HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA


L I S T O P A D  2018

BARAN                                                                          Wreszcie całkowita ulga dla wszystkich. Lecz  dla każdego w innej kwestii. Nadszedł  czas świętowania, a przede wszystkim odpoczynku od dość długiej szarpaniny. Ten miesiąc trzeba przeznaczyć na regenerację sił żeby dobrze przygotować się do dalszych działań. Wiele za Wami, lecz jeszcze więcej przed- w innym dobrym wydaniu, dla każdego w innej dziedzinie. Musicie dbać o to co nadeszło,  żeby utrwalić na przyszłość całkowitą stabilność finansową. Odnośnie uczuć-  to też czas dla wielu żeby docenili i uszanowali to co mają i zrozumieli, że związek to dwie osoby, a nie tylko Wy. Co by się nie wydarzyło to będzie dla Was dobre lecz z Waszym szczerym zaangażowaniem i poszanowaniem dla drugiej strony.

    BYK                                                                        Zalecenie na ten miesiąc - trzymanie nerwów na wodzy,  zwłaszcza dla Osób które mają własne biznesy. Musicie podejść do wielu spraw na spokojnie,  żeby nie stracić dobrego kontraktu bo zleceniodawca będzie bardzo drobiazgowy lub niezdecydowany.  Tylko spokój uratuje sytuację. Również na etatach nie bieżcie do siebie słów przełożonego tylko róbcie  swoje i nie wdawajcie się w dyskusję, bo może się to dla Was zakończyć źle. W uczuciach u każdego co innego lecz tu też wskazany spokój i wysłuchanie drugiej strony, bo często słyszycie lecz nie słuchacie. Jedynie wolni będą z uśmiechem na twarzy przemierzać miesiąc pełen nowych znajomości i być może duże zauroczenie.

  BLIŹNIĘTA                                                                        W biznesie małe zatrzymanie, coś będzie się przesuwać i nie trzeba niczego przyspieszać tylko zająć się czymś innym, a to w swoim czasie pod koniec miesiąca się zrealizuje. Na etatach dobry miesiąc -  szykuje się premia. Listopad sprzyja nowym kontaktom, więc jeżeli coś Wam chodzi po głowie to trzeba działać i niczego nie przeciągać. Teraz jest odpowiedni czas i pora na działania. W uczuciach tylko Wolni będą zadowoleni i Ci co w świeżych związkach. U pozostałych -kłótnie, zwady i dużo rozstań. W tej kwestii też potrzebne są konkretne decyzje nie ma sensu tkwić w czymś  czego nie ma.

RAK                                                                             Drogie Raki - u większości wszystko jest nie tak jak byście chcieli, ale  problem jest w Was.  Narzekacie, macie pretensje do wszystkich i wszystkiego. A trzeba się przed samym sobą przyznać, że problem jest Wasz. Kolejny miesiąc w którym trzeba podjąć decyzje i konsekwentnie realizować krok po kroku, nie na chwilę lecz z perspektywą na życie. Dotyczy to każdej dziedziny. Jeżeli praca nie pasuje to ją zmień . Jeżeli Partner/a nie ten to zakończ związek. Jeżeli nie masz pracy to szukaj, bo kosmos Wam sprzyja do końca roku i wszystko może ulec zmianie na lepsze. Trzeba ruszyć do przodu i nie oglądać się za siebie. Aby zbudować przyszłość trzeba zostawić przeszłość.

  LEW                                                                         Miesiąc powinniście przeznaczyć na oczyszczenie własnego życia i zamknąć przeszłość. Nauczcie się cieszyć małymi detalami i świat i Wasze życie będzie wyglądać  inaczej. W sprawach materialnych  wszystko jest bardzo dobrze, czy w biznesie, czy na etatach, więc nie ma powodów do zmartwień. Więcej życzliwości i zrozumienia dla innych sprawi, że zaczniecie życie jakby od nowa. W uczuciach stabilnie lecz potrzebny jedynie świeży powiew i życzliwość. Wolne Lwy będą, zwłaszcza Panie, obiektem wielu westchnień i tylko od Was zależy czy to uczucie odwzajemnicie. Panowie niech nie udają niedostępnych bo sami nie będą  z tego zadowoleni. Wskazana otwartość i szczerość a miesiąc będzie cudowny.

 

   PANNA                                                                     Dla większości pod względem zawodowym stabilnie, spokojnie i bez żadnych zmian. Ci co mają własne biznesy powinni zadbać o szczegóły lub coś dopracować , lepszyć i co ważne wywiązywać się z umów żeby nie stracić kontrahenta. Może trzeba zatrudnić dodatkowo pracowników. Poszukujący pracy niech się nie spieszą tylko realnie oceniają oferty i skrupulatnie czytają umowy. W uczuciach najtrudniejszy czas dla Par z długim stażem  -możliwe, zdrady lub rozstania. Nie upierajcie się, tylko na spokojnie przemyślcie wszystko, bo być może czas coś zakończyć niż spalać się w nerwach i nicości. Wolni będą bardziej nastawieni na flirty, zabawę niż szukanie poważnych relacji i będą z tego przebiegu zdarzeń bardzo zadowoleni.

