HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

CZERWIEC  2018

 

BARAN

 Miesiąc wytchnienia i ulgi, wszystko co się wydarzy będzie dobre mimo że w pierwszej ocenie dla co niektórych wydawać się będzie że to dramat. Nic bardziej mylnego wiele spraw rozwiąże się bez Waszego udziału i pokaże drogę do pewnej stabilnej pozycji. W uczuciach u większości wzrost temperatury, chęć zdeklarowania związku -- zwłaszcza Panowie będą się oświadczać, ale będzie też grupa osób, które zakończą toksyczne relacje - rozstać się i nie oszukiwać siebie, a co ważne Partnera lub Partnerki. Bycie z kimś dla własnych korzyści do niczego dobrego nie prowadzi i trzeba zdobyć się na szczerość wobec siebie a to da szczęście drugiej osobie. Wolni niech wychodzą z domu bo jest ktoś kto zwali Was z nóg.

  BYK                                                                                        Zawodowo miesiąc bardzo owocny zwłaszcza dla osób prowadzących własny biznes, dobrej passy ciąg dalszy. Na etatach też bez zawirowań. Poszukujący mają duże szanse na znalezienie pracy. Jednak dla wielu będzie to miesiąc szarpaniny emocjonalnej, która będzie dotyczyć Was lub osób z najbliższego otoczenia. Trzeba będzie się kimś zająć, komuś pomóc lecz w delikatny sposób,  żeby nie było odwrotnego skutku niż zamierzony. Może kochacie się w kimś potajemnie i brak odwagi spowoduje że ta osoba pozna kogoś innego, więc musicie działać żeby nie żałować. Trzeba spojrzeć na drugą osobę tak jak na siebie samego i wtedy jest szansa na udany związek inaczej nic dobrego w tym miesiącu nie będzie.

BLIŹNIETA                                                                                  Bardzo udany miesiąc praktycznie pod każdym względem. Dla osób myślących o własnym biznesie to czas bardzo sprzyjający i trzeba działać bo okazje będą sprzyjać.  Na etatach możliwe podwyżki i awanse. W uczuciach miesiąc oświadczyn, zaręczyn, ślubów .Dla Wolnych również bardzo udany miesiąc, będziecie poznawać nowych bardzo interesujących ludzi i tylko od Was będzie zależeć czy będzie to cos na dłużej, czy tylko przelotny flirt, ale nie igrajcie z niczyimi emocjami bo tylko określenie się konkretnie da Wam poczucie zadowolenia.

  RAK                                                                                   Miesiąc do działania, działania i jeszcze raz działania i to jest dla Wielu praca nad sobą bo jest nie najlepiej a może być gorzej. Musicie coś przemyśleć i podjąć kroki w tym kierunku bo czas leci i działa na Waszą niekorzyść. Wystarczy samozaparcie i wszystko będzie wyglądać w pozytywnym wydaniu. U pozostałych stabilnie i bez niespodzianek tak na polu zawodowym jak również uczuciowym. Dla Wolnych droga otwarta w każdym kierunku i tylko od Was zależy czy wybierzecie się w podróż poznawania. Ogólnie udany i spokojny czas w gronie znajomych przy ognisku i różnego rodzaju spotkaniach towarzyskich.

LEW                                                                                              Zamieszanie u wielu, jakieś poddanie się sytuacji lub osobie. Musicie przemyśleć wszystko to co się zadziało u Was w minionym lecz niedawnym czasie. Zrobił się chaos i ktoś może się czuć pokrzywdzony.  Musicie dostrzec to i złapać równowagę  żeby wilk był syty i owca cała. Bardzo dobry moment dla osób szukających pracy jeżeli się postaracie to może być praca waszych marzeń, lecz na każdą rozmowę musicie się dobrze przygotować bo jakoś  tam nie będzie. W stałych związkach jedni super i temperatura w górę  lecz u innych nicość .Zachwyceni będą Wolni,  bo będą mieć czar uwodzenia i nikt i nic nie będzie w stanie się oprzeć.

