HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

                                                                                                                      PAŹDZIERNIK  2017


 

      BARAN                                                                                                                                     Miesiąc do czynów i działań, nie zatrzymujcie się w połowie drogi. Niektórzy z Was muszą zaryzykować i postawić wszystko na jedną  kartę. To czas gdy z niczego możecie zrobić coś  wielkiego, co dla Wielu otworzy stabilną przyszłość finansową. Zamknijcie przeszłość na klucz i nie bójcie się, że się nie uda, bo sie uda. W uczuciach każdy jest inny, mimo że Baran. Niektórzy z Was nie stworzą związku do póty do póki nie zrozumieją, że związek to Partnerstwo a nie poddany i władca. Pozostali mają bardzo dobre relacje w stałych związkach. Ci co szukają będą przyciągać wzrok i oczarowywać płeć przeciwną.

   BYK                                                                                             Zawodowo, finansowo czas dla Wielu na relaks. Napracowaliście się przez ostatnie miesiące i teraz możecie z ulgą poddać się lenistwu a firma będzie sama funkcjonować jak trzeba. Na etatach stabilnie, dla szukających - wszystkie drzwi otwarte i tylko od Was będzie zależeć, w które wejdziecie. Odnośnie uczuć tylko młode Byki będą w ferworze i przypływie namiętności. Starsi nie będą chętni i zainteresowani, co może źle wpłynąć na relacje w związku. Jeżeli utrzymacie taki stan rzeczy, to nie zdziwcie się, że dotrze do Was informacja o zdradzie ze strony Partnera/i.

BLIZNIETA                                                                                            Mimo, że jesień zbliża się dużymi krokami to u Bliźniąt wciąż lato. Świetny nastrój z dobrych koniunkcji biznesowych, nowe umowy, kontrakty - miesiąc bardzo owocny. Poszukujący pracy znajdą to, czego chcą pozostali mimo, że mają stały etat zapragną zmian na lepsze. Ci co się odważą nie będą żałować. W uczuciach karuzela--jedni będą sie rozstawać, inni oświadczać a jeszcze inni zakochają  się bez pamięci. Wszystko zawiruje niczym nie zmącone wspaniałe emocje i doznania - powiecie świat jest piękny.

  RAK                                                                                                  Miesiąc bez żadnych zmian, mimo wcześniejszych postanowień  pozostaniecie tu gdzie jesteście, dopadnie Was znużenie i brak chęci do działania. Będziecie mieć zrywy ale chwilowe, więc wszelkie zmiany pozostawcie na następny miesiąc. Teraz nic nie pójdzie jak trzeba. W uczuciach podobnie niby będziecie chcieli być bardziej aktywni w związku ale nie przelejecie myśli w czyn i nic się nie zmieni. Wolne Raki też będą mówić jak to bardzo chciałyby kogoś poznać, ale w wolnych chwilach zaszyją się w domu.

                                                 LEW                                                                                               W finansach liczenie zysków i strat, ale bilans będzie pozytywny. Niektórzy podejmą decyzje o zmianach i to poważnych. Jeżeli chcecie coś sprzedać, może firmę, może auto, a może coś innego co chodzi Wam po głowie od dłuższego czasu to teraz jest dobry moment. Lecz musicie realnie ocenić wartość i nie trzymać sie kurczowo swojej wizji bo nic z tego nie będzie. Pierwszy kupiec najlepszy. W uczuciach, jeżeli nie ocieplicie wizerunku to Partner/a powie dość i nie będzie powrotu. Wolni nastawią się raczej na flirt niż poważny związek.

                                                PANNA                                                                                           Drogie Panny otwórzcie wreszcie oczy w każdej sferze, a przede wszystkim zawodowej. Robicie coś, co nie daje efektów. A może osoby współpracujące nie są w porządku. Pomyślcie przez chwilę dlaczego mimo wysiłku i chęci wciąż coś jest nie tak. Wprowadźcie zmiany, a może trzeba zrobić coś od nowa. Ci co na etatach - stabilnie i bez zagrożeń. W uczuciach też u jednych bycie dla bycia bez miłości szacunku. I po co w tym trwać? Trzeba podjąć decyzję i nie żyć na pokaz tylko pomyśleć o sobie. Pozostali z dłuższym stażem narzeczeństwa będą planować wspólne życie. Wolni postanowią trochę poszaleć i nie będą zainteresowani stałym związkiem.

