BODY DETOX - OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Co roku pojawia się w naszym ciele kilka kilogramów trujących substancji. Znajdują się one w żywności, w wodzie, wdychamy je z powietrzem.
Bez pomocy z zewnątrz, nasz organizm nie potrafi sobie poradzić z usunięciem nadmiaru szkodliwych zanieczyszczeń i trucizn. Duża ich część odkłada się w tkankach i powoli uwalnia się do krwioobiegu. Zanieczyszczenia powodują złe trawienie, zaleganie złogów w jelicie grubym, upośledzoną pracę nerek, niedotlenienie, coraz częstsze alergie.
Gromadzące się w organizmie toksyny i zanieczyszczenia sprawiają, że częściej chorujemy, jesteśmy zmęczeni, apatyczni, mamy szarą cerę.
Oczyszczanie organizmu metodą opracowaną przez angielską lekarkę DR MARY STAGGS jest doskonałym sposobem na pozbycie się toksyn z organizmu.
Jest to rewelacyjne urządzenie, które wspomaga codzienną walkę organizmu z nadmiarem zanieczyszczeń i toksyn. Terapia jest nieinwazyjna i przynosi efekty już po pierwszym zabiegu.
Zabiegi mają na celu przywrócenie odpowiedniego potencjału komórek. Jest to konieczne aby były przyswajane składniki odżywcze i wydalane toksyny.
Aparat doskonale usuwa fosforany, azotany, amoniak, rtęć.
Aparat doskonale wspomaga pracę nerek.
Aparat ma zdolność przywracania do równowagi czynnika pH krwi.
Aparat dzięki stymulacji właściwie dobranym prądem elektrycznym powoduje, że pobudzone komórki bardzo intensywnie wydzielają złogi i toksyny.
Zabiegi znacznie podnoszą odporność organizmu na wszelkie schorzenia.
Są bardzo pomocne w leczeniu stanów zapalnych, nadwagi, zaburzeniach przemiany materii, stanach przemęczenia, alergii.
Łagodzą dolegliwości bólowe w chorobach reumatycznych i artretyzmie.
Podczas serii zabiegów najszybciej zauważalne są efekty kosmetyczne. Skóra staje się delikatniejsza, aksamitna i jędrna a przebarwienia przestają być widoczne.
Kuracja jest pomocna w dietach odchudzających.
W czasie zabiegu pacjent ma zanurzone stopy w wodzie, która jest jonizowana. Zabieg trwa 30 min. Urządzenie, dzięki specjalnemu programowi wytwarza impulsy, które są przekazywane do wody i powodują jej jonizację. Zjonizowane cząstki przenikają przez przepuszczalną membranę, jaką jest skóra i wnikają do wnętrza organizmu. Tam zaczynają powodować natychmiastowy proces doprowadzania błon komórkowych do właściwego potencjału. Dzięki temu wspomagane taką serią zabiegów komórki mogą prawidłowo pobierać niezbędne składniki i efektywniej wydalać toksyny. Pamiętajmy również, że receptory na stopach odpowiadają poszczególnym narządom naszego organizmu, stymulowanie receptorów powoduje odblokowanie przepływu energii do wielu organów wewnętrznych, dzięki temu mogą one dużo efektywniej wykonywać swoje funkcje.

Cena wizyty: 80zł