HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

Październik  2021

BARAN                                                                                      

Miesiąc pełen wyzwań zawodowych, wskazana duża cierpliwość co dla Baranów może być trudne ale tylko spokój ,wnikliwa spostrzegawczość i czujność da pożądany efekt.. Szykują się bardzo dobre interesy ale trzeba wszystko uważnie czytać żeby później nie załamywać rąk. Duża liczba osób musi uważać też w pracy na etatach bo są osoby zazdrosne i tylko czyhają żeby Wam się noga powinęła, czujność , czujność i jeszcze raz czujność. Uważajcie także na bliskich znajomych bo jest ktoś kto robi dobrą minę do złej gry. W uczuciach u większości bez zmian to jak jest tak będzie przez cały miesiąc u pozostałych którzy dość długo są w związkach wskazane zastanowienie się jak się zachowujecie bo Partner/a może powiedzieć dość i stracicie fajne osoby a ciężko o związki gdzie ludzie nadają na tych samych falach , więc uszanujcie to co macie. Wolni jeżeli zechcą bo będzie się dziać to bardzo szybko wejdą w relację ale to od Was będzie zależeć.                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                    

BYK                                                                                           

 Zupełnie nieplanowanie Byki cofną się w czasie, najdzie Was coś w rodzaju a czemu tego nie zrobiłem nie zrobiłam dotyczyć to będzie spraw finansowo zawodowych , ale nie tu co się rozczulać tylko wyciągnąć wnioski, zamknąć  drzwi do przeszłości i ruszyć do przodu i w porę łapać nadarzające się okazje trzeba czasami pójść na kompromis czego Byki muszą się nauczyć bo jak widzicie upieranie się przy swoim często obraca się w nicość. Bardzo dobry czas dla osób szukających pracy i jeżeli nie będziecie wybrzydzać to będzie duża satysfakcja w przyszłości. W uczuciach wielu z Was niech wreszcie zrobi porządki i przestanie się oszukiwać że jakoś tam będzie ,bo nie będzie. Dajcie sobie szanse na nowe a nowe stoi za rogiem trzeba tylko chcieć. Wolni będą zadowoleni z nowych znajomości i może być miłość.                                                                 

BLIŹNIĘTA                                                                                 

Dla każdego coś innego. Jedni są zbyt uzależnieni od kogoś i mogłoby się wydawać że pasuje, ale to pasuje na krótką metę, więc czas w końcu na przemyślenia i wzięcia sprawy w swoje ręce i wyzwolenie się ze złotych więzów. Inni nie doceniają wolności i komfortu życia i szukają dziury w całym przez co domownicy będą mieć dość takiej sytuacji i mogą zacząć się nieprzyjemne sytuacje. Musicie w tym miesiącu zrozumieć co to równowaga i zacząć wprowadzać zmiany w swoim życiu. Zawodowo co dla niektórych świetny czas macie pomysł ktoś inny ma pieniądze i może powstać super współpraca ale musi Wam się chcieć samo się nie zrobi i nie odkładajcie niczego na potem bo ciężko będzie coś nadrobić. W uczuciach u większości dobrze ale musicie być bardziej wyrozumiali i tolerancyjni. Wolni im mniej będą się rozglądać tym fajniejsze osoby staną przed Wami ,może to być urząd lub inne publiczne miejsce.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

RAK                                                                                            

Drogie Raki u większości wszystko jest nie tak jak byście chcieli, ale niestety problem jest w Was. Narzekacie, macie pretensje do wszystkich i wszystkiego lecz trzeba się przed samym sobą przyznać, że problem jest Wasz. Kolejny miesiąc w którym trzeba podjąć decyzje i konsekwentnie realizować krok po kroku, nie na chwilę lecz z perspektywą na życie. Dotyczy to każdej dziedziny. Jeżeli praca nie pasuje to zmień, jeżeli Partner/a nie ten to zakończ, jeżeli nie masz pracy to szukaj, bo kosmos Wam sprzyja do końca roku i wszystko może ulec zmianie na lepsze. Trzeba ruszyć do przodu i nie oglądać się za siebie, zostawić przeszłość bo nie zbudujecie przyszłości. Tkwicie już w takim stanie dłuższy czas lecz nic oprócz narzekania. Przecież życie jest tak krótkie że szkoda tracić czas. Zabierzcie się do porządkowania każdej sfery i będzie dobrze- i w uczuciach i zawodowo.                                                                                                                                           

