HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

Lipiec  2021

BARAN                                                                                      

Lipiec może być bardzo udanym miesiącem ale jest ale -- jedni muszą ruszyć ostro do działania w celach które sobie założyli w żadnym razie nie możecie sobie pozwolić na chwilę wytchnienia lub przeciągania w czasie bo to wpłynie bardzo niekorzystnie na wasze życie zawodowe a gwiazdy sprzyjają lecz samo się nic nie zrobi. Inni z kolei powinni wziąć głęboki oddech i odpocząć po ciężkim ostatnim czasie , może urlop lub chociażby mały wypad weekendowy i mieć czas  tylko dla siebie żeby naładować akumulatory do działań które pojawią się niebawem i będą wymagać dużego wysiłku intelektualnego. będzie całe mnóstwo. Ci co długi już czas chcą przeforsować pewne tematy zawodowe w tym miesiącu mają szanse ich realizacji na zasadzie niemożliwe stanie się możliwe. lecz trzeba działać ,działać i jeszcze raz działać W sprawach uczuciowych dobrze tak dla osób w związkach jak i singli , będzie się dziać dużo i z zadowalającym efektem.                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                    

BYK                                                                                           

Dużo a właściwie wszystko  będzie zależeć od Was i to jak podejdziecie do spraw taki da skutek. Ważne dobre przygotowanie się do każdej czy to rozmowy o pracę czy do rozmów biznesowych ale co ważne musi być w tym wszystkim konkret żeby nie wyjść na osobę mało kompetentną. Najbardziej sprzyjające okoliczności będą w kwestiach handlowych może to być zakup lub sprzedaż czegoś może auta, może nieruchomości i jeżeli będzie upór z waszej strony a nie elastyczność możecie potem żałować. druga taka szansa szybko się nie pojawi i zostaniecie z przysłowiową ręką w nocniku Bardzo dobry czas dla szukających pracy -- będzie i to bardzo dobrze płatna. W kwestiach uczuć karuzela raz lepiej raz gorzej lecz wiele par podejmie decyzję o rozstaniu i będą to dobre decyzje bo otworzycie sobie drogę na na nowe a tu i tak już nic nie było. Wolni jeżeli wyjdą do ludzi lub chociażby spacer mają szanse na poznanie interesujących osób.                                                                    

BLIŹNIĘTA                                                                                 

Miesiąc dla kreatywnych i z polotem, wszystkie drzwi będą otwarte lecz musi się Wam chcieć do nich zapukać .Bardzo dobra współpraca na horyzoncie lecz sukces będzie tylko wtedy gdy będziecie grać z pełnym zaangażowaniem  każdy wasz krok zniechęcenia lub zlekceważenia pominięcia kogoś obróci się na waszą niekorzyść i stracicie dobra szansę W uczuciach odnośnie stałych związków coś zacznie Wam nie odpowiadać i trzeba dobrze się zastanowić żeby nie zranić Partnera/ki tez grać w otwarte karty. trzeba stawiać sprawy jasno bo Partner czy Partnerka nie domyśli się o co Wam chodzi. Wolni będą korzystać z życia i bez założeń związku lecz dobrej zabawy. Niestety  pewna grupa osób będzie musiała podjąć ważne decyzje w związku i tutaj wskazane żeby pod żadnym pozorem nie zmieniać zdania i nie ulec złudnej presji ze strony Partnera/i bo nic dobrego z tego nie wyjdzie , wszystkie podjęte decyzje realizujcie bez zmrużenia oka. bo jest grupa osób w toksycznych układach i czas to zakończyć bo możliwy stres lub załamanie psychiczne.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

RAK                                                                                            

 U każdego inna historia--jedna grupa stabilnie bez jakichkolwiek zmian tak zawodowo jak i w uczuciach lecz u pozostałych bieganina za pracą za współpracą praktycznie za wszystkim. Wskazany spokój i podejście do spraw na zasadzie samooceny do czego się tak na prawdę nadaje co lubię co chce robić i z takim podejściem zaoszczędzicie czas i nerwy. Musicie znaleźć równowagę między materią a energią i w innym przypadku totalny chaos.  Jedynie na etatach spokój bez żadnych rewelacji nie musicie się niczym martwić. W uczuciach też u każdego inna historia zwłaszcza w związkach z długim stażem może powoli się coś wypala i trzeba rozniecić ogień bo może zgasnąć .Nowe  znajomości które już na początku nie pasują trzeba eliminować  bo to tylko strata czasu. Większość z Was będzie chcieć przyspieszyć bieg zdarzeń i tu wielki błąd bo wszystko prawdziwe przychodzi z niespodziewanej strony i zaskakuje miło a to co zaplanowane często ma smak goryczy , więc powoli i wszystko się ułoży po waszej myśli. Wolni będą flirtować i być może będzie to coś więcej niż tylko flirt.                                                                                                                                                 

