HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

Marzec 2023

BARAN                                                                                     

 Miesiąc spokoju i koniec szarpaniny emocjonalnej, wszelkie kwestie zwłaszcza finansowe zostaną rozwiązane jedynie będziecie się zastanawiać jaką drogę wybrać i tu wskazany spokój i realne podejście do spraw. Po wielu miesiącach trudnych tym bardziej nie można działać pochopnie lecz z rozwagą i przemyśleć założenia kilka razy. Osoby myślące o własnych biznesach mają zielone światło ale to musi być projekt przemyślany za i przeciw żeby była pełna satysfakcja. Na etatach u wielu jasne i oczywiste nic nie zagraża , natomiast Ci co nie zadowoleni powinni podjąć decyzję o zmianie firmy i nie wykańczać się psychicznie. W uczuciach u każdego inna historia lecz prowadząca do szczęśliwego finału. Wolni mają zielone światło do nowych znajomości lecz nie działajcie pod wpływem impulsu lecz rozsądku.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                                    

BYK                                                                                           

To co miało być sukcesem stanie w miejscu z powodu niezdecydowania i zbyt długiego zastanawiania się musicie zacząć myśleć inaczej bo ogólnie działacie na zasadzie daje ktoś palec Wy chcecie rękę ,nie ma tak w życiu i wiele spraw sami sobie ograniczacie, co niektórzy stracili szansę np. sprzedaży czegoś lecz jeszcze jest ostatni dzwonek żeby szybko wrócić do tematu i przyjąć propozycję oferenta. Odnośnie etatów też nie miejcie wygórowanych żądań bo będzie ktoś inny na wasze miejsce do sukcesów finansowych dojdziecie z czasem bo wykażecie że jesteście godnymi szacunku Pracownikami lecz wszystko powoli, na spokojnie i bez nerwów. Wskazana elastyczność prawie w każdej kwestii również osobistej --żeby nie żałować. Granie w związku roli władcy może Was drogo kosztować ,bo może dojść do rozstania a przecież tego nie chcecie. Ogólnie jednak finał miesiąca będzie zadowalający.

                                                  

BLIŹNIĘTA                                                                                 

 Ogólnie dla wszystkich dobry czas, sprawy zawodowe będą toczyć się swoim rytmem ani w gorę ani w dół. Ci co planują założenie własnego biznesu śmiało do przodu bo wszystko będzie Wam sprzyjać, odwagi i do dzieła. Na etatach bez zmian a wręcz ubędzie obowiązków. Jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe to Ci którzy nie byli w porządku wobec Partnera/i dostaną w najmniej oczekiwanym momencie kubeł zimnej wody na głowę i Wasz urok osobisty nie podziała czyli koniec związku, koniec relacji i wyciągnijcie wnioski na przyszłość we wszystkim a zwłaszcza w uczuciach trzeba grać czysto. Pozostali będą się cieszyć urokami życia,i każdą wolną chwilę spędzą z uśmiechem na twarzy. wolni raczej będą się bawić nie szukając jeszcze stałości.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

RAK                                                                                            

 Czas na refleksję i odpowiedzenie sobie na pytanie co ja robię, jak żyję. Czas na konkretne decyzje, jeżeli praca nie odpowiada, czy Wspólnik jest już nie potrzebny to pora to zmienić lecz otwarcie na jasnych zasadach nie knuć za plecami i nie kombinować , podobnie na etatach wskazana rozmowa z Szefem ,trzeba nazwać rzeczy po imieniu lecz w spokojnym wydaniu i na poziomie.bo plotkowanie to najgorsze co może być i efekt może być opłakany. W uczuciach co niektórzy są bo się opłaca a tak naprawdę zniewala, czas i pora uwolnić się z wszelkich więzów i być w porządku wobec siebie i drugiej strony. U innych z długim stażem czas pomyśleć nad reaktywacją związku , zaskoczyć czymś pozytywnym Partnera/ę Dla wolnych ten miesiąc będzie czasem do poznawania dużej ilości osób i może co niektórzy zakochają się na zabój.                                                                                                                                  