   PANNA                                                                                        W biznesie coś poważnie ruszy do przodu, nowe kontakty okażą się bardzo korzystne i nie oceniajcie zanim się nie przekonacie.  Ktoś  na początku niby nieciekawy okaże się bardzo dobrym Partnerem w biznesie. Na etatach będą zmiany lecz w większości to będą Wasze decyzje. Dla szukających miesiąc będzie przedwstępem i wskazane jest poczekać przygotowując się solidnie do tego co chcecie robić. W uczuciach czas na nowe, bo to w czym tkwi większość z Was to nawet nie ma nazwy. Nie traćcie czasu i energii na nicość bo szkoda życia. Na horyzoncie stoją osoby odpowiednie dla Was tylko trzeba ruszyć do boju.

SKORPION                                                                                      Odrzućcie w tym miesiącu czarne myśli i uwolnijcie pozytywną energię, bo nie ma żadnych powodów do czarnowidztwa. Wszystko wokół Was wygląda znakomicie i sprawy zawodowe i sprawy osobiste i trzeba zacząć się tym wszystkim cieszyć. Na horyzoncie nie ma żadnych zagrożeń jedynie te które sobie Sami wymyślicie. Bardzo udany miesiąc pod każdym względem dla osób w związkach jak również dla Wolnych. Mnóstwo okazji do nowych znajomości i to Wy będziecie decydować.

  WAGA                                                                                            W pracy stabilnie a wręcz nawet dla niektórych długo wyczekiwany awans. W biznesie jedni będą zaskoczeni świetnym obrotem spraw, lecz inni będą rozpamiętywać źle podjęte decyzje na zasadzie, że "czemu nie zrobiłem tego lub tego". Zostawcie wspomnienia i opracujcie strategię działania na teraz i przyszłość i dobrze przemyślane strategie dadzą  zadowolenie. W uczuciach wreszcie coś ruszy w dobrym kierunku bo zaczniecie szukać dla Siebie prawdziwego  szczęścia. Wolni mają szanse na poznanie kogoś fajnego i wejścia w związek a być może będzie to dla wielu miłość życia.

STRZELEC                                                                                   Miesiąc ulgi jakby kamień spadł  z serca. Wszystko co uwierało odchodzi w niepamięć, pozałatwiacie sprawy, które wydawały się trudne i zawikłane. We własnych biznesach wszystko przyśpieszy i nabierze oczekiwanych kolorów. Na etatach,  jeżeli zmiany to wychodzące od Was. W tym miesiącu jesteście sobie panami, nikt Wam nic nie narzuci. W związkach równie gorąco jak pogoda - wręcz upalnie. Wolni zaczną się budzić na dobre z zimowego snu i wystarczy jedno wyjście żeby poczuć motyle w brzuchu.

 KOZIOROZEC                                                                              Lekkie znużenie szybko minie i złapiecie wiatr w żagle. W biznesie ruszycie z kopyta z reklamą, zatrudnicie odpowiednią osobę która okaże się strzałem w dziesiątkę do zarządzania firmą i profity w zasięgu ręki. Na etatach wykażecie się inicjatywą, którą szef doceni i podwyżka gwarantowana. W uczuciach wahania co zrobić czy już wejść w ścisły związek czy jeszcze poczekać i tu rada - poczekać. W związkach martwych czas na koniec i trzeba podjąć radykalną decyzję bo szkoda czasu. Wolni będą bardzo ostrożni lub nieśmiali i tu błąd bo to miesiąc na spontaniczność, wiec do dzieła.

RYBY                                                                                         Co prawda to jeszcze nie wakacje, ale dla Was właśnie -  wakacje. Odetchniecie z ulgą po wielu różnego rodzaju  szarpaninach, coś odeszło i uwolniło Was od ciężaru , może to sprawy zawodowe , może to uwolnienie się od kogoś ,obojętnie co to było to już koniec i możecie cieszyć się życiem i oddychać pełną piersią. Tak byście zaczęli nowe życie i wszystko teraz poprowadzi Was w najlepszą stronę. W uczuciach, jeżeli uważacie że to jest to -- to idźcie tą drogą bo przy Was są osoby , które kochają szczerze. Wolni będą bardziej się bawić niż szukać czegoś na poważnie, ale będzie to bardzo miły i ciekawy w doznania miesiąc.

bok_prawy.jpg