HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

maj  2018

BARAN                                                                                                                                         Czas spokoju i wytchnienia, jedyne co będzie do zrobienia, to podjecie właściwych decyzji. Będą sytuacje podwójne ; dwie prace, dwa interesy, dwóch Partnerów lub Partnerki i będzie dylemat co wybrać, kogo wybrać i tu szkoła życia -- wszystko sie uda i powiedzie, ale tylko tam gdzie będzie podejście szczere i bez chęci posiadania więcej niż potrzeba. Nie wybieraj Partnera/i bo np ma lepszą pozycję społeczną tylko kieruj się sercem i tym co czujesz w innym razie czar pryśnie bardzo szybko i pozostanie rozgoryczenie.    

BYK                                                                                      Miesiąc nie będzie łatwy. Dużo przeszkód, przesunięć, oczekiwań. Trzeba odpuścić i podejść do wielu spraw na spokojnie bo nic się w tym miesiącu nie zadzieje i tylko będziecie niepotrzebnie tracić zdrowie i energię. Co niektórzy niech nie tkwią w czymś, co od dłuższego czasu nie daje satysfakcji czy to w biznesie czy w pracy. Teraz jest pora na konkretne przemyślenia, lecz na spokojnie nie działać w emocjach. W uczuciach też karuzela. I tu również wskazany remanent. Jedynie wolni, będą w ferworze zabaw i uniesień oraz możliwości wejścia w związki.

                                                       BLIŹNIETA                                                                             Bardzo dobry miesiąc dla nowych projektów, lecz muszą być oparte na konkretach nie zasadzie że musi być super. Trzeba przyjąć niską granicę oczekiwań a wtedy będziecie mile zaskoczeni. Na etatach bez zmian nie będzie żadnych zagrożeń. W uczuciach u każdego coś innego. Jedni zapragną stabilizacji a nawet legalizacji związku, inni będą kończyć wszelkie relacje a jeszcze inni postawią na całkowitą wolność. W każdym przypadku będzie to jednak wielkie zadowolenie. Bardzo udany i ciekawy w wydarzenia miesiąc.

                                                      RAK                                                                                        Dla większości ciekawy i inspirujący czas. Dużo nowych sytuacji, znajomości, co bardzo korzystnie wpłynie na sprawy zawodowe. Ktoś pomoże znaleźć ciekawą pracę. W biznesie pojawi się szansa na owocną współpracę, której się nie spodziewaliście bardzo miłe sytuacje. W miłości niestety czas na decyzje, które odkładacie od jakiegoś czasu i albo decyzje o rozstaniu u innych podjęcie wreszcie decyzji o wspólnym zamieszkaniu i trzeba to zrobić w tym miesiącu bo w następnym nie będzie już nad czym się zastanawiać bo druga strona zrobi to za Was.

    LEW                                                                                          Lwy będą w tym miesiącu w wielkim napięciu. Na coś czekacie, czegoś wyczekujecie i to będzie spędzać Wam sen z powiek. Wyciągnijcie wnioski z zeszłego roku i podejmijcie decyzje. Dotyczy to  zwłaszcza tych, którzy co mają coś na sprzedaż. Trzeba spuścić z tonu, bo minie kolejny czas i znowu będziecie żałować. Na etatach mogą spać spokojnie, a co niektórzy otrzymają awans. W uczuciach osoby w związkach mogą stanąć na rozdrożu bo na ich drodze stanie ktoś bardzo fascynujący i dylemat co zrobić i trzeba patrzeć realnie na sytuację nie przez pryzmat zauroczenia, co niektórzy powinni iść w nową stronę lecz nie wszyscy.

  PANNA                                                                                       Będzie to miesiąc spokoju, którego długi czas nie było z różnych powodów. Zawodowo Ci co kręcili się w kółko bez efektu wreszcie zatrzymają się na czymś pewnym i realnym. Na etatach -  różnie większość bez zmian, ale co niektórzy ruszą na poszukiwania nowego, innego i to jest dobry moment bo każdy coś interesującego dla siebie znajdzie.  W uczuciach, tylko Ci będą szczęśliwi, którzy kochają szczerze, pozostali będą się kołysać jak statek na fali, ale czas dobić do brzegu i zakończyć toksyczną relację która niczemu nie służy. Wolni będą raczej korzystać z życia niż szukać związku.

