HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

                                                                                                                 

                                                      

LUTY 2018

                                                           BARAN

 Luty to czas bardzo korzystny aczkolwiek będzie wymagał od wielu odwagi w podejmowaniu decyzji i Ci którzy postawią na konkret zapoczątkują dla siebie bardzo dobrą drogę zawodową, ale o ironio, inni powinni zostać tam gdzie są. Każdy Baran jest inny i sami musicie się realnie ocenić, bo jedni są konkretni a inni mają wyobraźnię lecz jest to tylko wyobraźnia i powinniście pozostać na etatach, bo we własnym biznesie sobie nie poradzicie. W uczuciach ogólnie czas spokoju. Dla Par ze stażem, dla związków nowych lub nienazwanych to czas realnej oceny, bo nic z tego nie będzie. Co niektórzy są dla wygody inni z powodów ekonomicznych i brakuje w tym najważniejszego czyli miłości, więc nie traćcie czasu bo przyjdzie bolesny zawód.

                                                      BYK                                                                                           Miesiąc minie niepostrzeżenie, nic nie zaskoczy ani negatywnie ani pozytywnie. Praca nie zagrożona w biznesie bez zawirowań. Jedynie poszukujący pracy będą w małym stresie czy znajdą i trzeba wrzucić na luz bo ofert będzie bardzo dużo i tylko od Was będzie zależeć co wybierzecie. W uczuciach - gorąco będzie w nowych znajomościach. Oj będzie się działo i niejedna nieprzespana noc z tęsknoty. W związkach z długim stażem czas decyzji czy się rozstać czy tkwić w czymś czego nawet nie można nazwać. Decyzje nie będą łatwe z wielu powodów. Wolni będą bywać i powinni bywać, bo właśnie w lutym mają szanse poznać kogoś fajnego.

BLIŹNIĘTA
Bardzo udany miesiąc w interesach w pracy. Jeżeli do tej pory drzwi do kariery były zamknięte to czas je otworzyć. Nabierze wiatru w żagle i ruszycie z kopyta każdy w inną lecz we właściwą stronę. Poprawią się wszelkie stosunki z otoczeniem. W kwestii uczuć będziecie szczerze nazywać rzeczy po imieniu, bez uwodzenia i sprawiania wrażenia tylko wszystko będzie jasne i oczywiste. Wolni -  jeżeli będą chcieć i będą gotowi na miłość to właśnie ten miesiąc zapoczątkuje wspaniałym szczerym uczuciem z właściwą osobą.

 

RAK                                                                                            Moi drodzy to czas odrodzenia i powinniście podejść bardzo rozważnie do wielu spraw. Musicie zrobić sobie auto-kino i przewinąć film z przeszłości. Zobaczycie, że wam sie nie spodoba, dlatego to czas refleksji nad Sobą tak w kwestiach zawodowych jak również osobistych. Dotyczy to  oczywiście nie wszystkich Raków, ale większości. Jeżeli tego nie zrobicie będziecie na karuzeli raz na dole raz górze niestety albo stety.

  
      LEW
Miesiąc pełen przemyśleń odnośnie spraw zawodowych i trzeba bardzo dokładnie przekalkulować za i przeciw bo już niebawem będziecie musieli podjąć decyzję, może coś sprzedać, może coś kupić i tu będzie 5 minut na zastanowienie. Od tego będzie zależeć cały ciąg zdarzeń odnośnie kariery. W uczuciach bardzo różnie, jedni szczęśliwi, inni nieszczęśliwi. W tej materii również trzeba wreszcie zająć stanowisko, bo wszystko zależy od Was. Ogólnie miesiąc przychylny i dający możliwości.

                                                    PANNA                                                                                         Luty nie będzie łatwy raczej będzie stawiał Was przed wyborami i jest to czas, w którym musicie rozważnie podejść do współpracowników lub partnerów w biznesie. Jeżeli ktoś Wam nie odpowiada zakończcie współprace żeby później nie żałować. Na etatach spokojnie i bez zagrożeń. Odnośnie uczuć, to najlepiej wygląda sytuacja dla nowo poznanych par, zauroczenia, zakochania wspaniały nastrój wręcz będziecie fruwać nad ziemią. W stałych związkach sami oceńcie co to jest i co z tym zrobić.

