiedzą się,  że właśnie nadszedł czas rozstania i kończy się coś raz na zawsze. Wolni będą korzystać z życia w pełni i co niektórzy zakochają się na zabój i nie wykluczone stałe związki.

   STRZELEC                                                                                    Bardzo udany miesiąc w kwestiach zawodowo-finansowych. Dużo zleceń, korzystne umowy, nowa współpraca, premie, nagrody, awanse - bardzo udany miesiąc. Pod względem uczuciowym każdy będzie mieć co innego, ale dużo zagadek. Coś niby jest ok, ale z jakimś podtekstem. Trzeba mimo uczucia uruchomić rozum, czy to jest prawdziwe, lub czy jest mi to potrzebne, ewentualnie może się nie spieszyć -- poobserwować zastanowić się. Niby wszystko wygląda prawidłowo, ale jest jakieś ale. Wolni bardziej nastawią się w tym miesiącu na świetną zabawę aniżeli na poważne znajomości i będą tryskać energią przez cały miesiąc.

  KOZIOROZEC                                                                          Miesiąc bardzo dynamiczny, dużo pracy, wyjazdów, spotkań.  Poszukujący pracy mają teraz bardzo duże szanse na znalezienie tego czego szukają. W biznesie dobry moment na przygotowanie strategii działania jest możliwość wejścia z kimś do spółki lub rozszerzenia działalności w innym miejscu lub mieście a nawet za granicą. W uczuciach będzie mnóstwo okazji do poznawania ciekawych ludzi i wybór będzie należeć do Was. W stałych związkach u większości spokojnie. Co niektórzy będą musieli zejść z drogi Partnerowi/ e żeby uniknąć zatargu.

  WODNIK                                                                                    Wodniki powinny nastawić się na całkowity odpoczynek. Miesiąc nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, coś się będzie przesuwać i tylko strata czasu i nerwów. Poszukujący też niech odłożą poszukiwania pracy na następny miesiąc bo ten nie sprzyja. Jedynie na etatach bez zmian. W uczuciach będzie się u co niektórych działo i mogą sobie narobić kłopotów - to dla tych co w związkach, nie szukaj przygód bo wyjdzie to na jaw i będziesz bardzo tego żałował. Możesz stracić wspaniały związek, w którym jesteś i to bezpowrotnie. U większości jednak bardzo miło, ciepło i przyjemnie. Wolni zechcą znaleźć miłość życia, i co niektórzy znajdą pozostali będą dobrze się bawić.

  RYBY                                                                                         Oj, będzie się działo. Odnośnie spraw zawodowych - mnóstwo ofert, propozycji i jedna lepsza od drugiej, rozsypie się worek z ofertami, nie będziecie wiedzieć co wybrać, co lepsze. Gwiazdy Wam sprzyjają, więc to co wybierzecie, to będzie strzał w dziesiątkę. W uczuciach też wspaniały czas, wszelkie nieporozumienia wyjaśnią się przez co przekonacie się, że jesteście kochani lub utwierdzicie się,  że właśnie tę osobę  kochacie i nikt inny się nie liczy. Wolni ruszą na prawdziwe łowy i każdy upoluje to co będzie chciał na chwilę lub na bardzo długo.

 

bok_prawy.jpg