EWA  DOROSZCZYK

Numerolog wg systemu Gladys Lobos

Numerologia to dziedzina, której korzenie sięgają starożytności. Przez wieki wieków utrzymywana w tajemnicy i dostępna tylko dla nielicznych. 

Dziś, co prawda jeszcze "nieśmiało", wykorzystywana przez psychologów, terapeutów, nauczycieli, biznesmenów i wszystkich tych którzy poszukują odpowiedzi na pytania: 

Dlaczego mi się nie układa? Co zrobić by było lepiej? Dlaczego i kim jestem tu i teraz? Jak najlepiej wykorzystać ten czas na ziemi? 

Numerologia jest kluczem do naszego życia. Pomaga zrozumieć siebie, a także drugiego człowieka. Mówi o naszych cechach charakteru i tłumaczy dlaczego jesteśmy tacy, a nie inni, co może nam pomóc w pracy nad sobą i akceptacją tej części siebie której nie potrafimy w sobie zaaprobować. Poza tym, wskazuje jak przez nasze przekonania kierujemy własnym życiem i mówi o tym, co jeśli nie będziemy szukać w nim równowagi. Zdradza również, które lata są lepsze na otwarcie własnej działalności, inwestycje, ślub, czy wchodzenie w nowy związek. Wyjaśnia dlaczego w pewnych okresach nie wszystko układa się po naszej myśli, a tym którzy borykają się z problemami od dłuższego czasu wychodzi z pomocą. Tak, z pomocą, bo poprzez Zmianę Portretu Numerologicznego można odblokować nasz potencjał, a wtedy łatwiej jest nam go realizować.

Na czym to polega?

Zmiana Portretu Numerologicznego polega na wprowadzeniu harmonii pomiędzy wibracjami daty urodzenia, a kombinacją imion i nazwisk, a także dobraniu odpowiedniego podpisu, by pomóc nam wypełnić naszą misję.

Odbywa się to poprzez dodanie nowych imion, które uzupełniają nasz potencjał literami (wibracjami), których mamy niedobór lub zupełny brak.

 

Kiedy Zmiana Portretu Numerologicznego może pomóc?

Wtedy gdy:

- mamy problemy zdrowotne, miewamy depresje, skłonności samobójcze

- nie potrafimy znaleźć swojego miejsca w życiu

- mamy problemy w tworzeniu związków i udanych relacji z otoczeniem

- brakuje nam silnej woli i ambicji

- mamy niskie poczucie własnej wartości

- czujemy w sobie wiele sprzeczności, mamy pomysły, a nie umiemy wcielić ich w życie

- mamy wrażenie, że wszyscy nas wykorzystują lub sami się ograniczamy

 

Co zmieni się w naszym życiu po dodaniu nowych imion?

Przede wszystkim Zmiana Portretu Numerologicznego uruchomi w nas chęci i siły, których do tej pory nie byliśmy w stanie z siebie wykrzesać. Zminimalizuje słabe punkty i wzmocni silne strony naszej osobowości. Skieruje nasze życie na bardziej twórcze i harmonijne tory. Sprawi, że zmienimy perspektywę, spojrzenie na świat i myślenie o sobie samym, co ułatwi nam poprawę relacji z otoczeniem. Nasze życie po prostu zacznie się zmieniać!

 

Jak wygląda praca nad Zmianą Portretu Numerologicznego?

Na początku numerolog sprawdza, czy dana osoba jest gotowa na dokonanie zmian i czy w ogóle jej potrzebuje. Jeżeli jest, to dobiera nowe imiona na podstawie brakujących liczb (wibracji), a tym samym harmonizuje nasz obecny potencjał. Dlatego sam proces ich wyboru jest dość czasochłonny. Imion zazwyczaj dobiera się kilka i nie wymagają one rejestracji w żadnym urzędzie, ani nie muszą być znane nikomu poza osobą zainteresowaną. Funkcjonują na takiej samej zasadzie jak imiona z bierzmowania, czy imiona duchowe. Jedynym warunkiem, aby zmiany były odczuwalne jest przyjęcie ich i identyfikacja z nimi. W dalszej kolejności na podstawie analizy już zmienionego Portretu Numerologicznego numerolog dobiera podpis o właściwej wibracji.  

I na tym jego praca się kończy. Reszta zależy już od nas!

 

Jak szybko odczujemy zmiany w naszym życiu?

Pełna wymiana energii, z dotychczasowej kombinacji na nową trwa około roku, choć pierwsze efekty niektórzy odczuwają od razu. Po ok. 3-4 miesiącach zmiany są już zauważalne nie tylko przez nas samych. Musimy jednak pamiętać, że otrzymujemy nowe wibracje, ale to od nas zależy jak będziemy z nich korzystać! Zmiana Portretu Numerologicznego ułatwia nam przerobienie lekcji życiowych, ale nie uwalnia nas od nich! Musimy nadal pracować nad sobą, by wznosić się na wyższe poziomy naszej egzystencji.

 

Przykładowa oferta:

Analiza osobowości (portret numerologiczny): 240 zł

Zmiany karty numerologicznej wraz z analizą osobowości 440 zł

Kolejna zmiana karty w przypadku kombinacji tymczasowej, po ok 1-2 latach 350 zł

Ustawianie numerologiczne firmy (dobór nazwy i odpowiedniej daty, analiza roku osobistego i uniwersalnego klienta) 500 zł

Zmiana podpisu 100 zł

Dobór imion do chrztu dziecka, bierzmowania 100 zł

 

Do przygotowania portretu potrzebne będą:

Data urodzenia

Godzina lub przynajmniej informacja, czy narodziny odbyły się przed, czy po północy

Imiona - pierwsze, drugie, z bierzmowania, nadane rytualnie, pseudonimy

Nazwiska - panieńskie matki jeśli jesteśmy dzieckiem narodzonym przed ślubem, panieńskie jeśli zmieniliśmy je po ślubie, po mężu lub mężach

Tatuaż - jeśli są na nim liczby lub litery.  

Aby otrzymać prtret numerologiczny droga mailową ( wczesniej proszę o kontakt pod nr tel : 504 228 606.) nalezy wysłać dane: data urodzenia, imiona ( również od bierzmowania) , nazwiska ( panieńskie, po mężach, ew daty rozwodu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. kwotę odpowiednią do zamawianej usługi  na konto nr 30116022020000000186568318  własciciel konta - Anna Badowska. tytuł - numerologia.