HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

                                                                                                                 

                                                                                                                      G R U D Z I E Ń   2017

 

                                                       BARAN
Grudzień będzie obdarowywał wszystkie Barany, ale niestety każdego inaczej. Odnośnie spraw zawodowych to hojnie obdarzy tych, którym nie układało się dobrze, którzy mieli przez długi czas pod górkę i teraz wreszcie będą mogli odetchnąć z ulgą. Będą dziwnie się czuć z tą sytuacją nie mogąc uwierzyć. Pozostali w normie, najważniejsze że nie będzie strat i rozczarowań. W uczuciach przetrwają te związki które są związkami z prawdziwymi uczuciami w tle. W innych przypadkach niestety nic na siłę się nie da - będą rozczarowania i zawody oraz rozstania. Wolni, mimo pory roku będą promieniować niczym pulsar przyciągając do siebie ciekawych ludzi. Możliwe nawet zakochania, a może coś więcej.

 BYK                                                                                              Miesiąc będzie zaskakiwał każdego czym innym. Do jednych dotrą informacje powalające stawiające w osłupienie, będzie to może dotyczyć dzieci,  dowiecie się o swoim Partnerze/e czegoś co zmrozi na chwilę krew w żyłach. Będą nerwy, myślenie co z tym zrobić. Cała reszta bez zmian. W uczuciach tylko wolne Byki będą w dobrych nastrojach u pozostałych zamieszanie, niesnaski, dąsy i tylko od Was zależy żeby ten stan rzeczy zmienić. Ten miesiąc będzie najcięższym ze wszystkich w tym roku emocjonalnie, ale powoli wszystko się ułoży.

 

BLIŹNIĘTA                                                                              Wspaniały miesiąc pod każdym względem, a to dzięki Waszej postawie. Spuścicie z tonu, nie będziecie zadziorni i uparci i w każdej kwestii dacie upust. Wspólnicy się dogadają, w związkach zapanuje pogodzenie i wręcz sielanka, w pracy będzie nić porozumienia ze współpracownikami. W nowych związkach dużo deklaracji, zaręczyn, a nawet oświadczyn. Szukający pracy znajdą, uczniowie zaczną się uczyć. Handlowcy podpiszą super kontrakty, bardzo owocny i przyjemny miesiąc.

RAK                                                                                         Drogie Raki musicie poważnie pomyśleć o wielu sprawach które dotyczą Was samych. Wielu z Was gdzieś się pogubiło, może czas zmienić otoczenie, towarzystwo, a nawet pomyśleć o wyjeździe. Wasze życie pogmatwało się. Jeżeli nie wiecie co z tym zrobić poproście kogoś o pomoc. Wszędzie chaos i mimo, że trzymacie fason to nic nie da, bo nie poradzicie sobie sami. W firmie może trzeba zatrudnić doświadczonego menadżera, w pracy poprosić starszego stażem kolegę o pomoc i tak można mnożyć przykłady. Miesiąc, w którym musicie zrobić porządki bo później będzie za późno. Trudny czas, ale z każdej sytuacji jest wyjście, tylko trzeba chcieć.

LEW                                                                                            Miesiąc myślenia, analizowania, zastanawiania się i co niektórzy zabrną za daleko. Rozpamiętywanie przeszłości nic nie da, bo to przeszłość i już jej nie ma. Wracanie myślami do dawnych związków też bez sensu, bo przed Wami nowe możliwości tak w sferze uczuć jak i zawodowej. Wszystko ruszy z kopyta tylko dajcie temu szansę i myślcie o nowym. W pracy będzie coraz lepiej i nie myślcie, że zmiana była błędem. W uczuciach z nowo poznanymi osobami stworzycie wspaniałe związki i będziecie cieszyć się życiem jak nigdy dotąd. Jeżeli trzeba coś zakończyć to wprowadźcie to w czyn i nie przedłużajcie tracąc czas bo i tak nic z tego nie będzie.

PANNA                                                                                       Czas mądrych decyzji, wiele z Was długo tkwiło w czymś złym, ale teraz nabierze odwagi i pokończycie toksyczne związki, zerwiecie kontakty biznesowe które przynosiły same straty. Doznacie wręcz oświecenia i podejmiecie bardzo dobre decyzje i to spowoduje że zaczniecie żyć na nowo z lekkim ciałem i duchem. Będziecie bardzo rozważnie podejmować wszelkie decyzje odnośnie spraw zawodowych jak również osobistych i tu przede wszystkim, nie będziecie się zachwycać powierzchownością nowo poznanej osoby lecz jej wnętrzem. Już dawno nie byliście tak rozważni, to doda Wam skrzydeł.

