HOROSKOP, NA PODSTAWIE KART KLASYCZNYCH PISZE DLA PAŃSTWA

BOŻENA OSIŃSKA

Wrzesień 2023

BARAN                                                                                     

Miesiąc pełen radosnych zdarzeń , wszystkie sprawy będą się układać lepiej niż zakładacie praktycznie w każdej sferze tak zawodowej jak i osobistej. Każdy pomysł znajdzie pozytywne ujście , będziecie bardzo mili i serdeczni dla otoczenia , co tym bardziej wpłynie na wiele spraw pozytywnie. łatwiej dogadacie się ze współpracownikami , z Szefem , z kontrahentami ogólnie ze wszystkim i ze wszystkimi, emanująca od was dobra energie będzie przyciągać jak magnes same dobre zdarzenia. W uczuciach podobnie wasi Partnerzy/ki będą miło zaskoczeni waszą postawą co na nowo rozpali ogień w waszych związkach zwłaszcza tych długoletnich. Wolni będą emanować ciepłem na lewo i prawo co przyciągnie masę adoratorów i adoratorek ,jedyna uwaga to trzeba być sobą i nie zatracić się w ferworze tego wspaniałego czasu , bo bawić i cieszyć trzeba się z umiarem.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                                    

BYK                                                                                           

Byki we wrześniu postawią wreszcie na luz jakby dostaną olśnienia odnośnie życia - istnienia. Wiele spraw zwłaszcza zawodowych zacznie iść w dobrym kierunku bo odpuścicie upór i postawicie na kompromis. Osoby które chcą coś sprzedać w tym miesiącu dokonają tego bo przyjmą wreszcie realną ofertę i transakcja dojdzie do skutku. Na etatach zaczniecie lepiej dogadywać się ze współpracownikami nie będziecie ich traktować jak rywali tylko jako kolegów ,koleżanki z pracy. W domu nie będzie już dyrygowania lecz zapanuje fajna atmosfera, obudzi się w Was chęć do życia a zwłaszcza do miłości i wiele osób postawi na miłość w związkach zapanuje spokój. Wolni będą bardzo kontaktowi co przysporzy wiele fajnych znajomości i co niektórzy zakochają się na zabój z wzajemnością.                                                                                               

                                                  

BLIŹNIĘTA                                                                                 

 Dla wielu będzie to najszczęśliwszy miesiąc w roku, zawodowo w biznesie wreszcie podpiszecie kontrakt który spędzał Wam sen z powiek inni zrobią dobre interesy zwłaszcza w handlu, na etatach szykują się dla wielu podwyżki ogólnie to czas który da możliwość rozwoju i pójścia dalej ,każdy w swoim kierunku ,zrealizują się marzenia i zamiary przejdą w fakty. W uczuciach trochę gorzej u każdego inna historia ale sporo kłótni i to z waszej strony, więc musicie popracować nad swoim zachowaniem i traktować Partnerkę/a w taki sposób w jaki sami chcecie być traktowani, ale i tak wiele par zakończy relacje zwłaszcza ci u których już od długiego czasu coś nie gra i to będzie bardzo dobra decyzja bo już nic nie zagra. Pozostali zwłaszcza wolni będą się bawić świetnie, bywać tu i tam i bez nastawienia na miłość bardzo upojnie spędzą niejedną chwilę                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

RAK                                                                                            

 Od początku miesiąca będzie Wam towarzyszył świetny nastrój a to dlatego że pozostawicie za sobą praktycyzm i owszem bardzo odpowiedzialnie ale w innym lekkim nastawieniu będziecie podchodzić do spraw na lekko bez uporu jak również bez naporu. Wiele spraw pójdzie bardzo gładko zwłaszcza dla tych którzy myślą o zmianach każdego rodzaju bo myśl bardzo odważnie przemienicie w czyn i sami będziecie zaskoczeni, że jednak taka forma jest dobra w każdej sytuacji. Jedni rozszerzą działalność jeszcze inni sprzedadzą firmę. Co by nie było, to będą super decyzje. W uczuciach u większości bardzo dobrze w poszanowaniu, miłości w wielkim zadowoleniu ze wszystkiego, lecz będzie grupa osób która niestety będzie myśleć co dalej i może jeszcze w tym miesiącu nie będzie rozstań ale już będą rozmowy. Wolni będą bawić się świetnie ale jest przestroga zwłaszcza dla Pań żeby nie zaszaleć zbytnio bo może być niepożądana ciąża.                                                                                                                                                                                                                                   

LEW                                                                                           

U większości super czas , spokój żadnych rewolucji czyli wszystko na swoim miejscu, jedynie osoby będące w spółkach muszą mieć oczy szeroko otwarte i uszy które słyszą więcej, okazać się może że wspólnik zagra bardzo nie fair i niby to wiecie ale zrobi coś co może pokrzyżować plany, mogły być ustalenia podziału w spółce i nagle okaże się że zmienił zdanie i niestety trzeba sprawę rozegrać w sądzie co zabierze Wam sporo czasu, więc trzeba działać już i na teraz niczego nie odkładać. W uczuciach u każdego inna historia ale u większości nieciekawie i też czas zadziałać bo sami zamykacie sobie drogę do prawdziwego szczęścia. Pozostali w normie raz miło i fajerwerki innym razem burza z piorunami. Wolni będą w super nastrojach i nadarzą się okazje do fajnych znajomości to Wy będziecie wybierać                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

