Urszula Malinga naturopatia, biorezonans
Urszula Malinga naturoterapią zainteresowała się wiele lat temu, gdy sama miała kłopoty ze zdrowiem. Zaufała medycynie naturalnej. Spokojnie, krok po kroku i pod odpowiednią opieką jej organizm wracał do naturalnej równowagi.
Kolejnym etapem jej zainteresowań była diagnostyka biorezonansowa, która wykazała , że jej organizm jest w dużym stopniu obciążony patogenami – czyli ciałami obcymi powodującymi rozmaite choroby. W ten sposób nauczyła się docierać do powodu powstawania choroby.
Seanse biorezonansowe skutecznie wyeliminowały wszelkie patogeny. Odtruła i oczyściła organizm. Wspierała się sprawdzonymi suplementami i ziołami, całkowicie zmieniła dietę i sposób myślenia o swoim organizmie.                                                                                           Powrót do zdrowia sprawił, że zaufała i pokochała medycynę naturalną. Dzięki temu dziś jeste certyfikowaną terapeutką, w pełni oddaną pięknej idei i filozofii tego odłamu medycyny, który pozwala umęczonym organizmom wrócić do zdrowia i właściwej kondycji.
W swojej praktyce łączy wiele różnych metod, z których korzysta medycyna naturalna, ze szczególnym uwzględnieniem ziołolecznictwa oraz programów żywieniowych. Przypadek każdego klienta poddaje indywidualnej, wieloetapowej i często wielogodzinnej analizie. Na tej podstawie tworzy właściwą dla danej jednostki ścieżkę terapii, której celem jest dotarcie do przyczyny choroby, a następnie jej wyeliminowanie.
Terapie, które świadczy, mogą być realizowane autonomicznie, a także stanowić doskonałe uzupełnienie leczenia konwencjonalnego.
Posługuje się takimi urządzeniami jak MEZATOR M1 i MEZATOR QUANTUM

Koszt wizyty od 180 do 300 zł