HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

Styczeń  2022

BARAN                                                                                      

W  styczniu trzeba skupić się na konkretach - co niektórzy będą mieć dylemat co wybrać dotyczy np. pracy będą dwie oferty, w biznesie może być opcja dwóch nowych tematów i tu rada --- kieruj się tym co potrafisz, na czym się znasz. Jeżeli podejdziesz do tematu przez pryzmat pieniądza to będzie najgorsza decyzja, ponieważ wkrótce okaże się wielką pomyłką. .Do wielkich rzeczy dochodzimy małymi krokami i trzeba robić to, co lubimy i potrafimy. Jeżeli wybierzecie z rozumem to będzie bardzo owocny i zadowalający czas. W uczuciach u wielu bez zmian, a raczej bardziej romantycznie, ciepło i uczucia jakby się odrodzą . Co niektórzy podejmą decyzję o sformalizowaniu związku. Wolni będą mieć dylemat gdyż staną na ich drodze dwie osoby i podobnie jak w biznesie trzeba ocenić przez pryzmat energii nie materii. Jeżeli przeważy materia, to znajomość zakończy się szybko i wielkim rozczarowaniu..                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                    

BYK                                                                                           

 Drogie Byki czas najwyższy żebyście zeszli z utartych szlaków gdzie dominującą rzeczą jest upór. Przed wieloma osobami pojawią się ciekawe oferty zwłaszcza handlowe , jeżeli chcecie coś sprzedać to przyjmijcie ofertę bo trzymając się kurczowo swoich priorytetów finansowych możecie później tego żałować – zwłaszcza, że to nie pierwszy raz i cały czas stoicie w tym samym miejscu w rozgoryczeniu i niezadowoleniu , więc tym razem przeanalizujcie za i przeciw. Szukający pracy niech słuchają i odpowiadają na pytanie jeżeli to wy będziecie stawiać warunki z każdej wrócicie z niczym , więcej elastyczności i będzie bardzo dobrze. W uczuciach u każdego inna historia jedni szczęśliwi i zadowoleni inni bez powodu naburmuszeni , wyluzujcie i zobaczycie że życie jest piękne. Wolni będą ogólnie w fajnym nastroju i możliwe ciekawe znajomości.                                                               

BLIŹNIĘTA                                                                                 

Ogólnie bardzo ciekawy miesiąc , wielu z was dojdzie do wniosku, że czas zrobić porządki zwłaszcza w sprawach zawodowych . Zaczniecie zauważać kto ze współpracowników jest w porządku a kto dołki kopie i to da wam siłę do wspięcia się na wyższy szczebel kariery. W biznesie zakończycie współpracę z kimś kto od dłuższego czasu nie odpowiada waszym wymaganiom współpracy . Po tych roszadach odetchniecie z ulgą. W sprawach uczuciowych bardzo podobnie dużo relacji zakończy swoją egzystencję bo było bez sensu tkwić w czymś co wam nie sprawia radości. To będą bardzo dobre posunięcia, przez co zachłyśniecie się wolnością i nie będziecie szukać na związku tylko dla fajnego spędzania czasu. Wolni dla odmiany zupełnie nie planując zakochają się - co niektórzy na zabój i każdy dozna w tym miesiącu dawno nie odczuwalnego szczęścia, każdy inaczej ale z wiatrem we włosach.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

RAK                                                                                            

Styczeń powinien być przeznaczony na planowanie . Ci z was, którzy chcą zmienić pracę niech dokładnie przemyślą swoje decyzje i tu wskazany jest spokój. Będąc w dziwnym nastroju możecie zrobić coś, co nie będzie korzystne to nie czas i pora na zmiany jedynie na zrobienie analitycznego biznes planu. Jeżeli planujesz założyć firmę też się na chwilę wstrzymaj bo za miesiąc będziesz myśleć inaczej. To co teraz uważasz za dobry pomysł już w połowie miesiąca okaże się nie trafiony. W uczuciach raczej bez rewolucji tak jak jest tak będzie. Wolni powinni zacząć bywać częściej w miejscach gdzie można poznać ciekawe nowe osoby trzymanie się utartych szlaków nic nowego nie wniesie w wasze życie , czas zmienić towarzystwo.                                                                                                                                         

