HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

WRZESIEŃ  2018

  BARAN                                                              Zatrzymanie, ale tylko po to żeby podjąć dobrą decyzję.  Możliwe,  że to będą decyzje na całe życie. Czas sprzyja i wszystko zmierza w dobrym kierunku, lecz trzeba wejrzeć w siebie i wybrać to co jest w Was. Nie idźcie  na skróty, nie bierzcie  pierwszej propozycji, bo za chwilę przyjdą inne. Jeżeli postąpisz zgodnie ze swoim wnętrzem sukces gwarantowany. W uczuciach podobnie - wszystko musi grać z Waszej strony i ze strony Partnera/i nic się nie zmieni jeżeli cos jest nie tak, więc czas podjąć ostateczne decyzje i szczerze wejść w nowy związek z czystą kartą i taką też otrzymacie. To jest miesiąc weryfikacji Siebie.

  BYK                                                                         Miesiąc lekko nerwowy. Jedni  - bo ogrom pracy, inni -bo będą jej szukać, ale i jedni i drudzy przy zachowaniu wewnętrznego spokoju będą ostatecznie zadowoleni. Jedynie Ci co maja własne biznesy będą tryskać humorem i energią. W uczuciach niestety lub stety -  chłodno i bez fajerwerków, ale sami do tego doprowadzicie. Najwyższy czas dać z siebie więcej, bo tylko chcecie, a przecież druga strona również chce. Jeżeli nie zmienicie stanu rzeczy wiele związków się rozpadnie. Wolni znajdą drugą połówkę lub zawiruje im mocno w głowie z wielkiego uczucia z wzajemnością.

BLIŹNIĘTA                                                                  U każdego coś innego, ale zalecany umiar zwłaszcza dla tych co dopiero podnieśli się z dołka finansowego i jakby nagle zapomnieli że było źle i teraz gdy sytuacja uległa poprawie szastają gotówką na lewo i prawo. Wyciągnijcie wreszcie wnioski ze swoich zachowań bo za chwilę możecie powrócić do punktu wyjścia, a zaczyna się super passa. Inni zrobili rachunek z przeszłości i będą potrafili zagospodarować finansami jak trzeba. W uczuciach też różnie, ale każdy będzie zadowolony,  bo miesiąc da to czego każdy z Was będzie chcieć.

RAK                                                                           Miesiąc, kolejny zresztą, który nakazuje wręcz żeby popracować nad sobą i podjąć decyzję w byciu konsekwentnym.  Przemyśleć swoje zachowania, wyciągnąć wnioski, otworzyć się na nowe, czy to znajomości, czy pracę, czy swój stosunek do otoczenia. Świat jest piękny, ale tylko wtedy kiedy my również jesteśmy piękni wewnętrznie. Dużo szans wokół,  lecz trzeba z nich skorzystać konsekwentnie, nie obiecywać innym lecz przyrzec sobie i wszystko ułoży się wspaniale w każdej kwestii tak zawodowej jak i uczuciowej. Odwagi i wytrzymałości.

 LEW                                                                        Kręcenie się w kółko-  taki będzie wrzesień, a przecież wystarczy usiąść na chwilę i raz, a właściwie pierwszy raz w życiu ocenić siebie - czy jestem szczęśliwa/y,  czy zadowala mnie to co mam i wiele jeszcze innych pytań. Drogi Lwie - jeżeli odpowiada Ci życie jako-takie to bardzo proszę, ale życie ucieka a wielu z Was tak na prawdę nie żyje tak,  jak byście chcieli i na dodatek jakby na złość innym, a tak realnie sobie. Wiele do zmian w każdej kwestii, ale najpierw musicie zacząć od siebie i nie działać na przekór tylko współdziałać lub rozwiązać współpracę, rozstać się,  czy zmienić pracę bo miesiąc jest sprzyjający - lecz trzeba działać.

  PANNA                                                                             Zawodowo bardzo udany miesiąc.  Ci co mają własne biznesy nie mogą spocząć na laurach tylko wskazany ruch, trzeba szukać nowych kontraktów, zleceń, a może zainwestować w reklamę bo czas bardzo sprzyjający lecz dla aktywnych. Szukający pracy maja duże szanse - i tu rada - nie zrażać się po pierwszym nieudanym ruchu lecz działać bo znajdziecie to czego szukacie. W uczuciach u wielu to  czas na realną ocenę sytuacji i wskazane szybkie zakończenie toksycznych związków bo to tylko strata czasu i energii. Wolni to co chcą będą mieć -  jedni zabawę inni flirty, miłości jeszcze wielkich nie widać.