WAGA                                                                                         Drogie Wagi będą się trafiać Wam  w tym miesiącu super okazje - nie ważne jakie - mogą dotyczyć wszystkiego np. ktoś złoży Wam propozycję współpracy, może trafić się super wyprzedaż, może ktoś zaprosi Was na kolację, może ktoś się oświadczy. I tylko od Was zależy czy wykorzystacie szansę, którą w tym miesiącu da Wam los. Jeżeli będziecie zbyt długo ważyć to nic z tego nie będzie i druga taka okazja szybko sie nie trafi, a macie już mnóstwo przykładów z przeszłości gdzie długie zastanawianie się niczego dobrego nie przyniosło. Czasami trzeba działać spontanicznie musi być wyczucie chwili żeby nie żałować.

SKORPION                                                                                     W grudniu większość z Was odetchnie z ulgą, żyliście w stresie często nie potrzebnie no ale to już wasza natura. Wiele spraw będzie mieć swój finał zwłaszcza w kwestiach osobistych. Ktoś się oświadczy inni staną na ślubnym kobiercu, jeszcze inni przekonają się że Partner/a nie zdradza co spędzało Wam sen z powiek, będziecie wreszcie zadowoleni a co najważniejsze spokojni. Zawodowo też na chwilę przestaniecie się martwić że Was zwolnią, że nie dostaniecie podwyżki itp. Ogólnie będzie to dla Was miesiąc spokoju wewnętrznego jakiego od dawna nie mieliście. Nie martwcie się na zapas bo nic Wam nie grozi.

  STRZELEC                                                                                Za Wami czas napięć niepotrzebnych nerwów bo i tak wszystko toczy sie swoim rytmem. W biznesie bardzo owocny czas, nowe kontrakty, umowy, ciekawa współpraca i co za tym idzie dobre profity finansowe. Grudzień spędzicie jednak w biegu, ciągle gdzieś trzeba gonić, coś załatwić, mnóstwo spotkań i nie będzie nawet czasu na dobry odpoczynek. W uczuciach spokój i dobre relacje, na horyzoncie u niektórych zaręczyny, wspólne zamieszkanie jak również plany ślubne. Wolne Strzelce będą w ferworze nowych znajomości i będzie ku temu mnóstwo okazji. Co niektórzy zakochają się na zabój. Dużo spraw uda się załatwić szybciej niż można by było zakładać, dlatego szukający pracy powinni ruszyć z marszu bo znajdą bardzo ciekawe oferty.

KOZIOROZEC                                                                                  Najchętniej nie wychodzilibyście z domu, przez pierwsze dwa tygodnie będziecie rozleniwieni lub zwyczajnie przestanie Wam się chcieć, ale później dostaniecie takiego ożywienia, że będziecie góry przenosić i praktycznie wszystko co postanowicie będzie zamienione w fakt i zawodowo i uczuciowo. Totalne dwa światy w jednym miesiącu, więc do dzieła - to co w myślach przenieść w czyn bo wszystko pójdzie bardzo gładko, a zwłaszcza sprawy urzędowe. Urzędnicy będą bardzo przychylni, więc załatwiajcie każdą dziedzinę życia.

WODNIK                                                                                        Miesiąc upłynie niepostrzeżenie wszystko będzie się toczyć w bardzo szybkim tempie, tak jakby czasami trzeba by być w dwóch miejscach naraz. Ciągle coś, ciągle gdzieś - dzień za krótki, ale bardzo efektywny i owocny zwłaszcza w biznesie. Dla niektórych otworzą się od dawna zamknięte drzwi i to nie jedne. Na etatach możliwe cięcia personalne i finansowe. Wisiało na włosku i teraz staniecie przed wyborami co zrobić? Lepiej zostać na mniejszej pensji bo na razie nie widać na horyzoncie nic ciekawego, trzeba przeczekać. W uczuciach u jednych cudownie, ale u innych decyzje co dalej. Wolni będą szukać, ale na spokojnie, raczej będą obserwatorami i być może coś wpadnie w oko.

RYBY                                                                                          Napięcie przed nowym. To nowe będzie na każdym polu tak zawodowym jak i uczuciowym. Jedni pożegnają się z pracą definitywnie i tu myślenie czy znajdę coś co będzie zadowalające. I tu zdziwienie bo praca wręcz sama zapuka do drzwi, tyle się już naszukaliście i nic a tu nagle spadnie na Was jak grom z jasnego nieba i nie będziecie mogli powstrzymać się od śmiechu radości. Inni wchodzą na nową drogę życia zawierając związki małżeńskie i też boją się czy się uda. Zwłaszcza Ci, co już kilka związków mają za sobą i tu również nie potrzebne obawy bo już wiecie że żeby związek był udany to trzeba w nim być.

bok_prawy.jpg