PANNA                                                                                       

Miesiąc na decyzje na przemyślenia i to takie bardzo poważne niczego nie można bagatelizować trzeba na spokojnie obrać strategię i doprowadzić ją do finału. Ci co własne biznesy muszą realnie ocenić swoje możliwości, odpowiednio dobrać partnerów i nie wchodzić drugi raz w interesy z osobami z przeszłości. Na etatach nic się nie zmieni więc jeżeli praca nie odpowiada to czas zmienić definitywnie. Dobry czas dla osób szukających pracy wiele opcji wiele możliwości. W uczuciach u większości bez zmian lecz co niektórzy tkwią w czymś czego nie wiadomo jak nazwać i pytanie po co. Najważniejszy w życiu jest spokój i to tylko Wy sami możecie sobie go dać. Wolni będą obojętni czy się zakochają czy nie i tu będziecie zaskoczeni bo mimo braku planu amor ustrzeli wielu.

 

 

WAGA

Zawodowo, finansowo spokój nic nie ubędzie, a możliwe że przybędzie  całkowita równowaga. bardzo dobry czas i na etatach i we własnych biznesach Towarzysko wielu z Was powinno przemyśleć swoje zachowania wobec osób Wam życzliwych - pod czyimś wpływem ale też z własnej decyzji możecie swoim zachowaniem stracić bezpowrotnie osoby na które zawsze mogliście liczyć. zatem potrzebny takt i warzenie słów .W uczuciach u niewielu prawdziwe uczucia u większości bycie dla bycia tylko pytanie po co, ale skoro tak chcecie. Co niektórzy szukają dziury w całym bo kochając bardzo mocno są zazdrośni o Partnerkę / a  nie tędy droga nie tędy musicie popracować nad sobą i dostrzec w sobie coś wartościowego bo tylko ludzie znający swoją wartość odnajdują pełnię szczęścia w związku. Wolni będą bardzo romantyczni i co niektórzy zakochają się na zabój. ale większość postawi na dobrą zabawę i to będzie super pomysł.                                                                                                                                                            .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

SKORPION                                                                                  

Zawodowo bardzo dobrze i nawet nie musicie się zbytnio starać, sprawy same będą się toczyć swoim rytmem, pracownicy będą bardzo  zorganizowani, a będąc pracownikiem z ochotą będziecie wykonywać swoją pracę bez nadzoru gdyż będziecie w świetnym nastroju . Wielu z Was będzie awansować inni otrzymają dawno upragnioną pracę a jeszcze inni zaczną snuć plany na swój własny biznes.. Jedynie niewielka grupa osób musi się postarać i dać z siebie wszystko jeżeli chcą aby ich plany zawodowe doszły do dobrego finału, jeżeli spoczną na laurach efekt może być opłakany. W uczuciach u każdego co innego ,jedni szczęśliwi inni nieszczęśliwi a przecież to wy decydujecie o swoim życiu ale tak na marginesie co niektórzy w stałych związkach szukają dziury w całym kochają zbyt mocno wręcz fanatycznie i to ich zabija, wyluzujcie i zacznijcie cenić siebie bo tylko ludzie o niskiej samoocenie są fanatyczni w miłości i często wykańczają Partnerkę /a ale przede wszystkim siebie . trzeba nauczyć się równowagi dać luz dla siebie a zwłaszcza dla osoby drugiej. Pozostali bez zmian , wolni wpadną w sidła amora i cały miesiąc zawrót głowy ale kolorowy.                                 .

                                                                                                                                                                                                               

STRZELEC                                                                                 

Miesiąc różności i wymagający dużej cierpliwości. W sferze zawodowej trzeba trzymać nerwy na wodzy wobec Partnerów biznesowych bo co niektórzy będą bardzo męczący lecz efekty współpracy mogą. być owocne, więc wskazany spokój i dyplomacja. ewentualnie jesteście już wypaleni i w takim przypadku również nie można pokazać tego po sobie ani jako szef ani jako pracownik bo już za kilka dni odpoczniecie może na fajnym wyjeżdzie i naładujecie akumulatory i energia powróci z wielką siłą . Ogólnie finansowo bardzo dobry czas czy to na etatach czy w biznesie, stabilnie a co u niektórych dużo zwyżkowo. Pojawi się bardzo dużo ofert i będziecie mogli wybierać i przebierać to dla tych co szukają pracy , otrzymacie to co chodziło Wam po głowie od długiego czasu zwłaszcza oczekiwania finansowe będą mocno zadowalające. W uczuciach Ci co w związkach spokojnie, stabilnie i pewnie. W świeżych relacjach nie wszystko jest tak jak wygląda ale jeżeli pasuje to niech trwa i u wielu może coś dobrego z tego będzie , to już wasze decyzje Wolni nie szukając znajdą wielką miłość i co niektórzy nie będą wiedzieć co się z nimi dzieje bo przecież miało być miło i przyjemnie a tu zwaliło z nóg i mimo obrony nie da się obronić przed tym uczuciem.  Jest jednak spora grupa osób w związkach dziwnych w których nie ma uczucia i pomyślcie po co tracicie czas i zdrowie, może czas na konkretne decyzje.  W życiu najważniejszy jest spokój czyli zwłaszcza w uczuciach musi wszystko być jak trzeba, bo szkoda czasu na coś z czego i tak nic dobrego nie będzie.                                                                      .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

