EWA MIAZGA - BIOTERAPIA

Uzdrowicielka, obdarzona wyjątkowym darem jasnowidzenia, który rozwinęła na kursach Doskonalenia Umysłu prowadzonych przez wybitnego polskiego psychotronika Lecha Emfazego Stefańskiego. Promieniuje od niej pozytywna energia i życzliwość oraz anielska wręcz, dobroć.

Pomaga dzieciom znerwicowanym, wycisza uczniów i studentów przed egzaminami, likwiduje takie przypadłości jak jąkanie się, moczenie nocne a nawet anoreksja. Kruszy kamienie nerkowe. Ma na koncie uzdrowienia z choroby nowotworowej: usuniecie chłoniaka i szkliwiaka złośliwego czy ogniska nowotworowego w nerce.

Oddziaływaniu bioenergii Ewy Miazgi poddają się schorzenia tarczycy: guzki, wole i torbiele. Po jej zabiegach znikają cysty, torbiele i mięśniaki. Jej biopole pozwala pokonać początkowe stadium depresji, toteż nie wolno czekać, aż choroba się rozwinie.

Wiesława, cierpiąca na bóle głowy i kręgosłupa szyjnego podczas seansu zobaczyła, że z każdego palca healerki tryskał strumień światła, przypominający wiązkę lasera koloru zielonego. Promieniowanie barwy granatowej różowej, białej i niebieskiej podczas kolejnych seansów obserwowała 50 letnia Anna. Ewa zlikwidowała jej dwa guzki w piersiach, co potwierdziło badanie usg.

Swoim biopolem warszawska healerka  naprawiła  rozwarstwienie siatkówki, po jej seansach nastąpiła atrofia (zanik) zmiany w oku (podejrzenie o czerniaka.)  Uzdrowienie potwierdzone dokumentacją medyczną.

Ewa Miazga pomaga też kobietom, które pragną zrealizować swoje marzenie o macierzyństwie, nawet w tych przypadkach, gdy z medycznego punktu widzenia nie mają na to szans. Czasem  dla tych klientek maluje obrazy energetyczne: wizerunki aniołów wspierające proces uzdrawiania.

 

 

Cena wizyty: 150zł

 

INNI BIOTERAPEUCI: Tomasz Laszczowski