LEW                                                                                           

Czas na realną ocenę sytuacji oraz dyplomację. W biznesie wskazane uwolnienie się od toksycznych wspólników. Musicie wcielić się w rolę stratega i opracować plan działania żeby wilk był syty i owca cała. U wielu współpraca jest już chora i źle rokuje na przyszłość -- rozstanie się ze wspólnikami da wam wolność i odetchniecie pełną piersią. Na etatach czas na rozmowę z szefem zwłaszcza ci z długim stażem - zasługujecie na podwyżkę, więc nie bójcie się o to poprosić. Szukający pracy bez trudu znajdą to czego chcą gdyż na rozmowach kwalifikacyjnych wypadną bardzo dobrze. W uczuciach u większości totalny bałagan i życie na dwa fronty nie jest dobrą metodą, czas na konkrety, bo tylko w ten sposób można osiągnąć samozadowolenie. Tkwienie jedną nogą na jednym brzegu drugą na drugim to w końcu wpadniecie i miło nie będzie. Wolni - jedni się zakochają na zabój inni będą żyć palną piersią z uśmiechem na twarzy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

PANNA                                                                                       

Od dawna nie mieliście tak spokojnego miesiąca - wszystko będzie się układać jak z płatka. Dotyczy to spraw zawodowych - czy to w biznesie czy na etatach będzie to czas, który uznacie za super. Szukający pracy powinni się dobrze przygotować, bo jeżeli liczycie na improwizację to nie przejdzie i sami ze sobą będziecie się czuć nieswojo. Wskazane przygotować się z danej dziedziny idealnie. W uczuciach u większości wspaniale , zadowolenie, pełnia spełnienia, deklaracje ślubne, wręcz kolorowo. U innych czas na podjęcie decyzji o rozstaniu bo już od dłuższego czasu nic nie gra i już nie zagra. Wolni zwłaszcza panowie będą czarować uwodzić i będą się z tym czuć jak nowo narodzeni ale pamiętajcie o odczuciach innych żeby nie zranić więc wszystko trzeba rozważnie dawkować.

WAGA

Wagi w tym miesiącu powinny wiele rzeczy przemyśleć co jest ważne i na co powinni zwrócić uwagę. Trzeba skupić się na jednej rzeczy -- trzymanie kilku srok za ogon zakończy się chaosem i straceniem kontroli nad wieloma sprawami. Może to was wprawić w stan całkowitego wyczerpania psychicznego i fizycznego Na etatach róbcie tylko to co do was należy. Nie róbcie niczego za nikogo lub ponad to co trzeba, bo za nadgorliwość medali nie dają a możecie być przez niektóre osoby postrzegani jak dziwacy. Nie pora również na poszukiwania pracy czas wam nie sprzyja w tym miesiącu. W uczuciach bardzo dobry czas będziecie rozpieszczani przez partnerów / i. nastrój będzie bardzo miły. Wolni nie czekając i nie licząc na nic zostaną zauroczeni w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Również dobry czas na kończenie romansów i potajemnych schadzek--dokonacie tego i będziecie z siebie dumni.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

SKORPION                                                                                  

Na etatach spokojny czas bez zmian, a jeżeli to dobrych na zasadzie podwyżek lub awansu. Jeżeli chodzi o własne biznesy to może być różnie -- jedni powinni zakończyć współpracę co z niektórymi firmami bo znajdziecie zupełnie nowych partnerów na nowych lepszych zasadach , trzeba tylko pomyśleć w czym jestem co robię, co mi to daje i jak się z tym czuję. Jeżeli nie podejmiecie takich decyzji to wkrótce się przekonacie że to był błąd. Dla osób myślących na otwarcie własnego interesu to jest bardzo dobry czas, który da świetne efekty w przyszłości. W uczuciach tylko wolni będą mieć fajny ciekawy miesiąc bardzo urozmaicony w różne sytuacje i wydarzenia , mnóstwo pozytywnych emocji. Osoby w związkach u większości bycie dla bycia bez poszanowania , pożądania bez niczego w ciągłych konfliktach i tu czas nie pierwszy zresztą na podjęcie konkretnych decyzji no ale to wasze decyzje wasze życie. Szkoda życia na nicość.

