SANDRA - jasnowidząca wróżka

Słynna kielecka wróżka od 45 lat stawia karty, zajmuje się też uzdrawianiem duszy i ciała. Przyszła na świat z darem jasnowidzenia, odziedziczonym po przodkach: babci, ojcu i ciotkach. Dzięki niemu dostrzega  np. problemy zdrowotne, o których klientki nie wiedzą. Panią, zainteresowaną nowym związkiem wysłała do ginekologa, bo trzeba było pilnie przeprowadzić operację, ratującą życie.

Dzięki darowi jasnowidzenia potrafi pomóc także dzieciom sprawiającym problemy. Ona  widzi ich ukryte talenty. Dziewczynka z problemami, kierowana do szkoły specjalnej z pomocą Sandry odkryła uzdolnienia muzyczne i ukończyła szkołę muzyczną w klasie fletu.

Pracownica wielkiej korporacji, znerwicowana, obawiająca się zwolnienia, po spotkaniach z dobrą wróżką odzyskała spokój, pewność siebie i zdobyła wysoką pozycję w firmie.

Wdzięczni klienci dziękują Sandrze za to, że wyciągnęła ich z nerwic i depresji, uchroniła przed bankructwem.

Znakomita tarocistka czasem zaleca kurację ziołową. Jedna z klientek w wyniku tej terapii zrzuciła 14 kg. Inna pani, która odwiedziła gabinet Sandry po 20 latach stwierdziła, że jej pierwsza wróżba spełniła się w 100 procentach.

Cena wizyty - 180 zł

 

Pozostali Tarociści, którzy z nami współpracują :

Ryszard Zawadzki

Selena Sas

Ewa Miazga