LEW                                                                                           

W kwestiach zawodowo-finansowych bardzo dobrze a co u niektórych rewelacyjnie. zwłaszcza dla Osób posiadających własne biznesy. Alb się coś dobrze sprzeda albo Wy kupicie coś na czym Wam zależało za okazyjną cenę. Osoby na etatach mogą teraz decydować co chcą mają szanse na podwyżki lub zmianę firmy ale trzeba działać bo czas gra na waszą korzyść. Jeżeli chodzi o sprawy osobiste to marmolada -jesteście z kimś w związku, ale sami nie wiecie po co, czy jesteście szczęśliwi, czy to pewnego rodzaju wygoda, przyzwyczajenie, a wystarczy porozmawiać z samym sobą i odpowiedź będzie oczywista. Inni tkwią w romansach które niczego nie wnoszą w wasze życie bo i tak nie jesteście zadowoleni. Trzeba podjąć decyzję. Jedynie typowi single zaliczą ten miesiąc do bardzo udanych ponieważ będą  sobą i będą nazywać  rzeczy po imieniu nikogo nie oszukując a jednocześnie mając to co chcą da im komfort psychiczny.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

PANNA                                                                                       

Bardzo napięty i pracowity  będzie ten miesiąc - wręcz zawrót głowy od różnych spraw zawodowych. Zwłaszcza w biznesie zwolnijcie tempo i nie bierzcie jednocześnie wielu tematów do obróbki bo opadniecie z sił. Jedni będą wręcz zmuszeni żeby komuś pomóc i jednocześnie mieć spokój z tym kimś inni będą zabiegać o czyjąś pomoc bo trochę narozrabiali i są lekkie tarapaty i musicie się sprężyć bo sytuacja może okazać się bardzo poważna z różnymi konsekwencjami. W uczuciach mała grupa osób będzie w nastroju do flirtów czy zabaw bo raczej niestety inne sprawy wypełnią Wam czas w tym miesiącu. Musicie wyciągnąć wnioski ze swoich poczynań i wszystko się uspokoi. W stałych długoletnich związkach może być nieciekawie dotyczy do zwłaszcza Pań - nie bądźcie mamusiami dla swoich Partnerów bo Panowie ruszą w wir przyjemności, ale nie z Wami. Zmieńcie wygląd i zadbajcie o więcej czasu dla siebie poza domem żeby Partner nie traktował Was jak bazę. Wolni, nie wszyscy, ale spora grupa wpadnie w sidła Amora.

WAGA

Ciężki miesiąc dla większości, jedni będą gonić w pospiechu sami nie wiedząc za czym, a inni mogą odchorować wsześniejsze gonitwy. Potrzebujecie wytchnienia i odpoczynku bo mogą być problemy ze zdrowiem. Czas nauczenia się żyć w równowadze - wiele rzeczy a może wszystkie zależą tylko od Was. Powinniście lekko zwolnić, bo przecież tak ogólnie dobrze Wam się układa zawodowo we własnym biznesie jak również na etatach. .Miesiąc poświęćcie na relaks i na spokojnie prowadźcie interesy a gwiazdy sprzyjają. Będąc w pędzie możecie zupełnie nieświadomie urazić kogoś i ciężko będzie to odwrócić lub możecie stracić dobrze zapowiadającego się wspólnika. W uczuciach tylko wolni będą mieć nowości i zadowolenie pozostali raz w górę raz w dół. Totalna karuzela.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

SKORPION                                                                                  

W sferze finansowej stabilnie, spokojnie, a co niektórych bardzo zwyżkowo - może coś sprzedacie, może coś kupicie okazyjnie na czym zarobicie dobre pieniądze. Na etatach bonusy, lekkie podwyżki. Szukający znajda bez problemu to czego chcą. Wiele osób myśli o wyjeździe zagranicznym, czy to do pracy czy w interesach a może na odpoczynek tak czy inaczej wyjazd będzie bardzo udany, pełna satysfakcja. W uczuciach wskazana konkretna decyzja i poszanowanie samego siebie oraz innych. Jedni dręczą Partnera/ę a inni są dręczeni wiele związków jest tak chorych, że tylko rozstanie może uzdrowić sytuację, po co tracić czas na coś co nie istnieje, ale decyzje należą do Was. Wolni w tym miesiącu nie znajdą wielkich miłości lecz ciekawe znajomości. Bardzo miło spędzą czas i okaże się co dalej a u wielu będzie dalej.