                                                                                                                                                                                                               

STRZELEC                                                                                 

Miesiąc bardzo pozytywny , wiele trudnych spraw dobiegnie końca i odetchniecie z ulgą. Zawodowo bardzo dobry czas wiele nowych kontaktów nowych umów nowych zleceń , nieważne jaka branża efekt zadowalający. Na etatach również zostaniecie docenieni, co się przełoży na premię lub dawno wyczekiwany awans. Szukający pracy powinni być konkretni lecz nie możecie stawiać wygórowanych żądań bo możecie być odesłani z kwitkiem , więc konkretnie ale z taktem. W uczuciach prawie u wszystkich dobrze ale z małymi zawirowaniami lekkie spięcia małe sprzeczki i niekiedy zwykłe niezrozumienie lecz będą to krótkotrwałe sytuacje po czym wróci miły nastrój. Wolni nastawią się raczej na dobrą zabawę i tak też będzie w styczniu , wielkich miłości na horyzoncie nie widać.                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

KOZIOROŻEC                                                                             

 

Dla Koziorożców  to od dość dawna bardzo fajny czas. Czy to w biznesie czy na etatach wszystko będzie się układać tak jak chcecie co wprawi was w super wyśmienity nastrój.  Będziecie zaskoczeni tak miłym przebiegiem spraw. Jedynie poszukujący pracy ci którzy się nastawili, że właśnie w tej firmie chcą pracować, mogą być lekko rozczarowani nie tym że nie zostali przyjęci lecz rozejdzie się o czas - usłyszą że owszem tak, ale np za trzy lub cztery miesiące i będziecie decydować czy zaczekać czy szukać gdzie indziej . Jaką decyzje podejmiecie to będzie dobra. W uczuciach też stabilnie, spokojnie małe jakieś niuanse nie mające wpływu na przebieg relacji  .Wolni poznają sporo osób i co niektórzy pozostaną w relacji na dłużej lub bardzo długo.  U wielu osób będzie czas deklaracji, co niektórzy postanowią się oświadczyć inni zostaną poproszeni o rękę ,oj będzie się działo.

                                                                                                                             

WODNIK                                                                                    

 Bardzo łaskawy miesiąc - biznesowo wszystko zacznie się świetnie układać wszystko od początku będzie przebiegać nienagannie aż sami będziecie zdziwieni. Bez opóźnień bez przesunięć .Nowe biznesy ruszą pełną parą a już istniejące pozyskają nowych partnerów biznesowych co zwiększy rentowność firmy. Na etatach stabilnie, bez zmian i tylko od was będzie zależeć czy wprowadzać zmiany czy zostać tu gdzie jesteście. Dla wielu osób zmiany są wskazane w przypadku gdy liczycie na awans, to już wiecie że awansu nie będzie. Jeżeli podejmiecie decyzję o zmianie pracy będzie to bardzo dobra decyzja bo do odważnych świat należy. W uczuciach u każdego inna historia -- jedni szczęśliwi kochający się lecz inni z dylematem kiedy się rozstać tu i teraz, czy zaczekać i czekanie to najgorsze co możecie zrobić. Czas u niektórych będzie działał - lecz na niekorzyść. Wolni będą bez nastawiania się na wielkie miłości i tak też miesiąc da miłe chwile, fajne zdarzenia lecz właśnie tych wielkich miłości nie będzie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

RYBY                                                                                           

  Dla większości wspaniały miesiąc ,będziecie bardzo zadowoleni ze spraw zawodowych wszystko będzie nawet mimo obaw układać się znakomicie. Nowe umowy, nowe zlecenia nowi współpracownicy. Dużo będzie się dziać w pozytywnym wydaniu. Na etatach również -- tam gdzie wiało grozą że będzie likwidacja firmy czy zwolnienia w styczniu dowiecie się że wszystko wraca no stanu wcześniejszego i zostajecie . Szukający pracy może nie wszyscy ale wielu, znajdzie to czego szuka lub przyjmie ofertę nie planowaną, która z czasem okaże się strzałem w dziesiątkę. W uczuciach u większości bardzo dobry okres, odrodzenie , ożywienie pojawi się nawet zazdrość o partnerkę/a fajne emocje. Lecz u innych nicość która trwa już długi czas i to co z tym zrobicie należy do was. Ale czy warto być zniewolonym na własne życzenie..? Wolni będą wręcz w ferworze spotkań , zabaw, imprez wszelkiego rodzaju i co niektórych ustrzeli amor.