    WAGA                                                                        Całkowity zawrót głowy, zajęć więcej niż dnia, ale wszystko z dobrymi perspektywami finansowymi. Co prawda na efekt trzeba będzie zaczekać, ale będzie to prawdziwy efekt. Na etatach też obowiązków przybędzie, ale nie narzekajcie bo czeka sowita premia i powiecie - warto było. Szukający pracy niech popytają wśród znajomych,  bo to będzie jak się okaże prosta lecz efektywna droga. W uczuciach będziecie mieć to co będziecie chcieć, więc każdy będzie bardzo zadowolony . Jeżeli nawet komuś nie będzie się to podobać, najważniejsze, że Wam będzie to bardzo odpowiadać.

   SKORPION                                                               Wskazane w tym miesiącu zachowanie taktu, żebyście nie stracili w czyichś oczach wizerunku jaki ktoś bardzo Was szanujący miał w stosunku do Was. Nie bądźcie zbyt zachłanni , zwłaszcza pod presją i namową innej osoby. Rozejrzyjcie się dookoła i spójrzcie również na siebie w jakim jesteście świecie- czy to dobry świat, coś trzeba poprawić bo zacznie okrywać Was mrok. Niestety w kwestii uczuć też nie jest jasno, albo wy czegoś nie widzicie, albo ktoś przysłania Wam oczy. Wokół Was krąży materia - wszystko kreci się wokół pieniądza i nie widać energii, jakieś pogmatwanie, czas to oczyścić.

STRZELEC                                                                     Bardzo udany i spokojny miesiąc. Zawodowo będziecie mile zaskoczeni, coś przyjdzie z zewnątrz na co nie liczyliście -nowa współpraca, nowe zlecenia, kontrakty, korzystne umowy. Na etatach małe zawirowania - uważajcie żeby nie popełnić błędu zwłaszcza gdy dotyczy to ważnych projektów. Szukający powinni poświęcić ten miesiąc na konkretne zastanowienie, bo teraz przyjęta praca okaże się niewypałem. W uczuciach spokojnie tak dla singli jak również par wszystko będzie wyważone i pewne.

KOZIOROZEC                                                              Zadowolenie, zadowolenie raz jeszcze zadowolenie. Wiele spraw ciągnących się ujrzy pozytywne zakończenie, może spadki, może podziały majątku - coś co spędzało Wam sen z powiek zakończy się definitywnie i będziecie mogli odetchnąć z ulgą. W uczuciach też wszystko ruszy ,wreszcie Partner się oświadczy lub odwrotnie usłyszy że jest chciany i kochany. Planowanie wspólnego życia, zamieszkania - same dobre wydarzenia. Wolni poznają wyjątkowe osoby wręcz jak gdyby zobaczyli własne odbicie w lustrze. Wspaniale.

WODNIK                                                                         Wiele spraw ruszy wreszcie do przodu poczujecie wiatr we włosach - to dla osób które mają własne biznesy, coś się wlokło coś nie mogło ruszyć z miejsca, ale wreszcie nadchodzi dobra passa. Na etatach większość bez zmian, co niektórzy tylko będą myśleć o czymś innym i uda się zrealizować plan. W uczuciach pół na pół u jednych wspaniale i z rozkwitem lecz u innych marazm nicość, kłótnie i ogólnie tylko przy odrobinie zaangażowania i zrozumienia ten stan może ulec zmianie, ale to wymaga życiowej mądrości. Wolni będą jeszcze żyć swobodą i dobrą zabawą.

   RYBY                                                                              Dla jednych wspaniały miesiąc - wreszcie będziecie mieć to, o czym marzyliście od długiego czasu, zacznie się bardzo dobry okres w życiu. Wiele trudnych spraw np. urzędowych wreszcie się zakończy pozytywnie. Otrzymacie wymarzoną pracę, lecz dla innych będzie zupełnie odwrotnie wszystko zacznie się walić. Biznes,  który zapowiadał się świetnie stanie w miejscu, auto nowo kupione właśnie się popsuje i wiele innych spraw zwali Was z nóg, ale trzeba trzymać nerwy na wodzy,  bo to przejściowe.  W uczuciach też różnie - czyli tam gdzie szczerze,  to szczęśliwie lecz tam gdzie interesownie niestety samozagłada. Wybór należy do Was.

 

bok_prawy.jpg