                                                                                                                                                                                                               

STRZELEC                                                                                 

Początek miesiąca lekko nerwowy w wielu kwestiach lecz szybko sytuacje się unormują, wyklarują i odetchniecie z ulgą. Zawodowo bardzo pomyślny okres zwłaszcza dla osób posiadających własne biznesy, dobre umowy, korzystne kontrakty z przypływem sporej gotówki ale też trochę stresu. Możliwe kontrole lub trzeba będzie podjąć decyzję np. czy zatrudnić dodatkowo ludzi czy może przeczekać .Na etatach bez zmian lecz stabilnie. Poszukujący pracy będą przebierać w ofertach co spowoduje dobry nastrój. W uczuciach u jednych wszystko klarowne i pewne lecz u co niektórych jakby coś zawiązało oczy, zatkało uszy i albo nie chce Wam się robić zmian albo zaślepieni miłością czegoś nie widzicie. Czas przeanalizować zachowania Partnera/i i złożyć do kupy. Żebyście nie byli zaskoczeni jak wszystko runie niczym zamek z piasku. Wolni będą w żywiole dobrej zabawy. Atrakcji towarzyskich nie zabraknie a może u niektórych być wielkie zauroczenie.                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

KOZIOROŻEC                                                                             

 

Ogólnie  spokojny czas jedyne co będzie Wam zaprzątać głowę to zastanawianie się  co zrobić gdyż otrzymacie np. przyłączenie się do jakiejś marki lub ktoś Wam zaproponuje wspólny biznes i nad tym będziecie się mocno zastanawiać. Ale będzie też odwrotnie, że to Wy zaczniecie myśleć o jakiejś fuzji. Możliwe, że będziecie na tak, a gwiazdy sprzyjają łączeniu się. Na etatach co niektórzy zaczną szukać innej pracy i trzeba to zrobić bo wiele drzwi będzie stać otworem dla szukających również będzie to bardzo owocny miesiąc. W uczuciach natomiast będzie trochę nerwowo. Jedni  poznają kogoś i będą wyczekiwać kontaktu, inni bo już są w kontakcie ale cali w stresie co dalej. Ci co w związkach będą myśleć co zrobić -  zostać, czy starać się jeszcze lub czym zaskoczyć żeby było fajniej. Wolni, co niektórzy zakochają się na zabój lecz ze wzajemnością. Reasumując wszyscy będą zadowoleni.

                                                                                                                             

WODNIK                                                                                    

Będzie to miesiąc pełen napięć spowodowany zachowaniem innych. W biznesie coś co było już oczywiste z powodu czyjegoś niezdecydowania lub zmiany zdania utknie w miejscu. Poszukujący pracy, pewni że ją mają, otrzymają informację że niestety ale zatrudnienie nastąpi w innym terminie. Ciągle będą zachodzić zmiany. Ale ten czas i te wydarzenia powinny Wam dać do myślenia nad wieloma sprawami  bo w niektórych przypadkach Wy jesteście powodem, że ktoś zmienia zdanie. Przeanalizujcie za i przeciw i też wskazane inne podejście do pewnych spraw. Wskazany spokój bo tak czy inaczej końcówka miesiąca będzie na waszą korzyść. W uczuciach u większości stabilnie ,spokojnie, pewnie bez żadnych zawirowań, lecz u innych przepychanki raz tak raz inaczej i bez konkretów. Wolni mają super czas na znajomości a nawet miłość.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

RYBY                                                                                           

Będzie to jeden z najlepszych miesięcy od roku. Wiele trudnych spraw ujrzy swoje pozytywne zakończenie. Zawodowo dobre etaty, dobra współpraca, dobre układy biznesowe. Narodzi się mnóstwo pomysłów i ten który wprowadzicie w życie będzie dawał owoce przez wiele lat. Trzeba wszystko przeanalizować sto razy żeby mieć pewność, że polegacie tylko i wyłącznie na sobie bo inaczej za jakiś czas może być lekkie zawirowanie. W uczuciach Ci co kochają szczerze będą jeszcze bardziej szczęśliwi bo otrzymają od drugiej strony dokładnie to samo, Możliwe oświadczyny, które Was zaskoczą lub propozycja wspólnego zamieszkania ewentualnie planowanie potomka. Bardzo dużo będzie się dziać ale wszystko w oprawie szczęścia i radości. Wolni nie licząc na wiele bo będą bardzo zajęci sprawami zawodowymi, mogą się zdziwić, że poznali kogoś z marzeń i dużo tych znajomości będzie tak zupełnie z zaskoczenia.