czerenda zdjęcie

Mirosław Czerenda

uzdrowiciel z niewielkiego Świdwina . Mimo, że tradycje uzdrawiania praktykuje się w rodzinie Pana Mirosława od pokoleń, on sam zwrócił się w stronę uzdrawiania pranicznego, metody opracowanej przez Choa Kok Sui – ekscentrycznego Filipińczyka pochodzenia chińskiego kilka lat temu. Metodę mistrza Choa Kok Sui, czyli uzdrawianie praniczne, stosowana jest w około 50 krajach świata, jest niezwykle skuteczna. Uzdrowiciel praniczny na przyzwoitym światowym poziomie bardzo dobrze sobie radzi z tzw. chorobami nieuleczalnymi, ponieważ jego umiejętności i wiedza, a także umiejętność posługiwania się energią dalece przewyższa umiejętności i potencjał ogólnie przyjęty za wystarczający. Jego nauczycielami byli bezpośredni uczniowie wielkiego mistrza na czele z mistrzem uzdrawiania pranicznego - Jayanti Patelem z Indii i z wdową po mistrzu Charlottą Anderson, która przez 12 lat razem z nim zgłębiała tajniki i nauki mistrza. Pierwszy pacjent Mirosława Czerendy to Pan Andrzej spod Oławy, który cierpiał na bardzo mocne zawroty głowy i niedosłuch po 4 zabiegach przyjechał do mnie na rowerze oznajmiając, że zawroty głowy minęły, a ze słuchem nie ma problemów, choć wcześniej był leczony w Oławie i we Wrocławiu zarówno przez lekarzy, jak i uzdrowicieli. Od tego czasu potencjał uzdrowicielski, jak i poziom wiedzy i umiejętność posługiwania się energiami bioterapeuty wzrósł do tego stopnia, że dziś nie ma problemów z uzdrawianiem ludzi cierpiących na: nowotwory, zaawansowana marskość wątroby z krwotokami z żołądka i gardła, bardzo silna padaczka, zaćma, niedosłuch, zatrzymanie poronienia, schizofrenia, astma, zanik móżdżku, zwyrodnienia stawów, kości, reumatoidalne zapalenie stawów, choroby serca, mięśniaki, torbiele i wiele innych niewymienionych tu chorób i dolegliwości, przy których medycyna akademicka jest bezradna. Generalnie mówiąc jego działania przywracają naturalny, zdrowy stan pacjenta. Potrafi też naprawiać uszkodzone, energetyczne centra organizmu człowieka, które po kuracji zapewniają mu bardzo długo zdrowie i dobre samopoczucie. Z równym powodzeniem uzdrawiam dzieci, kobiety w ciąży, jak i osoby po 80 roku życia, a także osoby z rozrusznikami serca, endoprotezami. Bardzo szybko, praktycznie w czasie kilku zabiegów uzdrawia osoby chore na niedoczynność i nadczynność tarczycy bez względu na zaawansowanie i stan chorobowy.

PRZYPADKI:

Dariusz Przybyłowicz:

Chłoniak typu B, nieuleczalny, nieoperacyjny, czwarty stopień w pięciostopniowej skali. Powiększona śledziona i węzły chłonne. Po 3 miesiącach intensywnego uzdrawiania zarówno śledziona, jak i węzły chłonne jamy brzusznej wróciły do zdrowych, normalnych rozmiarów.

  • przybylowicz1
  • przybylowicz2
  • przybylowicz3

Simple Image Gallery Extended

 

Ryszard Rogala:

Nieoperacyjny, nieuleczalny rak prostaty leczony objawowo, nadający się tylko i wyłącznie do kastracji chirurgicznej, całkowicie uzdrowiony przeze mnie w przeciągu niespełna 2 miesięcy. Pacjent nie był hospitalizowany, nie został poddany chemioterapii ani radioterapii. Przed pierwszym zabiegiem objętość prostaty Pana Ryszarda wynosiła 65,6 cm3 , a PSA 188,1 ng/ml. Już po 4 zabiegach pacjent całkowicie wyzdrowiał, a objętość prostaty wynosiła 31,2 cm3, a PSA 0,2 ng/ml. Po 10 miesiącach od ostatniego mojego zabiegu stan pacjenta uległ jeszcze delikatnej poprawie tzn. prostata nieznacznie się zmniejszyła, a PSA pozostało na podobnym poziomie.


  • rogala
  • rogala2

Simple Image Gallery Extended

 

    CERTYFIKATY    GALERIA    ARTYKUŁY

                                                                         Cena wizyty: 100zł

 

 
 
 
bok_prawy.jpg