EWA MIAZGA TAROCISTKA Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ

Ewa Miazga posługuje się tarotem i kartami anielskimi. Jej niezwykle trafna interpretacja układów kart jest duchowa, intuicyjna. Wróżka angażuje się całym sercem w sprawy, nurtujące klientów, w prognozowaniu pomaga jej dar jasnowidzenia. Znakomity, nie żyjący już psychotronik Lech Emfazy Stefański wystawił Ewie najwyższą ocenę ze sprawdzianu jasnowidzenia, na zakończenie Kursu Doskonalenia Umysłu.

Intuicyjny wgląd w przyszłość pozwala jej na ostrzeganie kobiet  przed błędnymi wyborami. Rozpowszechniła się bowiem dość ryzykowna  praktyka zawierania znajomości na portalach internetowych. W tej sytuacji panie spragnione miłości i stałych związków mogą paść ofiarą oszustwa. Nierzadko znajomy internetowy tylko udaje zaangażowanie uczuciowe, a liczy wyłącznie na korzyści materialne. Po prostu wyłudza pieniądze.

Ewa wie, który związek przetrwa próbę czasu i przyniesie szczęście, a który zakończy się fiaskiem. Niekiedy musi rozwiać nadzieje zakochanej dziewczyny.

Czasem karty skłaniają rozchodzącą się parę do przemyślenia swojego postępowania i zmiany poglądów. Ewa potrafi podpowiedzieć najlepszą datę  na rozmowę dla scementowania rozpadającego się związku.

Komu zaufać? To dylemat wielu ludzi interesu, Komu przepisać dom, aby w obdarowanym mieć podporę w starości?   Czy przyspieszyć, czy odłożyć ślub? Ewa Miazga doradzi trafne rozstrzygnięcie wielu ważnych, życiowych dylematów.

 

 Cena  wizyty  200 zł.

           

 

Pozostali Tarociści, którzy z nami współpracują :

Selena Sas

Ryszard Zawadzki