HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

S T Y C Z E Ń    2019

BARAN                                                                          Miesiąc dla odważnych. Jeżeli coś uwiera, nie pasuje czy w pracy, czy we współpracy, czy  też w związku lub kontaktach towarzyskich trzeba definitywnie to zakończyć. Otwarte są dla Was niemalże wszystkie drzwi lecz nikt za was tam nie wejdzie. Jeżeli zostaniecie w niewygodnym położeniu gorzko tego pożałujecie już w środku miesiąca i nie zdążycie niczego zmienić.  Nawet jeżeli wydaje się Wam , że nie macie szans, to będąc odważnym miło życie Was zaskoczy. Do dzieła.

BYK                                                                             Praktycznie cały miesiąc macie w swoich rękach, żadne czynniki zewnętrzne nie będą mieć wpływu na Wasze sprawy. Jednak właśnie jak sobie pościelicie tak się wyśpicie, będziecie,  a przynajmniej większość  z was, bardzo nerwowi, będziecie się czepiać byle czego i z byle powodu. Wskazane spokojne podejście do wszelkich spraw i miesiąc minie bardzo miło i przyjemnie. Spójrzcie na życie inaczej i nauczcie się cieszyć z małych rzeczy i zwolnić tempo złapać oddech, bo inaczej wielu z Was może nawet ucierpieć na zdrowiu i to poważnie.

  BLIŹNIĘTA                                                                     Dla każdego coś innego. Jedni są zbyt uzależnieni od kogoś i mogłoby się wydawać,  że to im pasuje, ale  okaż się, że tylko na krótką metę, więc czas w końcu na przemyślenia i wzięcia sprawy w swoje ręce i wyzwolenie się ze złotych więzów. Inni nie doceniają wolności i komfortu życia i szukają dziury w całym. Domownicy będą mieć tego dość  i mogą zacząć się nieprzyjemne sytuacje. Musicie w tym miesiącu zrozumieć co to równowaga i zacząć wprowadzać zmiany w swoim życiu.

RAK                                                                             Najwyższy czas na zmiany - totalny chaos, brak samozaparcia. Wszystko trwa chwilę i wracamy do punktu wyjścia.  Zalecane konkretne przemyślenie swoich zachowań. Życie w iluzji dla otoczenia przeobrazić się może w iluzję dla Was. Wymyślacie milion powodów dlaczego  tkwicie w martwym punkcie i tak realnie oszukujecie samych siebie. Każdy w innej kwestii ma nad czym popracować lub udawać , że jest w porządku, decyzja należy do Was.

                                                LEW                                                                        Nie będzie to najlepszy miesiąc dla wielu i to Wy będziecie tego powodem. Zostaniecie rozszyfrowani, że nie gracie  czysto w wielu sprawach. Może się przez to zakończyć dobra współpraca lub może nastąpić zwolnienie z pracy oraz ktoś może zrezygnować z dobrego przedsięwzięcia które planował z Wami bo nie odważy się Wam zaufać. Czas zdjąć maskę bo skończy się to dla Was źle. Pozostali będą w tym miesiącu planować, myśleć o zmianach i bardzo dobrze bo czas jest bardzo sprzyjający.

 

PANNA                                                                          Miesiąc obfitości ; podwyżki, nagrody, dobra współpraca, świetne relacje międzyludzkie oraz partnerskie. Ci , którzy nie przesadzą z tym wszystkim  będą  pozytywnie zaskoczeni  przebiegiem spraw. Pewna grupa osób przekroczyła granice dobrego smaku i ten nadmiar darów może być bardzo zgubny,  zwłaszcza dla tych,  którzy ruszyli w wir zabaw i szaleństwa.  Wskazany umiar, bo ten stan rzeczy może się przemienić w nałóg od alkoholu ,seksu lub innych używek. Trzeba się opamiętać.

