Hipnoza – jest stanem świadomości zbliżonym do snu. Jest ona wywoływana na drodze sugestii hipnotyzera

 

Dr Aleksander Daniłow – lekarz medycyny, psychiatra, seksuolog,
z instytutu Medycznego w Charkowie. Psychoterapeuta z zakresu hipnozy klinicznej. Przewodniczący Niezależnego Stowarzyszenia Psychoterapeutów na Ukrainie.

Aleksander Daniłow wybitny psychiatra, psychoterapeuta, studiował w charkowskiej Akademii Medycznej. (W tej samej, w której rozpoczął swą edukację marszałek Józef Piłsudski.) Jednym z jego nauczycieli był Fiodor Dostojewski, który wywarł ogromny wpływ na jego życie. Ukończył podyplomowe studia z seksuologii. Jest twórcą autorskiej metody analitycznej, psychoterapii wykorzystującej między innymi hipnoterapię. Pracował z powodzeniem z wieloma aktorami, politykami i ludźmi biznesu.
Jego ogromna skarbnica wiedzy na temat psychiki człowieka, oraz problemów z tym związanych, pozwala mu docierać do najgłębszych pokładów nieświadomości.
Jest zdania, że bez przeszłości nie można zmienić przyszłości. Wyznaje zasadę, że psychiki i duszy człowieka, nie można wyleczyć chemią. Na ludzkie myśli i właściwe postępowanie nie wymyślono jeszcze tabletki i raczej to się nie stanie. Na umysł i podświadomość można działać słowem i energią zmieniając jego program, myśli i postępowanie.

Złożoność terapii polega na poznaniu pacjenta. Należy zdefiniować precyzyjnie jego problem i dopiero wówczas możemy stosować terapię. W hipnozie trzeba rozstrzelić słaby punkt. Jeśli ktoś jest odporny na słowa to należy wybrać sposób niewerbalny, czyli pasy: fascynację, wahania, światło i muzykę.
Gdy dr. Daniłow stosuje on seans hipnotyczny przez cały czas utrzymuje kontakt z osobą zahipnotyzowaną i za pomocą sugestii przekazuje jej różne polecenia i nakazy, które osoba ta wykonuje.
Hipnozę wykorzystywano już w czasach prehistorycznych. Wiele doskonałych metod wywodzi się z dawnej wiedzy ludowej. Hipnoza to stan zmienionej odporności fizycznej i psychicznej, który pozwala
w krótkim czasie poprawić nasze zdrowie, a nawet doprowadzić do pełnego uzdrowienia.

Hipnoza działa na większość chorób o podłożu psychosomatycznym, począwszy od redukcji stresu przez zwiększenie poczucia własnej wartości, stresy, nerwice, zaburzenia koncentracji i uwagi, stany depresyjne i bólowe, a także walkę z nałogami (również z otyłością). Dobrze sprawdza się także w wypadku alergii, astmy, problemów laryngologicznych.

Dr. Aleksander Daniłow pomaga wyjść z uzależnień takich alkoholizm czy palenie papierosów. W przypadku tego drugiego, czasami wystarczą dwa seanse aby całkowicie pozbyć się głodu nikotyny. Jego terapie doskonale pomagają w przypadkach impotencji. W tych przypadkach oprócz wiedzy medycznej z zakresu psychologii i seksuologii stosuje seanse hipnotyczne.

 

 

Cena wizyty:  od 300 - 700 zł