Jasnowidz Wołodia podnosi na duchu

Włodzimierz Sanżerewski, światowej sławy wróżbita, jasnowidz, chiromanta,  posługuje się różnymi technikami dywinacyjnymi. Z ręki odczytuje predyspozycje klienta. Natomiast starożytna Księga Przemian I Ching, astrologia chińska, europejska, hinduska, runy i tarot pozwalają mu na prognozowanie przyszłości. Wnikliwość, dociekliwość i nieprzeciętna intuicja  sprawiają, że porady Wołodii „trafiają w dziesiątkę”. Doradcą chciał go uczynić Borys Jelcyn, otrzymywał też propozycję pracy w CIA.

Autor dwóch książek na temat chiromancji rozpoznaje ze znaków na dłoniach czy ktoś nadaje się na partnera biznesowego. Widzi, kto potrafi pracować w zespole.  Zakochanym mówi, jakie trudności będą musieli pokonać, by stworzyć harmonijny związek.

Dzięki astrologii hinduskiej Wołodia wyznacza niebezpieczne dni, odradza wtedy podróże czy podejmowanie ważnych decyzji. Jeden z polityków w porę uprzedzony przez wróżbitę o grożącym mu niebezpieczeństwie, uniknął problemów, wzmacniając swoją ochronę. Włodzimierza Sanżerwskiego fascynuje odczytywanie znaków czasu i zgłębianie tajemnic przeznaczenia.

Cena wizyty: 200zł