KRYSTIAN ROJEK – terapeuta z pasją
Kristian Rojek, masażysta, specjalista w dziedzinie terapii manualnej kręgosłupa i stawów, fizjoterapii, kinezyterapii łączy masaż z chiropraktyką, osteopatią, osteopatią funkcjonalną. Aby skuteczniej pomagać chorym u Andrzeja Nikoniuka nauczył się też rosyjskiej terapii manualnej. Uzdrawianiem układu kostno - stawowego pasjonuje się od wczesnej młodości. Jako osiemnastolatek podjął naukę w Studium Medycznym przy szpitalu na Grenadierów. Interesowały go zawsze najtrudniejsze przypadki. Dzięki wiedzy, wnikliwości i intuicji potrafi pomóc osobom, które wcześniej bezskutecznie poszukiwały ulgi w cierpieniu.
Jego pacjentką była 16 letnia Monika, której dokuczały silne zawroty głowy i nawracające zapalenia uszu nie poddające się terapii lekami. Gdy kazało się, ze ustawienie kręgów szyjnych daje krótkotrwały efekt Dopiero gdy wpadł na pomysł skorygowania dysfunkcji stawów żuchwowo skroniowych wszystkie dolegliwości ustąpiły.
Kiedy ustawienie całego kręgosłupa, a także miednicy i stawów skokowych nie przyniosło ulgi Barbarze, cierpiącej na dokuczliwe bóle barku i ręki, Kristian doszedł do wniosku, że przyczyną problemów jest zablokowanie w stawie pierwszego żebra. Na trop przyczyny dokuczliwego bólu wpadł, obserwując trudności z oddychaniem u swojej pacjentki.
Kristian Rojek, który był trenerem odnowy biologicznej kadry narodowej i olimpijskiej w boksie i lekkiej atletyce radzi sobie także z urazami sportowymi.
Stosując unikalną metodę opracowaną przez lekarzy rosyjskich Krystian potrafi trwale usuwać halluksy, a także ostrogi piętowe.
Terapeuta przekonuje i udowadnia, że nawet zdegenerowany staw można odbudować. Swoich pacjentów uczy jak tego dokonać. Aby pozbyć się rwy kulszowej, barkowej, przewlekłych dolegliwości bólowych potrzeba zazwyczaj kilku zabiegów. Po powrocie do zdrowia są wskazane wizyty profilaktyczne co dwa miesiące.
Cena wizyty 170 zł
Terapia manualna kręgosłupa pozwala zwalczać schorzenia:
- Bóle pleców (ból lędźwiowy, rwa kulszowa, wypadnięcie dysku),
- Bóle szyi,
- Bóle głowy,
- Artretyzm,
- Bóle rąk i nóg,
- Bóle promieniujące,
- Ból stopy i kostki,
- Bóle kolan,
- Bóle w biodrach,
- Bóle ramion,
- Nadwyrężenia i skręcenia,
- Przewlekłe bóle,
- Urazy sportowe,
- Uszkodzenie kręgów szyjnych,
- Ograniczona mobilność pleców, ramion, szyi i kończyn górnych i dolnych.