  WAGA                                                                                        Będzie się działo. Dużo nerwów i emocji. Ci co na etatach mogą otrzymać wypowiedzenie, dużo zwolnień, cięcia finansowe, ale trzeba szybko działać bo na horyzoncie jest możliwość nowego miejsca pracy. W biznesie bez zawirowań, może mniejsze profity, ale spokojnie. W związkach miło, ciepło i z deklaracjami w tle. Co niektórzy zechcą i zaplanują bycie rodzicami .Wolni będą w ferworze uniesień i chęci poznania kogoś. Bardzo udany miesiąc.

  SKORPION                                                                                 Zawodowo bardzo udany miesiąc i dla prywatnych biznesów i dla osób na etatach. Tendencja wręcz zwyżkowa, możliwe podwyżki, awanse. Natomiast w sprawach uczuciowych karuzela, u niektórych wręcz trzęsienie ziemi. Związki które wyglądały na szczęśliwe przechodzą zawirowania, ale musicie sie zastanowić dlaczego. Może w Was tkwi problem, może byliście tolerancyjni przymykaliście oko lub na siłę doszliście do tego co jest. Druga strona odebrała to opacznie i teraz dylemat. Wpuśćcie trochę powietrza żeby było czym oddychać i możliwe że wszystko wróci do normy.

STRZELEC                                                                                   W sprawach zawodowych wszystko ruszy mocno do przodu i będzie z tego duża satysfakcja. To co lekko stanęło w miejscu ruszy z impetem. Na etatach tylko od Was zależy czy chcecie zmian, czy zostajecie tu gdzie jesteście. W związkach niby dobrze niby nie, pewne rzeczy pasują inne nie ale trzeba postawić jakieś warunki, coś zmienić ustalić granice i będzie ład i skład. Szkoda by było się rozstawać z powodów mało znaczących bo uczucie jest i będzie. Dla osób wolnych to bardzo dobry czas na nowe znajomości, trzeba bywać bo miłość stoi za rogiem.

 KOZIOROZEC                                                                              Do odważnych świat należy to motto na luty. Jeżeli planujecie własny biznes to odpowiedni czas na podjecie tego kroku bo los sprzyja. Jeżeli pojawi sie myśl o nowej pracy to do dzieła, bo to Wasz czas i nawet sami będziecie zaskoczeni jak wszystko pięknie się układa. W uczuciach trzeba wnieść więcej uśmiechu i będzie miło i  spokojnie. W nowych związkach trzeba zaufać i wejść na sto procent bo inaczej partner odbierze wasze zachowanie jako brak zainteresowania i możecie się minąć w niezrozumieniu.

WODNIK                                                                                     Zawodowo zaświeci mocno słońce to miesiąc śmiałych i odważnych decyzji - trzeba działać bo wszystkie drzwi będą otwierać się same, trzeba tylko przez nie przejść. Nowi partnerzy biznesowi będa zachwyceni ofertami. Na etatach szykują się podwyżki za wniesione wasze wysiłki i zaangażowanie. W związkach natomiast nieciekawie i nad czymś musicie popracować bo jest coś co nie pasuje drugiej stronie. Może to doprowadzić nawet do rozstania. Wolni mają szansę na poznanie tej wymarzonej drugiej połówki.

  RYBY                                                                                             Po czasie różnych zawirowań odetchniecie z ulgą. W pracy wszystkie wątpliwe kwestie wyjaśnią się całkowicie i będzie jasność sytuacji, nie będzie już dylematów bo coś zakończy się definitywnie, co tym samym skieruje Was we właściwym kierunku. W biznesie stabilnie może jeszcze nie będzie wielkich zysków ale co najważniejsze nie będzie strat. W miłości u jednych wielkie szczęście lecz u innych dylematy być czy nie być i myślenie o rozstaniu. Trzeba dobrze się zastanowić przed podjęciem takich decyzji bo później można bardzo tego żałować.

                                                  

bok_prawy.jpg