WAGA                                                                                               Zawodowo nie będzie żadnych zmian, a wręcz przeciwnie będzie ratowanie lekko kulejącej firmy, szukanie wspólników, pieniędzy na rozwój - i bardzo dobrze bo w tym myśleniu jest szansa na rozwinięcie swojej działalności. Na etatach też nie czas na zmiany, ewentualnie na rozglądanie się. W uczuciach powinniście stanowczo wyjść z roli widza cudzych związków i pomyśleć o sobie. Podświadomie chcecie miłości, stałości lecz realnie tkwicie na pozycji twardziela/i jak to Wam dobrze solo. Lub uwikłani w romanse oszukujecie samych siebie. Czas na decyzje - nie musisz być twarda/y - pokaż i powiedz głośno chcę miłości i będzie.

SKORPION                                                                                            W interesach, w pracy bardzo dobry miesiąc, na horyzoncie pieniądze z różnych źródeł. Coś sprzedacie, może spadek, premia, awans na wyższe stanowisko. Będzie to jeden z najlepszych miesięcy w tym roku. W uczuciach trochę gorzej, lecz problemy są  bardziej w waszych głowach niż fatycznie. Skorpiony są bardzo niecierpliwe i myślą, że każdy ma tak jak oni, ale niestety każdy ma inaczej. Musicie nauczyć sie dyplomacji i umiejętnie prowadzić rozmowę chcąc uzyskać odpowiedź na nurtujące Was pytania. Partner/a może czuć się lekko osaczona/y i tu musicie wyrazić o co konkretnie Wam chodzi, żeby nie minąć się w niedomówieniach.

  STRZELEC                                                                                        Miesiąc pełen obaw, ale to tylko obawy. Zawodowo ruszycie z małego zastoju uruchamiając się i angażując w stu procentach. Nawet jeżeli gdy jesteś Szefem/ą zabierzesz się za aktywną pracę co przyniesie bardzo dobre profity finansowe. Na etatach musicie obudzić się do pracy bo ktoś zarzuci Wam brak zaangażowania i może się to skończyć wypowiedzeniem. W uczuciach rewolucja - powstanie pytanie co dalej i tu drogi Strzelcze odpowiedz sobie czy warto tracić czas na cerowanie skarpetek jak możesz kupić nowe bo te pocerowane i tak za chwilę nie będą się nadawać. Masz rozum i intuicje - podejmij decyzję, nie doczepisz liści które spadły z drzew. Co niektórzy założyli już sobie związek i tu czas pokaże, że nie można napisać biznes-planu na miłość nie tędy droga nie ta bo są inne.

 

    KOZIOROŻEC                                                                             Wspaniały miesiąc pod każdym względem. Zawodowo stałość bez zagrożeń w biznesie bardzo dobre koniunkcje finansowe dobre pomysły co przełoży się na wspaniały nastrój. W uczuciach nowe znajomości wejdą w fazę deklaracji, decyzji o wspólnym zamieszkaniu, oświadczyny. Wolni będą poznawać nowe osoby, i okaże się że ich oczekiwania są takie same jak wasze. Wszystkie te zdarzenia nadadzą waszemu życiu takich barw i kolorów jakich nie mieliście juz dawno. Co za tym idzie, Wy również będziecie rozsiewać wokół siebie aurę tak miłą i ciepłą, że co niektórzy nie będą wierzyć w to co widzą.

WODNIK                                                                                              Dla Wodników ten miesiąc będzie egzaminem z życia. Powinniście pomyśleć o swoim zachowaniu wobec innych. Jesteście z założenia przekonani, że we wszystkim macie rację, że każdy powinien tańczyć tak, jak im zagracie i tu będzie wielkie rozczarowanie na każdym polu. Zawodowo szef lub współpracownicy powiedzą głośno, że nie jesteście pępkiem świata. W biznesie partnerzy postawią warunek kompromisu lub zerwą współpracę. Będzie to miesiąc do przemyśleń i zmiany nawyków oraz czas na zauważenie, że inni są obok i mają również swoje zdanie. W uczuciach podobnie - powielanie starych schematów przecież coś już nie wyszło a Wy robicie dokładnie to samo w nowych związkach lub nie zmieniacie nic w pierwszych i dziwicie się że Partner/a ucieka.

RYBY                                                                                             To miesiąc nowych wiadomości. Cały czas będziecie otrzymywać wiadomości i będą to wreszcie bardzo dobre informacje. Zawodowo otrzymacie coś na co czekaliście od dawna - może duży kontrakt zagraniczny, może awans w pracy, może kupicie coś, co ciężko było dograć cenowo - same pozytywne zdarzenia. W uczuciach też usłyszycie, czy chcesz zostać moją żoną lub czy zamieszkamy razem, a może dowiesz sie że jesteś w ciąży. Wszystko będzie miłym zaskoczeniem. Pamiętaj jednak o swoim przewrotnym charakterze i pomyśl zanim odpowiesz i nie upieraj się przy swoim na zasadzie, że trawa jest czerwona. Możesz lekko zepsuć czar zdarzeń lub spowodować przesunięcia.

 

bok_prawy.jpg