HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

Maj  2022

BARAN                                                                                      

Miesiąc nie będzie łatwy -- Ci którzy już dopięli zamierzony cel będą musieli jeszcze trochę, a może dużo, zależy w jakiej dziedzinie kto pracuje, włożyć wiele starań i zaangażowania aby móc zobaczyć efekty swoich starań. Natomiast Osoby które jeszcze na coś czekają muszą być bardzo cierpliwi i dyplomatyczni w dojściu do sedna sprawy. Jeżeli ktoś chce kupić biznes lub nieruchomość musi przeciągnąć przeciwną stronę na swoje warunki oczywiście cenowe , nie kupujcie czegoś co bardzo chcecie mieć za zbyt wygórowaną kwotę bo nie będzie w przyszłości satysfakcji z dochodów , lepiej odpuścić niż pracować bez zadowolenia finansowego , ale mimo że miesiąc ciężki to gwiazdy będą Wam sprzyjać ale wskazany zdrowy rozsądek. Tak czy inaczej to ostatni miesiąc w którym Barany będą się jeszcze lekko zmagać z trudnościami ale z pozytywnym zakończeniem. W uczuciach natomiast wspaniale , Ci co w związkach pełne zrozumienie , ciepło , miło i serdecznie , wolni tylko od Was będzie zależeć jak , gdzie i z kim chcecie być -- mnóstwo fajnych znajomości a może coś więcej.                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                    

BYK                                                                                           

Nie dramatyzujcie z byle powodu bo tak naprawdę nie będzie powodów do narzekań a tym bardziej dramatów .Będzie trzeba podejmować decyzje ale wskazana elastyczność i wprowadzenie się w pozytywny nastrój bo sztywność lub upór może lekko skomplikować sprawy. Najbardziej dotyczy to osób na etatach -- nie trzeba narzekać a tym bardziej prorokować w czarnych barwach ponieważ będzie pracy więcej ale możliwe że tylko w tym miesiącu i znowu powróci to do czego jesteście przyzwyczajeni , wykażcie się chęcią a będziecie zadowoleni bo będzie dodatek całkiem niezły lub bonu finansowy. W uczuciach podobnie nie możecie być ani obojętni ani zbyt natarczywi -- wskazana równowaga w braniu i dawaniu i czerwiec będzie całkiem miły. Wolni powinni często bywać poza domem bo czeka na Was możliwe że nawet ta druga połówka to dla tych którzy bardzo tego chcą , pozostali będą się dobrze bawić i również będą bardzo zadowoleni że wyszli do ludzi.                                                             

BLIŹNIĘTA                                                                                 

Zawodowo będzie się dużo dziać , będziecie w ciągłym pędzie i tu rada -- trzeba zwolnić a nawet usiąść i na spokojnie przemyśleć za i przeciw i podjąć rozsądną decyzję w którą stronę pójść. Na etatach rób co do Ciebie należy i nie wyręczaj a co gorsza nie pouczaj innych bo będziesz niemile widziany. W biznesie trzymaj język za zębami i nie bądź zbyt gadatliwy bo może dojść do konfrontacji, a masz bardzo dobry czas tylko dobrze to wykorzystaj i naucz się dyplomacji. W uczuciach i kontaktach towarzyskich lekkie zawirowania , coś się będzie dziać dużo zamieszania ze strony osób trzecich i w tej kwestii również wskazany spokój i realna ocena sytuacji na zasadzie że nie trzymamy się nikogo na siłę jeżeli coś nie pasuje i jeżeli sytuacja do tego zmusza to trzeba zakończyć związek lub chore kontakty towarzyskie raz na zawsze i dać miejsce od nowa i na nowe. Wolni bardziej zajmą się sprawami zawodowymi aniżeli rozrywką i bardzo dobrze bo zawsze trzeba robić to co jest ważniejsze.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

RAK                                                                                            

 Miesiąc bez rewelacji i sensacji wszystko będzie tak jak jest , czerwiec niczym nie zaskoczy jedynie zachęca do przemyśleń pewnych rzeczy i spraw z takim przygotowaniem się do przyszłości to dla tych którzy nie są zadowoleni z przeszłości dlatego musicie rozważyć a wręcz zważyć to co było z tym co chcecie żeby było lecz na spokojnie bez urazy do kogokolwiek i czegokolwiek bo macie w naturze predyspozycje do zemsty, ale w życiu nie tędy droga, w złych energiach nie osiągnie się niczego dobrego , więc nastawcie się na całkowite pogodzenie - najpierw z samym sobą a potem zupełnie będziecie oceniać innych. W uczuciach też przystopujcie - nie tak nerwowo, bo od dłuższego już czasu nic nie zmieniacie w swoim zachowaniu a oczekujecie wiele , musi być równowaga w dawaniu i braniu i zaświeci słońce. Wolni natomiast będą szaleć jedni na parkiecie inni na boisku każdy w tym co lubi i pojawi się sporo fajnych znajomości.                                                                                                                                     