KOZIOROŻEC                                                                             

 

We wrześniu  będziecie bardzo odważni i wojowniczy. Ci co na etatach zawalczą o podwyżkę stawiając sprawy na ostrzu noża i uzyskają to czego chcą. Pozostali którzy są Szefami też ostro lecz z taktem przedstawią swoim pracownikom to co im nie pasuje i efekt zmian będzie nie do poznania w sensie pozytywnym. Mimo zmęczenia będziecie w tym miesiącu bardzo pracowici jedni w szukaniu lepszego a inni w udoskonalaniu istniejącego, mogą to być decyzje żeby wyjść lekko poza schemat .W każdym razie bardzo efektywny czas. W uczuciach również będą konkrety jasne rozmowy co pasuje, a co trzeba zmienić żeby związek był satysfakcjonujący i rezultaty będą iście zadowalające. Wolni bardzo ostrożnie będą podchodzić do nowych znajomości lecz nie przeciągajcie struny bo druga strona może odebrać to jako znak nie zainteresowania. Ogólnie to będzie lekka karuzela bo gdy już wszystko będzie fajnie to za chwilę zwrot akcji z małej iskry wielki ogień dlatego trzeba zejść z pola walki żeby potem nie żałować bo Partnerzy/i będą w tym miesiącu bardzo drażliwe w obcowaniu z Koziorożcami.

 

                

                                                                                                                             

WODNIK                                                                                    

Dużo spraw na głowie. lecz odpuście uwolnijcie emocje i nie pozwólcie sobie co nie którym wejść na głowę. ale Wy również nie wymagajcie od innych niemożliwego. Stanowcza postawa wpłynie bardzo korzystnie na wiele spraw zwłaszcza zawodowych, róbcie swoje i trzymajcie fason na zasadzie mogę, ale nie muszę i efekt będzie zaskakujący. Wiele spraw wreszcie się zrealizuje i będziecie mogli odetchnąć z ulgą. planując wreszcie chwilę wypoczynku w miłym towarzystwie. W uczuciach u większości spokój i zadowolenie lecz u co niektórych bycie dla bycia i tylko wasze decyzje być albo nie być. Wolni zwłaszcza Panie będą się upiększać, stroić i bywać tu i tam z nadzieją poznania tego jedynego i co niektóre spotkają tą wyjątkową osobę dla siebie. Panowie natomiast będą wybredni i raczej nic dla siebie nie spotkają ,ale bawić będą się dobrze.  Jest też ostrzeżenie dla tych którym chodzi po głowie skok w bok, zastanówcie się sto razy bo efekt będzie opłakany, wszystko wyjdzie na jaw a Wy długo będziecie lizać rany i płakać nad rozlanym mlekiem, lecz niestety to co było odejdzie bezpowrotnie .   Tak czy inaczej wrzesień upłynie w pozytywnej energii.                                         .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

RYBY                                                                                           

 Czas ogólnie dobry i spokojny. Zawodowo na etatach spore podwyżki lub zmiana pracy lecz na lepiej płatną. W biznesie trochę nerwowo u tych którzy muszą się posiłkować np. pożyczką  mogą jej  tak szybko nie uzyskać ale na spokojnie bo to będzie czas na możliwe inne decyzje, możliwe że pojawi się wspólnik i kwestia pożyczki nie będzie potrzebna,. Lecz u większości to będzie bardzo udany miesiąc same okazje biznesowe będą wpadać w najmniej oczekiwanym momencie i o ironio mogą a raczej będą to bardzo intratne biznesy. W uczuciach u każdego inaczej. lecz drogie Ryby czasami to Wy jesteście iskrą zapalną do kłótni, przemyślcie swoje zachowania i nie czepiajcie się z byle powodu. bo większych zagrożeń nie widać. Wolni będą w ferworze super zabawy, dużo będzie się dziać ,mnóstwo znajomości okazji do poznawania ciekawych ludzi i aż będzie się Wam kręcić w głowie z nadmiaru wrażeń lecz bardzo przyjemnych. W stałych związkach zalegalizowanych może być u nie których oczywiście decyzja o rozwodzie ponieważ dojdziecie do wniosku że życie jest zbyt krótkie a Was nie satysfakcjonuje już ten związek pod każdym względem a zwłaszcza intymnym to dotyczy zwłaszcza Panów na których ich Partnerki działają jak płachta na byka..