LEW                                                                                           

Miesiąc decyzji i to na już nie ma co zwlekać bo można coś stracić. Oferty biznesowe składane Lwom to bardzo dobre oferty i jeżeli podejmiecie decyzję na tak to okaże się że to był strzał w dziesiątkę.  Dodatkowo musicie być bardzo elastyczni nie upierać się zbytnio przy swoim bo Oferent uzna to za stratę czasu. Na etatach wielu otrzyma propozycję awansu i tu też potrzebna odwaga żeby bez namysłu powiedzieć tak, jeżeli czegoś nie wiecie to potrzebna jest szybka mobilizacja żeby się doszkolić lub rozszerzyć swój zasięg tematu i stanąć na wysokości zadania-- do odważnych świat należy. W uczuciach u większości jest bo jest bo może przyzwyczajenie a może port do którego się wraca lecz czy to jest szczęście oceńcie sami. Wolni będą bywać tu i tam a co niektórzy w pracy każdy w innym miejscu i czasie lecz pozna ciekawe osoby i narodzą się nowe historie a nawet związki. Ogólnie czas refleksji u co niektórych Wiele z Was dojrzeje i niby mija tylko miesiąc a Wy zobaczycie wiele spraw w innym świetle i z innymi priorytetami i sami będziecie tym zaskoczeni ale to zmiany na lepsze a nawet na bardzo dobre.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

PANNA                                                                                       

U Panien Lipiec będzie niczym maj wszystko będzie się kręcić wokół spraw osobistych , randek miłości i wszystkiego co z tym związane. Sprawy zawodowe będą w cieniu ale o ironio będą się kręcić same z bardzo dobrym efektem .Niestety ale mimo to musicie uważać kto Was podrywa lub kogo Wy podrywacie bo na horyzoncie co u niektórych widać interesowność interesowne osoby , może ktoś będzie chciał w ten sposób zdobyć wiedzę dotyczącą spraw zawodowych więc bądźcie czujni żeby nie zdradzić tajemnic zawodowych Firmy. Innych interesowność może być mniej złożona lecz na zasadzie sponsoringu i to wszystko na chwilę a Wy możecie z tego powodu cierpieć bo się zakochacie. Wskazana czujność i ostrożność żeby nie płakać. Uważajcie na Partnerów biznesowych bo ktoś może wykorzystać waszą uprzejmość szczerość musicie mieć oczy dookoła głowy. W uczuciach u stałych par różnie i tu wskazane zrozumienie trzeba pójść czasami na kompromis lub zwyczajnie zejść z drogi i wszystko się ułoży.

WAGA

Zawodowo bardzo ciekawy  miesiąc coś co się wlokło dłuższy czas teraz ruszy z kopyta. W biznesie udana współpraca ,dobre kontrakty, nowe umowy handlowe ale tu rada nie zastanawiajcie się zbyt długo lub nie wymyślajcie historii których nie ma bo okazja a będzie to okazja może Wam przejść koło nosa.  Trafi się  również szansa na pozbycie nieruchomości lub czegoś co usiłujecie od dłuższego czasu sprzedać - znajdzie się kupiec. Na etatach będziecie chwaleni za solidnie wykonane zadania otrzymacie premię uznaniową co wprowadzi Was we wspaniały nastrój. W uczuciach też śpiewająco będziecie w świetnym nastroju co miło zaskoczy drugą stronę i otrzymacie odwzajemnienie. Wolni niespodziewanie zaczną biegać uskutecznią jazdę na rowerze lub coś innego i właśnie w plenerze nawiążą się najpierw znajomości na wspólne wojaże ale z czasem wywiążą się zupełnie innego rodzaju relacje a może nawet wielkie miłości.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

SKORPION                                                                                  

Jedna grupa Skorpionów zaliczy ten miesiąc do bardzo udanych czy to zawodowo czy w sprawach uczuciowych nic się złego nie wydarzy wręcz co u niektórych będzie fajniej w ciepłym miłym wydaniu. jak by związek dopiero się rozpoczął  mnóstwo miłych chwil czułych słówek Druga grupa zlepek wszystkiego mimo świadomości sytuacji jest brak asertywności w działaniu. nie potraficie się rozstać a przecież chcecie być szczęśliwi i tylko do odważnych świat należy więc odwagi i do dzieła dajcie sobie szansę na fajne udane życie. Zawodowo będzie to bardzo dobry czas na różne sprawy. otrzymacie  ofertę która Wam się spodoba koniec stania w miejscu. coś w końcu ruszy  - czas spojrzeć na sprawy z innej perspektywy bo wygląda na to że często powtarzacie schematy i sami blokujecie swoje sprawy , musicie konkretnie podejść do spraw zawodowych.    Zmieńcie tok rozumowania i zauważcie że świat to nie tylko Wy i nikt na długo już nie będzie tolerował waszych  zachowań więc .potrzebna decyzja i konsekwencja tak uczuciowo jak i zawodowo, nowe na Was czeka i to bardzo dobre Nowe.                                                                                                                                                                                                                    