LEW                                                                                           

Czerwiec okaże się przełomowym miesiącem w życiu zawodowym Lwów -- dotyczy to zwłaszcza osób posiadających biznes , coś do Was dotrze coś otworzy Wam oczy może chcecie coś kupić lub sprzedać i tu będziecie czegoś żałować że nie wykorzystaliście okazji lub dobrej oferty i dlatego właśnie otworzą Wam się oczy bardzo szeroko że wiem czego chcę i ponowię ofertę i będę elastyczny co do propozycji oferenta i to będzie strzał w dziesiątkę bo czasami lepiej sprzedać coś taniej ale i tak dobrze niż tkwić z czymś a zwłaszcza kimś co spędza sen z powiek. Na etatach też zrozumiecie że nie ma tragedii i porównacie z innymi oceniając że mają ciężej a są zadowoleni i o to w życiu chodzi nie zawsze posiadanie dużo równa się byciu szczęśliwym , największe szczęście daje umiejętność cieszenia się z małych rzeczy. W uczuciach tu każdy musi ocenić z kim jest i w czym jest jeżeli istniejący stan rzeczy Wam pasuje to ok. ale większość to związki które ciężko nazwać związkami no ale każdy jest kowalem własnego losu. Wolni będą bardzo romantyczni i uwodzicielscy to zupełnie będzie się dziać samo i sami będziecie zdziwieni jak super się zadzieje.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

PANNA                                                                                       

Ciężki miesiąc dla większości ,ale nie zaskakujący bo co jakiś czas powielacie te same schematy nie wyciągając wniosków. Nie potraficie ocenić sytuacji ani ludzi , najwyższy czas przemyśleć fakty - dotyczy to spraw zawodowych - jeżeli ciągle Wam coś nie wychodzi a współpracujecie lub obracacie się z tymi samymi ludźmi to chyba najwyższa pora coś zmienić a właściwie wszystko, zakończyć współpracę ,zmienić pracę a nawet co niektórzy miejsce zamieszkania żeby odetchnąć świeżym , nowym powietrzem i zacząć od nowa ale z przemyśleniem swoich posunięć -- niech wreszcie coś do Was dotrze że otaczające Was towarzystwo nie jest dla Was odpowiednie i trzeba to zrobić jak najszybciej. W uczuciach podobnie sami nie wiecie co chcecie wóz czy przewóz , jeżeli przewóz to nie ma miejsca na wspólne mieszkanie , a Ci co w związkach też co niektórzy są bo ale są w kółko narzekając ale są, może czas dorosnąć .Wolni będą w świetnych nastrojach i taki będzie każdy weekend bardzo fajny i sympatyczny.

WAGA

Zawodowo będzie się dużo dziać zwłaszcza na etatach i w tej kwestii wskazany spokój bo co niektórzy mogą popełnić będąc i działając w pośpiechu poważny błąd dotyczy to osób pracujących w urzędach i z tego tytułu może być mnóstwo problemów a nawet nagana lub wypowiedzenie -- spokój i jeszcze raz spokój. W biznesie z kolei biegnąc zbyt szybko bez powodu możecie po drodze urazić lub obrazić Pracowników lub Współpracowników a co gorsza poważnych Kontrahentów i skutki mogą być opłakane, więc działajcie na spokojnie bo nie ma powodu żeby być w pędzie. W sprawach uczuciowych podobnie - nie możecie być w roli dyrygenta bo Partnerowi lub Partnerce skończy się do Was cierpliwość i zmarnujecie cały miesiąc na niesnaski całkowicie niepotrzebnie .lub co gorsza możliwe u wielu rozstania. Wolni powinni zachować takt w relacjach z nowo poznanymi osobami żeby nie być odebranym jako osoba z brakiem kultury osobistej, więc raz jeszcze w tym miesiącu trzeba zapanować nad pośpiechem. .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

SKORPION                                                                                  

Finansowo i zawodowo stabilnie bez żadnych niespodzianek i zaskoczeń. Osoby które planują otworzyć własną działalność mają ku temu bardzo dobry czas jedyne co Wam potrzebne to zdecydowanie bo gwiazdy sprzyjają, jeżeli będziecie zwlekać to coś Wam umknie i nie będzie dość długo takiej okazji. Szukający pracy znajdą to czego szukają i miesiąc upłynie w sumie dla wszystkich miło i przyjemnie. W uczuciach u każdego inna historia -- jedni powinni już podjąć decyzję i odpowiedzieć Partnerowi że tak w sensie że chcą wspólnie zamieszkać lub tak wyjdę za Ciebie. Inni z kolei powinni zadecydować wręcz odwrotnie poważnie zastanowić się nad swoim życiem i albo nie narzekać i zostać ewentualnie dotyczy to tych bardzo toksycznych związków zakończyć definitywnie Miesiąc decyzji i konkretnych ruchów. Wolni będą lekko ospali i zdecydowana mniejszość wyjdzie do ludzi i nie będą żałować bo będzie mnóstwo dobrej zabawy i nowych znajomości.

