Ustawienia systemowe Hellingera

Beata Lebiocka – od 1991r pracuje jako psychoterapeuta, coach i doradca rozwoju personalnego. Doskonaleniem umiejętności w zakresie Ustawień Hellingerowskich zajmuje się od 2003r. i prowadzi zarówno ustawienia rodzinne jak i organizacyjne. Ukończyła w tym kierunku wiele kursów i szkoleń. Posiada międzynarodowy certyfikat, poświadczający kwalifikacje oraz zakończony egzaminem roczny kurs, uprawniający do pracy metodą ustawień biznesowych wg Herllingera. Dzięki tej metodzie uzyskasz dogłębną analizę oraz możliwość szerokiego spektrum oddziaływania na własny system. Co z kolei prowadzi do przywrócenia porządku systemowego, którego znaczenie jest tak ważne w rozwiązywaniu Twoich problemów i nagminnie powtarzających się trudnych sytuacji i blokad w życiu.

 

USTAWIENIA INDYWIDUALNE

W ustawieniach indywidualnych osoba ustawiająca wybiera spośród figurek przedstawicieli swojej rodziny i układa je w przestrzeni stołu. Konstelacja natychmiast ujawnia ważne informacje na temat relacji w rodzinie. Terapeuta jak i ustawiający obserwują swoje odczucia, ustawiający przy pomocy terapeuty pomału szuka rozwiązań, wolno przesuwa figurki i sprawdza czy po zmianie miejsc osobników czuje się lżej, lepiej. To tworzenie nowego obrazu rodziny jest łagodną forma terapii, przywrócenia miłości w rodzinie. Ustawienie oddziałuje zarówno na poziomie umysłowym jak i systemowym klienta. Ustawień indywidualnych możemy używać zarówno do pracy nad życiem osobistym oraz zawodowym. W zależności od potrzeb ustawienie może mieć formę jednorazowej wizyty lub może być początkowym elementem przy dłuższej pracy. Dzięki ustawieniu klient uzyskuje głęboki wgląd na temat swojego problemu. Potrafi sobie odpowiedzieć na wcześniej zadawane często pytania: dlaczego tak dzieje się w mojej rodzinie/firmie, co jest przyczyną i co trzeba zmienić, aby było lepiej?

USTAWIENIA SYSTEMOWE W BIZNESIE

Dzięki ustawieniom systemowym w firmie możemy otrzymać jej pełniejszy obraz. Odkrywamy jak działają poszczególni pracownicy, jakie są między nimi powiązania i relacje, jak wyglądają inne ważne elementy: działy, produkty, usługi, klienci. Będziemy umieli odpowiedzieć sobie na pytanie czemu w firmie idzie tak, a nie inaczej. To wszystko wyjdzie nam z ustawień.

Z pomocą ustawień możemy rozwiązać takie problemy jak:

- podejmowanie decyzji, tworzenie struktury zarządzania

- poprawa przepływu informacji między działami, pracownikami

- poprawa relacji szef-pracownik

- odnalezienie swojego miejsca w biznesie, wyznaczanie ścieżki kariery

Cena wizyty: 350zł

 

 

PODZIĘKOWANIA:

Brałam udział w ustawieniach 2 razy. Za pierwszym razem okazało się, że nie jestem gotowa zmierzyć się z problemem, ale wyszedł on w ustawieniach i rzeczywiście zgadzało się to z tym co w życiu mi dokuczało. Po przemyśleniu, przepracowaniu, po jakimś czasie udałam się już znacznie silniejsza drugi raz. Po zakończeniu stwierdziłam, że mój problem już nie istnieje. Polecam wszystkim, niesamowite przeżycie, droga do poznania siebie.

                                                                                                                                    Hania