RYSZARD ZAWADZKI - ARCYMISTRZ TAROTA,

Tarocista ponad 20 letnim doświadczeniem, psycholog z wykształcenia uważa, że jego  rola polega na tym, aby dać nadzieję, a nie ją odebrać. Czasem musi ostrzec klienta przed wchodzeniem w nieodpowiedni związek czy spółkę handlową, albo wysłać do lekarza.

Tarot jest jego pasją. Jako jedyny w Polsce układa Wielki Krzyż Życia. Z tego rozkładu odczytuje zarówno przeznaczenie człowieka, czyli zadania, które musi wypełnić, jak również jego los. Niektórych zdarzeń, także bolesnych, nie da się bowiem uniknąć.

Ryszard Zawadzki mówi prawdę, a trudne doświadczenia czekające klienta radzi potraktować jak lekcję życiową, która w efekcie go wzmocni.

Poradę  rozpoczyna od analizy daty urodzenia. Zakodowane są w niej ważne informacje o życiu osobistym klienta i zagrożeniach zdrowia. W doradztwie biznesowym i dotyczącym sfery uczuć posługuje się klasyczną numerologią pitagorejską. Pan  Ryszard uświadamia klientowi, w którym roku swojego dziewięcioletniego cyklu obecnie się znajduje: czy to dobra pora na założenie firmy, ożenek czy budowę domu. Czasem warto poczekać kilka miesięcy, aby przedsięwzięcie się powiodło. Doświadczony tarocista czasem doradza ratowanie związku, innym razem – rozstanie. Odpowiada na 7 pytań, które zadaje klient.

Z porad Ryszarda Zawadzkiego korzystają osoby, stojące na życiowym rozdrożu: są wśród nich zwykli ludzie ja również politycy, artyści, celebryci. Klienci, którzy przekonali się o trafności prognoz  arcymistrza, wielokrotnie wracają do jego gabinetu.

Cena wizyty 200 zł        

 

Pozostali Tarociści, którzy z nami współpracują :

Wróżka Sandra

Selena Sas

Ewa Miazga