STRZELEC                                                                                 

Wspaniały miesiąc pod każdym względem a zwłaszcza zawodowym .W biznesie super okazje dla firm handlowych zwłaszcza w nabywaniu towarów --trafi się gratka cenowa na której super zarobicie. Mimo obaw co u niektórych z Was wszystko będzie się toczyć z górki. W innych dziedzinach też wszystko będzie szło dobrze a nawet lepiej. nowi kontrahenci nowe kontakty. Na etatach będą wymagania od Pracodawcy ale poparte dobrą koniunkcją finansową.  Dla szukających pracy nie wszyscy w tym miesiącu dostaną to co by chcieli i tu rada jeżeli oferta nie pasuje to nie brać bo za chwilę pojawi się coś na co czekacie. lecz wiele osób właśnie w lipcu otrzyma  swoją wymarzoną pracę. W sprawach uczuciowych u większości stabilnie a nawet wzrost uczuć  w fajnych klimatach U pozostałych niby dobrze niby nie co niektórzy są na skróty bo im pasuje bo nie chce się im czegoś zmieniać i to tak zwane związki przez zasiedzenie bycie dla bycia na ale to wasze wybory i decyzje. jednak u co niektórych pojawią się nowe osoby lub znane z przed lat i może zatlić się iskierka Wolni będą pasywnie nastawieni i los bardzo miło ich zaskoczy bo na drodze wielu z was staną osoby które albo wyglądem albo intelektem Was zaskoczą bardzo pozytywnie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

KOZIOROŻEC                                                                             

 Miesiąc pełen różnych zdarzeń na polu zawodowym pomysłów na coś nowego lub innego ciągle będziecie się zastanawiać że możecie coś inaczej lub lepiej i u niektórych owszem ale inni powinni poprzestać na tym co jest a zwłaszcza nie inwestować bo nie jest to odpowiedni czas.. Wielu z Was otrzyma ofertę współpracy która Was niesamowicie zaskoczy ale pozytywnie i nie będziecie się zbyt długo zastanawiać nad wprowadzeniem w życie. U pozostałych stabilnie bez większych rozczarowań. Na etatach wiele osób postanowi szukać nowej posady nie z fanaberii lecz z wypalenia i bardzo możliwe że cos takiego znajdziecie. W uczuciach najbardziej rewolucyjne historie będą mieć miejsce w związkach z długim stażem i wiele Par postanowi się rozstać i to w burzliwy sposób i tu rada wszystko można załatwić na spokojnie bez szarpaniny chociażby z szacunku do wspólnie spędzonych lat a efekt będzie zdecydowanie lepszy. U pozostałych bardzo dobrze w romantycznych klimatach z planami na przyszłość. Wolni też poznają na swojej drodze fajne osoby może na romans a może na miłość ale zapamiętacie ten czas na długo.                                                                                                                               

WODNIK                                                                                    

Dużo spraw na głowie. lecz trzeba na spokojnie podejść do wielu spraw zawodowych oraz osobistych bo o ironio i jedne sprawy i drugie mogą być sporym ciężarem w tym miesiącu trzeba zapanować nad emocjami.  nie pozwólcie sobie co nie którym wejść na głowę. Stanowcza postawa wpłynie bardzo korzystnie na wiele spraw zwłaszcza zawodowych, róbcie swoje i trzymajcie fason na zasadzie mogę, ale nie muszę i efekt będzie zaskakujący. Wiele spraw wreszcie się zrealizuje i będziecie mogli odetchnąć z ulgą. W uczuciach u większości spokój i zadowolenie lecz u co niektórych bycie dla bycia i tylko wasze decyzje być albo nie być. Wolni zwłaszcza Panie będą się upiększać, stroić i bywać tu i tam z nadzieją poznania tego jedynego i co niektóre spotkają tą wyjątkową osobę dla siebie. Panowie natomiast będą wybredni i raczej nic dla siebie nie spotkają ,ale bawić będą się dobrze. U sporej grupy osób w związkach ze stażem będzie wręcz sielankowo i tu rada żeby ożywić nastrój i zapobiec rutynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

RYBY                                                                                           

Czas ogólnie dobry i spokojny. Zawodowo zwłaszcza dla osób rozpoczynających własne biznesy wręcz śpiewająco będziecie mile zaskoczeni obrotem spraw i wszystko ułoży się lepiej niż zakładaliście. Nowe oferty współpracy okażą się strzałem w dziesiątkę. Na etatach spore podwyżki lub zmiana pracy lecz na lepiej płatną. W już istniejącym biznesie trochę nerwowo u tych którzy muszą się posiłkować np  .pożyczką  mogą jej nie uzyskać więc najpierw zorganizujcie pieniądze a potem podpisujcie umowy handlowe. lub dobrze przygotujcie się odnośnie podejścia do pożyczki. W uczuciach u każdego inaczej. lecz drogie Ryby czasami to Wy jesteście iskrą zapalną do kłótni, przemyślcie swoje zachowania i nie czepiajcie się z byle powodu. warto na spokojnie podejść do tematów Was drażniących ale trzeba o tym rozmawiać. Wolni będą w ferworze w super nastrojach do zabawy zabawy, dużo będzie się dziać, mnóstwo znajomości okazji do poznawania ciekawych ludzi i aż będzie się Wam kręcić w głowie z nadmiaru wrażeń lecz bardzo przyjemnych.