  WAGA                                                                                       Bardzo dobry miesiąc zawodowo zwłaszcza w biznesie. Korzystne transakcje, ciekawa współpraca, kontrahenci zagraniczni będzie się działo ale korzystnie na przyszłość. Na etatach mogą być rozczarowania--awanse na które liczyliście otrzyma ktoś inny i powinniście pomyśleć czy warto żyć tylko dla pracy. A  może czas pomyśleć o życiu, że szybko mija i postawić bardziej na sprawy osobiste, a z zawodowych po prostu wywiązywać się solidnie bez poświęceń. Przekonacie się, że to jest właściwa droga, bo za poświęcenia medalu nie otrzymacie.

SKORPION                                                                                Jedyne co powinniście w tym miesiącu to popracować nad  równowagą,  żeby w niczym nie przesadzić. Nie możecie zamartwiać się na zapas bo zszarpiecie sobie nerwy, a sprawy i tak będą toczyć się swoim rytmem.  Zawodowo wszystko układa się bardzo dobrze. W uczuciach nie doszukujcie się czegoś czego nie ma, bo zepsujecie  związek. Na horyzoncie nie ma zdrad - wręcz przeciwnie piękne prawdziwe uczucie. Żyjcie dziś, a świat wyda się piękny. Wolni mają odpowiedni moment na znajomości, które  będą wręcz fascynujące i może nawet wielka miłość.

  STRZELEC                                                                                Czas na spokój i relaks. Sprawy zawodowe na właściwym miejscu toczyć się będą po właściwym torze, widać tendencję zwyżkową nie ma zagrożeń. W biznesie dobra współpraca  - nowe umowy, kontrakty. Na etatach stabilnie. U niektórych szykują się podwyżki lub awans. Poszukujący powinni pukać do właściwych drzwi bo otworzą się przed wami. Macie szanse znaleźć wymarzona posadę. W uczuciach fajerwerki tylko u wolnych, Ci co w związkach stabilnie i bez niepożądanych rewelacji w ciepłej i miłej atmosferze upłynie maj.

    KOZIOROZEC                                                                            Zawodowo różnie. Jedni będą zachwyceni ze swoich firm i biznesów. Będzie wręcz niespodziewanie dobrze, natomiast inni będą mieć wrażenie jakby chcieli przebić mur głową. Musicie bardzo spokojnie podejść do wszelakich spraw. Przecież ten mur można obejść, trzeba tylko na spokojnie pomyśleć lub zaczerpnąć czyjejś rady. W uczuciach każdy będzie zadowolony z tego co ma, a najbardziej Ci,  co byli wolni bo na ich drodze staną bardzo fascynujące osoby, oj będzie się działo.

  WODNIK                                                                                      Trochę nerwowo odnośnie spraw zawodowych, coś może pójść nie tak. Trzeba będzie coś odpuścić, co było przygotowywane dość długo i trzeba to odpuścić bo nic z tego nie będzie,  a co gorsza mogą  wyniknąć jakieś problemy. Na etatach spokój, poszukujący powinni się nie spieszyć . Pod koniec miesiąca znajdą to, czego szukają. W uczuciach jedni zakochani i szczęśliwi lecz inni pod kreską. Co zrobić ? Być z tym kimś, czy nie. Jeżeli pojawia się taka myśl to na pewno  nic z tego nie będzie. Tracimy czas i być może szanse na kogoś innego.

  RYBY                                                                                             Bardzo udany miesiąc pod każdym względem dotyczy to spraw zawodowych jak i uczuciowych. Cokolwiek się nie wydarzy to będzie to ryb bardzo dobre,  a w niektórych przypadkach wręcz zbawienne. Jedynie musicie popracować nad tym jak nauczyć się mówić co do niektórych osób z waszego otoczenia NIE. Chowanie głowy w piasek to najgorsze co może być .

 

 

bok_prawy.jpg