LEW                                                                                           

W tym miesiącu będziecie musieli podejmować bardzo ważne decyzje , które muszą być jasne i  bardzo trafne. Nie będzie czasu na upór czy opór trzeba działać szybko i wskazane bycie elastycznym, zwłaszcza w kwestiach finansowych wskazana elastyczność da Wam dobre profity i to będzie bardzo rozsądne posunięcie bo za chwilę zrobicie kolejny dobry interes. Jeżeli będziecie się kierować wizją a nie rozsądkiem to dla wielu coś może przejść bezpowrotnie. W uczuciach również zaczniecie realnie podchodzić do spraw na zasadzie czy ta osoba mi odpowiada czy nie i wiele osób zakończy relacje a zwłaszcza Ci co byli w romansach. Wolni będą wracać myślami do osób z przeszłości a pozostali będą marzyć o czymś wyjątkowym i bardzo możliwe że marzenia się spełnią.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

PANNA                                                                                       

W sprawach finansów-zawodowych bardzo dobry czas bo będzie dużo możliwości lecz musicie mieć oczy szeroko otwarte i w biegu łapać okazje, nie trwać przy tym co było mowa o osobach z którymi mieliście do czynienia bo nic dobrego u wielu z tych kontaktów nie wynikało, zamknąć pewien etap definitywnie i nastawić się na nowe i nowych ludzi i nie mylić spraw zawodowych z przyjaźnią wskazany dystans i zdrowy rozsądek. W uczuciach podobnie nie szukajcie kogoś kto do Was nie pasuje lecz musi to być osoba taka jak Wy i nie spieszcie się lecz delikatnie i powoli żeby poznać tą osobę a decyzje o wspólnym zamieszkaniu odłożyć na później. W stałych związkach wskazany lekki powiew inności i będzie dobrze.bo co u niektórych zapanowała monotonia ,więc wskazany mocny powiew wiatru.

WAGA

Wrzućcie na lekki luz, przestańcie się spinać bo na horyzoncie widoczne przeciążenie co może spowodować choroby i nawet pobyty w szpitalu. Niepotrzebny stres i bieganina spowoduje chaos i zamieszanie musicie się nauczyć myśleć w pozytywie i działać na spokojnie. Zobaczcie świat w kwestii energii nie tylko materii bo oprócz pieniędzy jest dużo pięknych rzeczy na Ziemi Osoby na etatach powinny bezpośrednio rozmawiać z Przełożonym , szeptanie po kątach szybko wyjdzie na jaw i znajdziecie się w mało komfortowej sytuacji. W uczuciach też czas na porządki i określenie siebie czy umiem lub czy chcę być w ścisłym związku, większość z Was powinna przemyśleć na spokojnie wiele kwestii. Wolni będą cieszyć się obecną chwilą nie myśląc o stałościach lecz mimo to co niektórych dotknie strzała Amora.                                                                                        .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

SKORPION                                                                                  

Zawodowo, finansowo miesiąc bez zmian czyli każdy będzie mieć to co ma i bez stresu może planować wyjazdy w celach wypoczynkowych We własnym biznesie będzie lepiej niż zakładacie , na etatach również zadowalająco jedyna uwaga to nie komentujcie nikogo do nikogo bo ktoś Was rozszyfruje i będzie niezręcznie. W uczuciach u każdego inny wątek. W długoletnich związkach u większości nie ma już nic i brak decyzji lub z powodu innych kwestii tkwicie w tym a może czas na zmiany. W związkach z krótszym stażem zastój, rutyna i potrzebny powiew świeżości. Inni są w toksycznych związkach bez realnej oceny sytuacji są jakby na doczepkę nie chcąc widzieć kim lub czym są dla Partnera/i. Strach przed samotnością uwięził co niektórych we własnych więzieniach, a nie ma czegoś takiego jak samotność tylko zdrowa wolność która daje możliwość spotkania tej właściwej osoby.

