HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

C Z E R W I E C     2019

 

BARAN                                                                                                                            Konsekwencja i  trzymanie się  wybranego kierunku doprowadzi Was do sukcesu. Nie rezygnujcie pod żadnym pozorem tylko  z dyplomacją próbujcie przeforsować sprawy chociażby wyglądały na niemożliwe, bo właśnie okażą się  bardzo możliwe i finał będzie pozytywnie zaskakujący. W uczuciach miły i dobry czas dla osób w związkach czy świeżych znajomościach. Dla Singli to nie jest czas na wielkie miłości jedynie dużo znajomości i wskazany rozsądek w ocenie drugiej strony.                                                                  

  BYK                                                                                             Nerwowo - praktycznie w każdej kwestii. Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe to ich natłok Was lekko przyciśnie. Trzeba odrzucić emocje i podejść z taktem,  zwłaszcza przy zawieraniu umów handlowych. Proszę pilnować,  żeby nie spłoszyć kontrahenta  i to odbije się na relacjach w kwestii osobistej. Będziecie nerwowi  lecz pamiętajcie,  że Partner/a to nie worek treningowy i wskazany należyty szacunek bo wiele Par może się rozstać. Wolni będą bez nastawienia na coś wielkiego i tu będą mile zaskoczeni bo miłość stoi za rogiem.

BLIŹNIĘTA                                                                                   Ogólnie dla wszystkich dobry czas, sprawy zawodowe będą toczyć się swoim rytmem ani w górę ani w dół. Na etatach bez zmian, a wręcz ubędzie obowiązków. Jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe to Ci, którzy nie byli w porządku wobec Partnera/i dostaną w najmniej oczekiwanym momencie kubeł zimnej wody na głowę.  Wasz urok osobisty nie podziała czyli - koniec związku ,koniec relacji i wyciągnijcie wnioski na przyszłość. Pozostali będą się cieszyć urokami życia, wolni raczej będą się bawić nie szukając jeszcze stałości.                                                                                       

 RAK                                                                                             Czas na refleksję i odpowiedzenie sobie na pytanie co ja robię, jak żyję. Czas na konkretne decyzje, jeżeli praca nie odpowiada, czy Wspólnik jest już nie potrzebny to pora to zmienić. Lecz trzeba zrobić to otwarcie na jasnych zasadach. Nie knuć za plecami ,  nie kombinować bo efekt może być opłakany. W uczuciach co niektórzy są bo się opłaca a tak naprawdę zniewala, czas i pora uwolnić się z wszelkich więzów i być w porządku wobec siebie i drugiej strony. Dla wolnych ten miesiąc będzie czasem do poznawania dużej ilości osób i może co niektórzy zakochają się na zabój.

LEW                                                                                            W tym miesiącu będziecie podejmować bardzo trafne decyzje, nie będziecie się upierać przy swoim zwłaszcza w kwestiach finansowych wskazana elastyczność w tej materii i będziecie elastyczni i to będzie bardzo rozsądne posunięcie bo za chwilę zrobicie kolejny dobry interes. W uczuciach również zaczniecie realnie podchodzić do spraw na zasadzie czy ta osoba mi odpowiada czy nie i wiele osób zakończy relacje,  a zwłaszcza Ci co byli w romansach. Wolni będą wracać myślami do osób z przeszłości a pozostali będą marzyć o czymś wyjątkowym i bardzo możliwe że marzenia się spełnią.        

  PANNA                                                                                         W sprawach finansów-zawodowych bardzo dobry czas lecz musicie mieć oczy szeroko otwarte i w biegu łapać okazje, nie trwać przy tym co było bo nic dobrego u wielu z tych kontaktów nie wynikało lecz nastawić się na nowe i nowych ludzi i nie mylić spraw zawodowych z przyjaźnią wskazany dystans i zdrowy rozsądek. W uczuciach podobnie nie szukajcie kogoś kto do Was nie pasuje lecz musi to być osoba taka jak Wy i nie spieszcie się lecz delikatnie i powoli żeby poznać tą osobę a decyzje o wspólnym zamieszkaniu odłożyć na później. W stałych związkach wskazany lekki powiew inności i będzie dobrze.