WAGA                                                                          Wspaniały miesiąc ; wszystko idzie zgodnie z planem, wszystkie założenia, plany realizują się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i wydawać by się mogło że super , lecz dopadnie Was uczucie prawdy przed samymi sobą. Uświadomicie sobie, że nie graliście  tak jak trzeba, że ktoś może przez to cierpieć i mimo tych spektakularnych sukcesów nie będzie Wam w środku dobrze. Może czas zrobić porządki z Nowym Rokiem i przemyśleć wiele spraw, zakończyć romanse, być uczciwym w biznesie bo prędzej czy później trzeba za wszystko zapłacić i nie ma tu mowy o materii.

                                     SKORPION                                                                      W pracy i we własnym biznesie bardzo dobry pod względem finansowym miesiąc - żadnych zagrożeń. Jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe, bo to będzie wieść prym w tym miesiącu to szczęście będzie sprzyjać wolnym, mnóstwo kontaktów, znajomości, aż się będzie ze szczęścia kręcić w głowie. U par ze stażem nieciekawie - jedni oszukują i zdradzają a inni z kolei są oszukiwani i zdradzani. Trzeba się przyjrzeć na trzeźwo, odrzucając emocje, z kim tak na prawdę jesteście i kim dla Partnera  jesteście. Jeżeli pasuje Wam ten stan rzeczy to ok. lecz czy warto tkwić w czymś czego nie ma ..?

 

STRZELEC                                                                           Miesiąc upłynie niepostrzeżenie - dużo pracy, dużo spotkań zajmie czas i nie wiadomo kiedy zleci. Będzie to miesiąc bardzo spokojny dla wszystkich pod względem finansowym i uczuciowym. Możliwe jakieś lekkie zawirowania lecz bez uszczerbku. Wielkie szaleństwo czeka na wolnych - będą w ferworze zabaw, spotkań. Panie będą piękne i uwodzicielskie, Panowie przybiorą postawę niedostępnych przez co zwiększy się ich atrakcyjność i będzie cały wianek adoratorek. Wszyscy będą mieć w pamięci wspaniały dla nich styczeń.

   KOZIOROZEC                                                                        Musicie zapanować jedni nad emocjami inni nad humorami. Nie możecie dopuści do konfliktowych sytuacji  bo z małej iskry może powstać wielki pożar. Co by się nie działo zachowajcie spokój bo w innym razie pewnych historii później nie da się odwrócić. Coś można stracić, może Partnera  lub dobrego pracownika.  Trzymajcie nerwy na wodzy bo ogólnie zapowiada się bardzo dobry miesiąc pod każdym względem.

WODNIK                                                                                Nerwowy miesiąc dla każdego z innego powodu. U jednych kwestie zawodowe będą stwarzać sytuacje napięcia nerwowego zwłaszcza w biznesie, będzie Wam zależeć na jakimś kontrakcie i to będzie Wam spędzać sen z powiek. U innych problemy może w rodzinie, może w towarzystwie. Trzeba uspokoić emocje i podejść do spraw konkretnie lecz spokojnie bo w sumie koniec miesiąca jest zadowalający. W uczuciach różnie - dziś fajnie jutro mniej fajnie ale ogólnie nie najgorzej. Wolni też będą podchodzić do nowych znajomości na chłodno i to może być bardzo budujące coś nowego.

RYBY                                                                                   Miesiąc prawdy i zbierania owoców swoich poczynań. Jedni doczekają się na rozstrzygnięcie długo oczekiwanych spraw urzędowych i będzie to bardzo pozytywne zakończenie. Inni też zbiorą żniwo swoich zachowań lecz opłakane w skutkach. Wyjdą na jaw różne nieczyste zagrania zwłaszcza w kwestiach partnerskich i to może być koniec małżeństwa i. Bardzo szczęśliwy miesiąc dla Par w wolnych związkach, możliwe zaręczyny wspólne zamieszkanie, przeprowadzka do innego miasta lub kraju - same wspaniałe wydarzenia.

 
bok_prawy.jpg