    WAGA                                                                         Prawdziwe ważenie w tym miesiącu dla Wag - zwłaszcza w biznesie. Macie plan działania, ale wskazane zastanowienie się dwa razy czy to dobry pomysł.  W tym miejscu, które macie można stworzyć coś inaczej lub innego co przyniesie w przyszłości duże profity finansowe. Obecna sytuacja może okazać się rozczarowaniem. Na etatach, Ci którzy liczyli na awans  będą zawiedzeni .  Pomyślcie, że przecież  to jakby powtórka z przeszłości .  Czas pomyśleć o czymś innym,  nowym, bo awans zawsze otrzymuje ktoś z zewnątrz. Dla poszukujących pracy świetny czas - dużo ofert duży wybór. W uczuciach karuzela, raz super, raz fatalnie, tylko wolni będą przeżywać chwile uniesienia.

                                    SKORPION                                                                         Pół na pół-  dla jednych super zwłaszcza w biznesie, który już jest, jak również dla nowych projektów. Pieniądze będą napływać niemalże z każdej strony, coś się super sprzeda lub bardzo intratny zakup po prostu hossa. Dla innych rozczarowania, utrata pracy, niespodziewane ,straty w firmie. Coś się zepsuje, coś nie pójdzie jak powinno. Pracownicy złożą wymówienia i będzie poważny problem. W uczuciach dla nowych związków sielanka, lecz dla Skorpionów  z długim stażem udręka, robienie sobie na złość. Trzeba pomyśleć czy nie czas zmienić przyzwyczajenia i wydobyć z siebie co najlepsze dla fajnej relacji w związku. Wolni będą bardzo rozważni z poważnym nastawieniem na miłość, i co niektórzy będą mieć tą upragnioną miłość.

 

   STRZELEC                                                                        O ironio można by powiedzieć, wszystko było jasne, przejrzyste i nagły zwrot akcji. Dotyczy to najbardziej kwestii osobistych i z tym związanych planów czy to wspólnego zamieszkania, czy zakupu wspólnie domu, czy wspólnego prowadzenia biznesu. Coś zadecyduje, być może mały szczegół, ale przecież diabeł tkwi w szczegółach i na tych szczegółach trzeba się oprzeć. Znaleźć  złoty środek, żeby związek przetrwał lecz był przejrzysty i oczywisty stan rzeczy dla Was. Zawodowo bardzo dobrze w tej materii nie będzie żadnych zawirowań, dobra współpraca, nowe kontrakty i co za tym idzie zadowalające profity finansowe. Dla szukających pracy mały zastój i tu rada żeby przeczekać do przyszłego miesiąca. Wolne Strzelce będą bywać tu i tam i wielu zakocha się na zabój.

  KOZIOROZEC                                                                 Odwagi - w sferze osobistej trzeba porzucić lęki i obawy i śmiało wejść w nowy związek. Nie możecie przeciągać odpowiedzi, na którą czeka druga strona bo może to być opatrznie odebrane . Zwłaszcza Panie będą proszone o rękę i odpowiedzcie bez zawahania, inaczej czar pryśnie.  Zawodowo bardzo spokojny i stabilny miesiąc - będzie dużo pracy, ale też i  satysfakcji. W biznesach,  co niektórzy powinni pójść na małe kompromisy finansowe, bo to się opłaci. W przyszłości od tych samych osób przybędzie dużo nowych propozycji. Poszukujący pracy na rozmowach kwalifikacyjnych niech się nie starają być mądrzejszymi od rozmówcy bo będzie to odebrane negatywnie, odpowiadajcie na pytania bez komentarzy.

WODNIK                                                                      W tym miesiącu Wodniki powinny w ciszy i skupieniu przemyśleć wiele kwestii dotyczących Was samych. Wasza nerwowość i porywczość nie popłaca ani w kwestiach zawodowych a tym bardziej osobistych. Musicie nauczyć się panować nad emocjami bo druga strona może stanowczo powiedzieć dość.  Poza tym  bez zmian. Finansowo stabilnie czy to w biznesie czy na etatach. Poszukujący pracy też znajdą to czego szukają. Może nie będzie to praca marzeń, ale na jakiś czas wystarczy. W biznesie może się coś lekko przesunie na coś trzeba poczekać, coś trzeba dopracować, ale efekt końcowy da ogromne zadowolenie. Wolni czekający na miłość muszą wyjść do świata, bywać wszędzie,  bo czeka na Was jeżeli jeszcze nie miłość to romans życia.

RYBY                                                                            Drogie Ryby same sobie stwarzacie  mnóstwo niepotrzebnych nerwów. Czas zacząć nazywać rzeczy po imieniu. Jeżeli coś nie pasuje, czy to w pracy czy w związku, to musicie to wyraźnie i głośno powiedzieć. Druga strona nie jest jasnowidzem, Wy spalacie się do reszty a ktoś nie ma pojęcia że jest powodem twoich nerwów. Poza tym wiele się wyjaśni ,uspokoi się to co spędzało Wam sen z powiek .  Ustabilizuje się sytuacja finansowa będziecie wiedzieć na czym stoicie i czego możecie się spodziewać - wszystko będzie jasne. W uczuciach upewnicie się że Partner  kocha i chce spędzić z Wami życie. Nastąpi czas spokoju i pełnej stabilizacji. Wolne Ryby będą bardziej zajęte sprawami zawodowymi, wiec podboje zostaną odłożone na później.

 

bok_prawy.jpg