WAGA                                                                                         Wrzućcie na lekki luz, przestańcie się spinać, bo na horyzoncie widoczne przeciążenie co może spowodować choroby i nawet pobyty w szpitalu. Niepotrzebny stres i bieganina spowoduje chaos i zamieszanie. Zobaczcie świat w kwestii energii nie tylko materii bo oprócz pieniędzy jest dużo pięknych rzeczy na Ziemi. W uczuciach też czas na porządki i określenie siebie czy umiem lub czy chcę być w ścisłym związku. Większość z Was powinna przemyśleć na spokojnie wiele kwestii. Wolni będą cieszyć się obecną chwilą nie myśląc o stałych relacjach  lecz mimo to co niektórych dotknie strzała Amora.                                                                                        

 SKORPION                                                                                    Zawodowo, finansowo miesiąc bez zmian, czyli każdy będzie mieć to co ma i bez stresu może planować wyjazdy w celach wypoczynkowych. W uczuciach u każdego inny wątek. W długoletnich związkach u większości nie ma już nic i brak decyzji lub z powodu innych kwestii tkwicie w tym a może czas na zmiany. W związkach z krótszym stażem zastój, rutyna i potrzebny powiew świeżości.  Inni są w toksycznych związkach bez realnej oceny sytuacji . Są jakby na doczepkę, nie chcą widzieć kim lub czym są dla Partnera/i. Strach przed samotnością  uwięził co niektórych we własnych więzieniach, a nie ma czegoś takiego jak samotność tylko zdrowa wolność , która daje możliwość spotkania tej właściwej osoby.

STRZELEC                                                                                   Miesiąc różności i wymagający dużej cierpliwości. W sferze zawodowej trzeba trzymać nerwy na wodzy wobec Partnerów biznesowych bo co niektórzy będą bardzo męczący lecz efekty współpracy mogą  być owocne. Wskazany spokój i dyplomacja. Ogólnie finansowo bardzo dobry czas czy to na etatach czy w biznesie. Stabilnie, a co u niektórych nawet  zwyżkowo. W uczuciach Ci co w związkach spokojnie, stabilnie i pewnie. W świeżych relacjach nie wszystko jest tak jak wygląda i jeżeli pasuje to niech trwa. Wolni nie szukając znajdą wielką miłość i co niektórzy nie będą wiedzieć co się z nimi dzieje bo przecież miało być miło i przyjemnie a tu zwaliło z nóg.                                                                       

   KOZIOROZEC                                                                                W tym miesiącu będziecie bardzo odważni i wojowniczy. Ci co na etatach zawalczą o podwyżkę stawiając sprawy na ostrzu noża i uzyskają to czego chcą. Pozostali,  którzy są Szefami też ostro lecz z taktem przedstawią swoim pracownikom to co im nie pasuje i efekt zmian będzie nie do poznania w sensie pozytywnym. W uczuciach również będą konkrety - jasne rozmowy co pasuje, a co trzeba zmienić,  żeby związek był satysfakcjonujący i rezultaty będą iście zadowalające. Wolni bardzo ostrożnie będą podchodzić do nowych znajomości lecz nie przeciągajcie struny bo druga strona może odebrać to jako znak nie zainteresowania.

WODNIK                                                                                      Dużo spraw na głowie, jednak  odpuście uwolnijcie emocje i nie pozwólcie sobie co niektórym wejść na głowę. Stanowcza postawa wpłynie bardzo korzystnie na wiele spraw zwłaszcza zawodowych. Róbcie swoje i trzymajcie fason na zasadzie mogę, ale nie muszę i efekt będzie zaskakujący. Wiele spraw wreszcie się zrealizuje i będziecie mogli odetchnąć z ulgą. W uczuciach u większości spokój i zadowolenie lecz u co niektórych bycie dla bycia i tylko wasze decyzje być albo nie być. Wolni zwłaszcza Panie będą się upiększać, stroić i bywać tu i tam z nadzieją poznania tego jedynego i co niektóre spotkają tą wyjątkową osobę dla siebie. Panowie natomiast będą wybredni i raczej nic dla siebie nie spotkają ,ale bawić  będą się dobrze.                                             

  RYBY                                                                                            Czas ogólnie dobry i spokojny. Zawodowo na etatach spore podwyżki lub zmiana pracy  -  na lepiej płatną. W biznesie trochę nerwowo u tych, którzy muszą się posiłkować np. pożyczką  mogą jej nie uzyskać  - więc najpierw zorganizujcie pieniądze a potem podpisujcie umowy handlowe. W uczuciach u każdego inaczej. Drogie Ryby czasami to Wy jesteście iskrą zapalną do kłótni, przemyślcie swoje zachowania i nie czepiajcie się z byle powodu. Wolni będą w ferworze super zabawy, dużo będzie się dziać, mnóstwo znajomości okazji do poznawania ciekawych ludzi i aż będzie się Wam kręcić w głowie z nadmiaru wrażeń lecz bardzo przyjemnych.

 

bok_prawy.jpg