                                                                                                                                                                                                               

STRZELEC                                                                                 

Ogólnie bardzo udany miesiąc pod względem zawodowym , wszystkie plany i zamiary się zrealizują a wcześniejsze zrealizowane zaczną przynosić profity finansowe i to całkiem niezłe .dla osób na etatach dla jednych pełna satysfakcja dla innych to czas który da wam siłę i odwagę na zmiany firmy lub nawet zawodu i to będą bardzo dobre decyzje. Jedyna porada to tego rodzaju żeby być uważnym i wychwycić osobę z kręgu zawodowego która pod wpływem zazdrości może lekko mieszać , ale szybko się zorientujecie kim jest ta osoba. W uczuciach każdy będzie mieć inne historie ale jakie by one nie były nie widać na horyzoncie rozstań a raczej używając konstruktywnych rozmów uzyskacie zadowalający kompromis i miesiąc upłynie w miłej atmosferze. Wolni znużeni dniem codziennym postanowią ruszyć na spotkanie ze swoimi pasjami i tu niczego nie zakładając oprócz zadowolenia z pasji poznają ciekawe osoby i wiele osób wejdzie ze sobą w bliższe relacje. Ogólnie bardzo ciekawy miesiąc.                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

KOZIOROŻEC                                                                             

 

 Miesiąc się zacznie bardzo poważnie i rozważnie i nic nie zakładając będziecie sami zaskoczeni zmianą nastroju, wpadniecie w stan całkowitego luzu co raczej rzadko zdarza się taki stan rzeczy i właśnie w takim klimacie załatwicie śpiewająco wiele spraw czy to w urzędach czy na spotkaniach biznesowych lub rozmowach o pracę. Praktycznie każdy może z małym wyjątkiem doprowadzi swoje prace do finału. W uczuciach dla osób w związkach ze stażem nic nie ulegnie zmianom ale to nie jest dobrze bo trzeba delikatnie zmienić nastrój na lepszy , weselszy bo jest trochę szaro i świat zobaczycie w innych barwach więcej luzu , zaufania i swobody mniej kontrolingu bo nie ma zagrożeń. Wolni jakoś bez przekonania że coś się fajnego wydarzy wyjdą do ludzi i tu będzie miłe zaskoczenie bo może u znajomych będzie ktoś nieznany i okaże się bardzo interesujący i zauroczenie zadziała w dwie strony. Inni jadąc rowerem też znajdą współtowarzysza/kę i czas pokaże ale wszystko może się zdarzyć.

                                                                                                                             

WODNIK                                                                                    

Zawodowo u każdego inaczej, jedni załatwią wszystko w pierwszych dwóch tygodniach i odetchną z ulgą ale inni muszą się trochę wysilić może to dotyczyć oferty współpracy która musi być konkretna, czytelna i zrozumiała bo druga strona będzie bardzo wymagająca lub zabiegając o dobrą posadę w renomowanej firmie trzeba się zaprezentować profesjonalnie , tak czy inaczej Wodnik musi być w tym miesiącu konkretny nic nie przejdzie bez należytego przygotowania. W uczuciach u osób w związkach będzie rożnie raz fajnie innym razem lekkie zgrzyty ale stabilnie i bez rozstań. Wolni nie będą mieć zbyt wiele czasu w tym miesiącu na rozrywkę zajęci sprawami zawodowymi, egzaminami lub innymi będą zbyt zmęczeni na eskapady raczej wolny czas upłynie bez fajerwerków lub ewentualnie na lampce winka u znajomych. Reasumując będzie to pożyteczny i zadowalający miesiąc.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

RYBY                                                                                           

 W sprawach zawodowych całkowite urwanie głowy ,mnóstwo pracy , zajęć i ciągłego bycia w ruchu. Najwięcej pracy czeka tych co mają własne biznesy i tu szarpanina albo z pracownikami albo ze wspólnikiem niemożność logicznego porozumienia i tu rada - trzeba podejść do wszystkiego ze spokojem i na zasadzie że nie ma ludzi nie zastąpionych , jeżeli ktoś chce odejść z pracy to bardzo proszę jeżeli Wspólnik chce rozwiązać współpracę to wyrażcie zgodę w jednym zdaniu bo po pierwsze i tak będą wracać ale Wy już podejdziecie do tematu na lepszych korzystnych dla siebie zasadach a po drugie znajdziecie inne lepsze rozwiązania. Trochę nerwów ale nic Wam nie zaszkodzi wręcz pomoże. W uczuciach u jednych cudownie .zaręczyny planowanie ślubu ale co niektórych dylemat i myślenie co ja robię w tej żelaznej klatce w której oprócz jedzenia nic nie ma ,ani chemii ani szacunku ani zadowolenia , więc wiele osób podejmie decyzję o zakończeniu chorych związków. Wolni będą w ferworze rozrywki i nie będą zbytnio liczyć na miłość ale spędzony czas pozostanie na długo w pamięci.