                                                                                                                                                                                                               

STRZELEC                                                                                 

Miesiąc różności i wymagający dużej cierpliwości. W sferze zawodowej trzeba trzymać nerwy na wodzy wobec Partnerów biznesowych bo co niektórzy będą bardzo męczący lecz efekty współpracy mogą. być owocne, więc wskazany spokój i dyplomacja. Wskazany również wgląd odnośnie Pracowników czy rzetelnie wykonują swoją pracę. Ogólnie finansowo bardzo dobry czas czy to na etatach czy w biznesie, stabilnie a co u niektórych dużo zwyżkowo. W uczuciach Ci co w związkach spokojnie, stabilnie i pewnie to u większości , natomiast u mniejszości wskazana obserwacja Partnera / i bo coś nie jest tak jak trzeba , ale sami musicie to ocenić. W świeżych relacjach nie wszystko jest tak jak wygląda ale jeżeli pasuje to niech trwa. Wolni nie szukając znajdą wielką miłość i co niektórzy nie będą wiedzieć co się z nimi dzieje bo przecież miało być miło i przyjemnie a tu zwaliło z nóg.                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

KOZIOROŻEC                                                                             

 

W tym miesiącu będziecie bardzo odważni i wojowniczy. Ci co na etatach zawalczą o podwyżkę stawiając sprawy na ostrzu noża i uzyskają to czego chcą bo tylko w ten sposób możecie osiągnąć zamierzony cel lub decyzja może rewolucyjna o zmianie Firmy , jak by nie było będzie pozytywnie. Pozostali którzy są Szefami też ostro lecz z taktem przedstawią swoim pracownikom to co im nie pasuje i efekt zmian będzie nie do poznania w sensie pozytywnym. W uczuciach również będą konkrety jasne rozmowy co pasuje, a co trzeba zmienić żeby związek był satysfakcjonujący i rezultaty będą iście zadowalające. Wolni bardzo ostrożnie będą podchodzić do nowych znajomości lecz nie przeciągajcie struny bo druga strona może odebrać to jako znak nie zainteresowania, a przecież nie o to Wam chodzi ,zawsze trzeba odwzajemniać dając to co się otrzymuje..

                                                                                                                             

WODNIK                                                                                    

 W sprawach zawodowych Ci co mają własne biznesy czas lekko nerwowy dużo zamieszania i  sprawy bardzo pilne mogą stanąć w miejscu ale co niektórzy mają to na własne życzenie ,nie dopatrzenie lub zbagatelizowanie czegoś odbije się echem, wszystko trzeba dopiąć na ostatni guzik. Na etatach dla wielu będzie wrzesień rozczarowaniem, mogą być zwolnienia lub lekkie cięcia w wynagrodzeniu ale trzeba to przeczekać bo to chwilowe, nie wpadać w panikę tylko na spokojnie wysłuchać co Pracodawca ma do powiedzenia. W uczuciach ogólnie dobrze ale przez sprawy zawodowe będziecie lekko zdystansowani i to trzeba oznajmić Partnerce/i żeby nie było doszukiwania się czegoś czego nie ma przez Partnerów czyli zdrady. Wolni będą korzystać z nadarzających się okazji ale na zasadzie tu i teraz bez większego zaangażowania lecz w miłym klimacie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

RYBY                                                                                           

 Miesiąc pełen napięć, lataniny ale też odpoczynku. Drogie Ryby musicie wrzucić na luz i na spokojnie podejść do tematów czy to do pracy czy spraw osobistych. Wiele rzeczy zadzieje się lepiej niż zakładacie lecz wszystko wymaga spokoju. W sprawach zawodowych potrzebna będzie dobra strategia lub konkretna decyzja na zasadzie to umiem i to chcę robić, nie brać się za rzeczy gdzie trzeba liczyć na kogoś bo to może się źle skończyć. Inaczej jest zatrudnić pracownika a inaczej z kimś współpracować i to jest nie wskazane. Ci co na etatach u większości bez zmian co niektórzy zapragną zmiany lecz też trzeba to wszystko dobrze przemyśleć żeby nie żałować. Największy dylemat w sprawach uczuciowych, wielu będzie sobie zadawać pytanie być czy nie być i tutaj też wskazany rozsądek, jeżeli rozstanie to na spokojnie i w wybranym przez siebie czasie, lecz nie przeciągać tylko trudno bo trudno powiedzieć. Wolni będą rozkwitać już w początkowych relacjach co niektórzy a pozostałym powodów do radości nie zabraknie.